Chytej.cz

Diskuze s adminy

V diskuzi je 4.132 příspěvků, z toho 4132 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   138 137 136 ...
Pátek 5. února v 0:36® regulus
regulus

Alov> teď teda zase čučím jako puk já, co to proboha meleš o alibismu??? :-O :-O :-O

Nemusíš nic vymýšlet, ale můžeš si něco přát.

Vyskytlo se tu téma, že tu něco schází a ty konkrétně jsi psal, že zaostává technická stránka webu, což jsem nepochopil co tím myslíš. Pokud by tě to neobtěžovalo, tak mi to zkus osvětlit, protože alespoň mě nenapadá jaká vychytávka nebo funkce by tady scházela. Dle mýho tady schází to, že se všeobecně málo píše, ale recept na to nemám.

Ještě k tomu tvýmu dřívějšímu příspěvku, vážně si myslíš, že by jak píšeš překopání stránek pomohlo k oživení??? Je to jen otázka, ne oponování.

Pokud se týká té všudy přítomné reklamy nástrahy.cz, tak já tady tyto věci vůbec nevnímám, mrknul jsem a máš pravdu na přelomu roku bylo v Z lovu kapinku přenástrahováno, ale v poslední době jsem si nevšiml. Z druhé strany je nám po tom houbec, Davidův web, tak je to na jeho rozhodnutí.

Úterý 2. února ve 21:37® HaD
HaD

Alov> tady nejsi spotřebitel. V tom se hluboce mýlíš. Hluboce. A nestěžuji si já, ale Ty. Mj. na nedostatek příspěvků návštěvníků a sám roky mlčíš. V tom je obrovský kus pokrytectví. Nemyslíš? „Chtít brát, ale nedat nic“.

A k té návštěvnosti – své křišťálové koule si nech třeba na věštění braní ryb ;-)

Tento příspěvek byl editován 2.2.2016 22:31:27 uživatelem HaD.
Úterý 2. února ve 21:20® Klobasa
Klobasa

Alov> Ano, dokážu pochopit že web musí mít návštěvnost.Přís­pěvky a návštěvy v řádech desítek? Sice se mi to nezdá, ale ty to víš lépe, budiž, když chceš stovky a tisíce jdi jinam. Nevím kolik je lidí v takovém klubu, já nejsem v žádném klubu, jsem jen konzument, ale ty jsi je opět zřejmě spočítal. Taky spočítej ještě lidi co sem přišli, nejen co odešli. Poslední odpoveď zní ano, je to v pohodě, když bude chtít někdo něco vylepšit, jistě to vylepší, snad umíš číst a dole jsem to napsal dost srozumitelně. Přidej svoje návrhy, kritiku i stížnosti majiteli nebo adminům, mě to takhle stačí ale tím netvrdím, že není co vylepšovat a zdokonalovat. Co tam máš dál?

Úterý 2. února ve 21:17® Draky
Draky

Alov> Pozor, pozor, pozor, toto není klasický web, ale zejména diskuzní fórum. Význam slova „fórum“ jistě znáš, je to místo, kde se lidé schází a diskutují.

Takže každý, jak ty říkáš „uživatel“ se stává automaticky „přispěvovatelem“ nebo by tomu alespoň tak mělo být…

Mimochodem si všimni, jak ostatní diskutující v tomto vlákně reagují – bez vulgarismů, což se tobě úplně nedaří.

Je potřeba začít u sebe a pak ukazovat na ostatní…

Úterý 2. února ve 20:55® Alov
Alov

Klobasa> Máš to hezky hozené. Jako s rozjezdem ze skokanského můstku s namazanou hlavou přímo do prdele…
Ale k věci. Dokážeš pochopit, že web musí mít nějakou návštevnost, aby byli inzerenti spokojeni? Jsou různé aplikace, které Ti ji ukáží. Tá návštevnost nemusí být zrovna jako na MRKu, ale příspěvky a návštěvy v řádech desítek?
Jasně. Rodinné klima je fajn. Ale to je tak všechno.
Jestli máš pocit, že to, co si napsal Ti stačí, tak v pohodě. Jen mi řekni, kolik vás takových v tom vašem klubu je? Já bych napočítal minimálně 25 lidí, co odsud odešli a radši se schází v privátce na MRKu. Myslíš, že to je přínos pro chytej.cz? A to byli kvalitní přispěvatelé (nemyslím ted Ospreye, aby si někdo z toho nestřík do trenek).. Takže podle Tebe to je takhle v poho??

Úterý 2. února ve 20:47® Alov
Alov

regulus> Nezlobe se na mě. Ale proč já, jako uživatel bych měl něco vymýšlet? Pokud se dal David na nějaký kšeft, tak je to on, co má něco vymýšlet, a né já, jako spotřebitel, který sem přijde a hledá. Se na mě nezlob, ale Tvůj příspěvek je snůška alibismu alias nikomu neublížit.
Každý průměrný op zde vidí, že za poslední rok jde chytej do kytek. David zareagoval trošku podrážděně, což na jedné straně chápu, ale na druhé straně? Šlápanec na kuří oko?
Davidův příspěvek ani komentovat nebudu. Je v něm spousta emocí a málo nadhledu.
Tohle je podle mého soudu nekonečná debata. Buď David chce něco zlepšit, nebo na to prostě bude mrdat. Je to jeho věc a inspirace po síti je dost a dost…
Servus…

Úterý 2. února ve 20:18® martin555

HaD>Tak to už vím o koho jde.

Úterý 2. února v 10:59® HaD
HaD

martin555> Osprey

Úterý 2. února v 10:29® martin555

HaD> kdo je Míra?

Úterý 2. února v 8:35® Klobasa
Klobasa

regulus> Dám to dneska trochu delší a výjimečně i vážně, aby si někdo nemyslel, že z toho tady i vedle u sousedů mám jenom prdel. FB mi taky nic neříká, asi jsem taky starší plechovka, nechám ho mladším a nepolezu tam, už na to mám věk, hotové vyřízené! Jak tady, vedle ale i jinde sleduju a monitoruju kolem deseti let, a radši a dřív jsem se přihlásil sem. Je tady taková poklidnější rodinná atmosféra, víc je to tu jak píše kolega Petula o dravcích, článků je dost a kdo chce a umí hledat si přijde na svoje. Já osobně jsem jich přečetl dost a stále a pořád objevuji staré i nové články i videa, která jsem ještě nečetl a neviděl, takže materiálu myslím dost a dost. Vysírači i anonymové jsou všude, nejen na netu ale i ve skutečném životě, kdo si na to nezvykne ať se hádá nebo si pobrečí, jak psal David, mě to žíly netrhá. Co se týká Ospreye, tak jeho články i názory byly a jsou samozřejmě vynikající a budou chybět, stejně ale jako články Tora, což je myslím dost důstojný nástupce, který jistě k lopatě nikdy nepůjde, komu se to nelíbí......ať si jde číst jinam, nebo si koupí třeba časopis, konkurence je dnes všude dost. Zeď bych osobně nerušil – já na ní např. lezu jako první – mám to všechno pohromadě a pak rozbalím jednotlivé sekce. Jen můj názor, každej to má jinak. Taky nějak nechápu co kdo chce navíc, ale v zimě bejvá nuda velká, tak se to tady určitě ještě pořádně rozjede a už se těším jak si zase virtuálně pořádně rozbijem huby. Jedna bába kdysi povídala že kdo chce víc, nemá nic, u mě dobrý a komu se co nelíbí… jistě ještě napíše.

Úterý 2. února v 1:23® regulus
regulus

Když už se to tu tak krásně nakouslo, tak pojďme pokračovat, konec konců od toho tady tato diskuse je. Hrňte sem názory a návrhy pod tlakem. Já su možná stará konzerva, FB mi nic neříká, účet tam nemám a mít nikdy nebudu (popravdě z mýho pohledu je i místní Zeď tak trochu zbytečnost, ale to jen tak na okraj).

Napište co vám tu schází, teda kromě toho, že jsme skoro všichni (včetně mě) tak nějak zalezli do nory a buď jen monitorujeme nebo sem chodíme sporadicky, aniž bychom pípli.

Já si fakt nedokážu představit co máte na mysli technickou stránkou webu, zdokonalovat web, vychytávky, jaké další funkce (což takhle on-line hlášení kde se která ryba pohybuje včetně GPS pozice), kurnik já nevím, články tu jsou (fakt je, že některý lepší jiný horší, ne každému dané téma vyhovuje, ale je jich tu 3P) videa jak by smet, je tu bazar, encyklopedie, informace z celý republiky .......
Mě fakt hlava nebere co by tu ještě mělo být.

Já si nemůžu pomoct, ale jediný co tu v současné době není jsou lidi co by si chtěli a uměli pokecat a popravdě nemám nápad, jak to zařídit, aby se to změnilo.

Jste na tahu pánové.

Pondělí 1. února v 18:53® Petula
Petula

Nechci moc hodnotit,kdo je lepší,ale konkurenci žádnou nevidím,spíše bych to viděl na double server,stejní lidé,stejná úroveň jen s jedním podstatným rozdílem,u kon­kurence je to více o kaprech,což si vykládám podle toho kdo server spravuje a tady více o dravcích ze stejného důvodu.Jinač nekonečné dohady,urážky a podobně jsou tam také.Opravdu je to vždy o kolektivním přísunu,je to server pro všechny a ti všichni co přispívají dávají serveru nějakou tu úroveň.Je to takhle všude.

Pondělí 1. února v 18:36® HaD
HaD

Tak jsme si pobrečeli, že si dospěláci neumí bez Ospreye povídat, že je málo příspěvků ve Z lovu (ale sami jsme nikdy nic nevložili nebo jen jednou za uherák), že se tu občas objeví „zlí a oškliví rybáři“… Od místní vědmy jsem se dozvěděl, že mě vlastně baví víc než chytat ryby hlavně peníze (on se zřejmě živí lovem a sběrem plodů). Další mi řekne, že chytám čudly. Chlapi sory, ale takhle fňukaj malý holky a po pravdě – Vy byste měli chuť se pro takové „publikum“ strhat? Asi ne…

PS: jo Míra byl v určitých ohledech skvělej, ale dál jsem ho prostě zaměstnávat nemohl – to bych už byl dnes dávno po infarktu a CHYTEj.cz by nebylo vůbec. Tak se s tím už jednou pro vždy smiřte a chcete-li, aby to tu zase víc žilo, musíte pro to něco dělat.

Tento příspěvek byl editován 1.2.2016 18:38:32 uživatelem HaD.
Pondělí 1. února v 16:45® breca
breca

regulus> Já už také také dlouho nic nepřidal a tak musím v tomto případě souhlasit s Alovem, že atraktivita serveru vyprchala… A bohužel mám pocit, že odchod Ospreye tomu velmi napomohl. On měl opravdu mnohdy svatou trpělivost, ale zároveň dokázal nevtíravým a slušným způsobem poradit. Byly doby, kdy jsem sem chodil dnes a denně. Člověk tu našel soustu užitečných informací a docela se tu i pobavil, protože to tu dýchalo a žilo… Dneska nakouknu jen sporadicky a nějaké nové impulzy opravdu nenacházím… A číst spoustu příspěvků, kdy se diskutující urážejí navzájem jen z toho důvodu, že každý má svoji pravdu, je opravdu nechutné. Považoval jsem to tu vždy za mnohem lepší server, než byla konkurence… Ale to nějak odvál čas…

Pondělí 1. února v 11:03® regulus
regulus

Armor> když myslíš …

Nikdo není všeobecně oblíbený a věř mi, že to platilo i v případě ospreye a je mi úplně jedno jestli víc nebo míň než já, jsem jaký jsem a je mi jasný, že třeba někoho seru, ale tak už to v životě chodí.

Když tak čtu, co jsi ještě napsal, tak máš asi křišťálovou kouli a hlavně spoustu zloby v duši.

Pondělí 1. února v 10:49® regulus
regulus

nastraznik> to ti fakt hledat nebudu, najdi si v diskusích dobu kdy osprey „odešel“, je to tuším 3 nebo 4 roky, mám pocit že listopad. Já neměl na mysli názory na ospreye jako takového, ale na server Chytej s ním jako redaktorem nebo bez něj.
Strhla se tu úplně histerická lavina. Mimochodem, netuším jaká byla příčina jeho odchodu, nikdy mě to nezajímalo, byla to čistě pracovní věc mezi Davidem a jím. Chytej bylo daleko víc v pohodě třeba před 8–10-ti lety, kdy osprey nebyl žádnej redakror a pokud si pamatuju, tak sem něco napsal jen sem tam. Fakt je, že se to v průběhu doby mění, já osobně jsem přesvědčen, že skoro polovinu „úspěchu“ tvoří lidé, kteří na daný server chodí až ten zbytek to o čem jsi tu psal. Ještě k ospeyovi, on měl bez pochyby dar pera a někdy obdivuhodnou trpělivost odpovídat i na ty nejstupidnější dotazy, ale to jen tak na okraj.

Neděle 31. ledna ve 23:28® nastraznik

regulus> Prosím,možna se pletu,ale můžeš mě poslat ty názory na M. Horáčka alias Osprey sice ho neznám osobně a byl jsem léta v Kanadě a jsem mimo obraz a neumím to najít.Děkuji za vstřícnost a rád si to přečtu.

Neděle 31. ledna ve 23:17® nastraznik

Armor> Tohle ne, to je nefér!Každý se nějak snaží a motat do toho rodinu rodinu je pěkná ,však víš co.

Neděle 31. ledna v 10:25@ Armor

Alov> Naivita. havlíčka rybaření sice baví, ale penízky víc. A to není vždy v souladu. Havlíček má nepochybně hodně aktivit a snaží se, ale i hodně výdajů, hodmně závazků. Oni si mnozí dilinové myslí, že on tenhle web provozuje z lásky k nim. Koupil ho, provozuje ho, je na tom závislá rodina Havlíčková, ale ještě pár dalších.

Kdyby se to Davidovi posralo, prodal by nějaké krámy a potom by měl problém. Rozsypal by asi šel na stavbu míchat betón.

Neděle 31. ledna v 10:21@ Armor

regulus> Tak to jsi se projevil jako skutečný nohsled Havlíčkův. Osprey tu byl všeobecně oblíbený. Určitě daleko víc, jako ty. A když začal i Havlíček žárlit, vylil ho. On si Osprey neuvědomoval,vo­cogou.

Proto Ospreyovi jsi dost primitivní a nikdy na něj nebudeš mít, i když si to nepřipouštíš.

Neděle 31. ledna v 8:26® Alov
Alov

regulus> Tak i já po měsících něčím přispěji. Nejsem sice aktivní diskutér, ale věř, že zde jsem několikrát denně.
Osobně si myslím, že v tom, co si napsal máš pravdu. Hlavně o těch vysíračích. Každopádně tohle je podle mě kámen úrazu. Ne přímo konkrétně tihle lidé, ale technická stránka webu. Tady si myslím, že David hodně zaspal, a já za poslední roky mám z Chytej takový pocit, že si jede na jakémsi dojezdu a neděje se v podstatě nic nového, tedy až na drobné „kosmetické“ úpravy. Dost dobře to nechápu. Proč se web neposunuje dál? Že by to bylo dalšíma aktivitama Davida? Myslím tím nástrahy.cz atd. Web pomalinku vzhledem k dnešním možnostem začíná působit jako lepši blog. Diskutuje tady v podstatě pár desítek lidí a jinak nic. Tohle přece není cesta. Pokud provozuji web s určitým potenciálem (a ten chytej.cz má), tak ho musím rozvíjet, zdokonalovat, přidávat další funkce, vychytávky, at má prostě uživatel pocit, že si stránky může nastavit dle svého. Ale to se tady vůbec neděje…
Chvilkama to už působí i trošku trapně, když mrknu do " Z lovu" a tam najdu 20 fotek čudel s Davidem a na každé fotce reklama na nastrahy.cz. Neberu mu to. Samozřejmě. Člověk podniká, aby vydělal a používá k tomu dostupné prostředky, Ale…
Každopádně. Nechci být wopruz kritik. Napsal jsem jen svůj názor. Kdysi, jsem tady sem tam napsal. Ted už nemám důvod. Jen to tu vždy sjedu, zjistím, že se vlastně nic nestalo a jdu. Ale jsem tu denně. Nevím, proč, ale mám to tu prostě rád. Ale dost mě mrzí, že to tady jde z kopce. To musí vidět i David. Takže otázka zní, jestli tady cpát reklamu na své dalši aktivity a těm se věnovat, nebo se po čase do toho obout a stránky překopat. Ale to si musí David přebrat sám.
Držím mu palce a věř, že na chytej.cz nezanevřu :-)
EDIT: Teď jsem koukal na zeď, a za včerejšek se napsalo na chytej.cz 14 zápisů včetně inzerátů. A to je leden, byla sobota a v podstatě nic. . .

Tento příspěvek byl editován 31.1.2016 08:32:26 uživatelem Alov.
Neděle 31. ledna v 1:30® regulus
regulus

nastraznik> já si myslím, že ti nikdo nebrání v tom napsat tvůj názor, všiml jsi si snad, že bych tvůj příspěvek já nebo někdo jiný nějakým způsobem editoval nebo smazal?
Potom i mě dovol, ať napíšu svůj názor, což jsem taky udělal. Souhlasit se mnou nemusíš, tak jako já nesouhlasím v mnohém s tebou. Řekl bych, že je tu tolik článků, že přečíst to je na tři zimy, video se tady taky nějaký najde a taky si myslím, že zrovna ne málo. Takže tak nějak nechápu co máš na srdíčku, nenašel jsi tu co jsi hledal, tak hold smůla, buď se spokojíš s tím co tu je nebo hold budeš muset jít hledat ke konkurenci.

Pokud se týká té byliny, tak v kopru je to především od té doby, co se tu usadily vysejrači, kteří zřejmě dostali ban u konkurence a největší chyba tohoto webu je ta, že díky své velké toleranci umožňuje aby tu napsal každej lojza co jde okolo jakejkoliv blábol (tím nemyslím tebe, jsou tu jiní experti), takže nastala situace kdy spousta normálních lidí se začala řídit heslem, že život je plnej karambólů a nejhorší je srážka z blbcem, začali jen monitorovat a raděj nic nepíší, tak je to otrávilo, že sem už nechodí nebo prostě už nemají psát co, vše co chtěli říct už řekli a nechce se jim to omílat furt dokola.

Pokud se týká Ospreye, tak sem jednak taháš pravěk a možná by bylo dobrý si přečíst všechny názory.

Sobota 30. ledna v 15:47® nastraznik

regulus> Nic nehledám,protože zde nic není. Ale dříve to byl výborný server ohledně videí i článku,ale jak Osprey odešel tak je to v kopru, jak napsal někdo předemnou. Já vím vše špatně,nemohu si přeci dovolit napsat svůj názor.

Sobota 30. ledna v 1:15® regulus
regulus

nastraznik> víš co, zkus změnit alespoň pár těch „neuvedeno“ ve svém profilu na uvedeno, nemusíš na sebe vykecat všechno, to zase ne, stačí trocha, jen abysme věděli co seš za pana chytrýho. No a když už tady tak žvaníš o té drtící konkurenci, tak mě napadá, co tady vlastně hledáš ??????? :-O

Pátek 29. ledna v 11:34® nastraznik

No tak se nezlob,ale počet je oproti konkurenci z mého pohledu nedostatečný.Kon­kurence Tě neválcuje,ale přímo drtí jak sbíječka,ale to asi nechceš vědět.Jinak držm palce ať se daří.

Čtvrtek 28. ledna v 17:18® HaD
HaD

nastraznik> Reportáže občas nějaké natočíme. Neboj. Kolik, jaké a proč obhajovat nehodlám. Málo jich tu není.

Úterý 26. ledna ve 22:40® nastraznik

HaD> To je velká škoda takhle usínat na vavřínech.Dříve jsi psal,že budeš točit alespoň ty reportážní.Já jsem to nemohl najít a myslel jsem,že je to nově omezeno jen pro registrované, proto jsem se i regnul,ale to mě zklamalo.Jaký důvod vedl k tomu počinu,že jsem tak zvědavý?Třeba to časem přehodnotíš.:-) Ty videa musela i zvedat i návštěvnost webu.

Úterý 26. ledna ve 14:18® HaD
HaD

nastraznik> Ahoj, nová DVD neplánujeme.

Tady jsou DVD: http://www.rybarskefilmy.cz/…notliva-dvd/

Tady naše reportáže: http://www.chytej.cz/…y_chytej_tv/

Neděle 17. ledna ve 22:43® kerob
kerob

nastraznik> seznam titulu chytej je treba zde:
http://www.chytej.cz/o-nas/

Sobota 16. ledna v 18:11® nastraznik

Zravím,chtěl bych se zeptat,kde najdu ucelený seznam všech videí a pouze z edice Chytej ? Zima je dlouhá a dále jestli pan Havlíček neplánuje nějaká nová DVD o rybařině.

novější starší
Stránky:   138 137 136 ...