Chytej.cz

Anketa

Jakou očekáváte po extrémně teplé zimě sezónu?

V platnosti od 19.3.2014 do 31.12.2014 | 322 hlasujících | 2 komentáře
Asi bude normální. odpoved 1347 60 %
Bude určitě lepší. odpoved 1348 14 %
Myslím, že bude horší. odpoved 1349 20 %
Nevím. odpoved 1350 5 %

V této anketě hlasovalo 322 rybářů a rybářek.


I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k anketě

Pátek 4. dubna 2014 ve 13:52® rybarmasar
rybarmasar

To nevadí že nebude voda aspoň budou naskládaný někde v dírách kde je lehce počapáme.

Čtvrtek 27. března 2014 ve 21:51® Petula
Petula

Myslím si,že pokud nezaprší nebude nikde voda a když už bude tak zelená od sínic a bez kyslíku.Třeba se počasí umoudří a vodní deficit se doplní,ale bez povodní.