Chytej.cz

Anketa

V případě, že bych se stala MISS ČESKO-SLOVENSKÁ RYBÁŘKA 2015, přála bych si “Káčko” v barvě:

V platnosti od 1.7.2015 do 31.12.2015 | 86 hlasujících | žádný komentář

Soutěž MISS ČESKO-SLOVENSKÁ RYBÁŘKA 2015 má již několik přihlášených účastnic a boj o finálová národní kola bude hodně vyrovnaný. Samotné finále v Olomouci je ještě daleko, ale již nyní Vám přinášíme anketu, ve které si účastnice soutěže mohou rozhodnout o barvě automobilu FORD KA, které je hlavní cenou pro vítězku.
Detailní náhled na barvy na: http://www.ford.cz/Cars/Ka/Design#primaryTabs

Žlutá (Mustard metalická) odpoved 1474 20 %
Červená (Flame nemetalická) odpoved 1475 36 %
Bílá (Crystal nemetalická) odpoved 1476 16 %
Světle modrá (Scuba metalická) odpoved 1477 28 %

V této anketě hlasovalo 86 rybářů a rybářek.


I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.