Chytej.cz

Diskuze s adminy

V diskuzi je 4.098 příspěvků, z toho 4098 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
HALIBUT
novější starší
Stránky:   137 136 135 ...
Pondělí 23. listopadu v 11:28® chrami
chrami

Zdar nevim jak si smažu profil tak mi ho když tak smažte

Středa 19. srpna ve 14:47® David H.
David H.

Nils Master> příští týden :-)

Středa 12. srpna v 17:11® Nils Master
Nils Master

jinak chce to nějaký video nový od Chytej, 1.července naposled… to je chyba

Čtvrtek 6. srpna ve 21:25® David H.
David H.

Scanix> To by šlo určitě :-)

Pátek 31. července ve 21:42® Scanix
Scanix

Mam dotaz, proc po vlozeni fotografii do alba se pri beznem zobrazeni seradi v opacnem poradi, nez byly vlozeny, neslo by to nejakou volbou v definici alba urcit, zda zobrazovat od posledni ci od prvni vlozene fotografie?

Úterý 28. července v 0:12® David H.
David H.

jepice> Na tom, že se tu takřka nemaže, trvám.

Sobota 25. července v 9:17® jepice
jepice

David H.> Je to sice měsíc stará a vyřešená záležitost, ale admina mi půjčovat nemusíš, protože vím přeci sám, co mi tu kdy a jakým způsobem zmizelo.

Čtvrtek 23. července v 10:47® David H.
David H.

nutrip> Otázka vhodná spíše do kaprařiny, než do provozu serveru, ale budiž… Chytal bych ovocnou příchuť a používal lepší háčky a možná i citlivější cajk.

Čtvrtek 23. července v 10:45® David H.
David H.

jepice> tady cenzura? To opravdu nemáš pravdu. Jestli chceš, půjčím Ti mého admin, který vidí smazané příspěvky, aby ses sám přesvědčil. Tady se mažou jen opravdové nesmysly, tvrdé urážky, do očí bijící komerce a nebo provokace typu šmudla.

Čtvrtek 23. července v 8:15® nutrip
nutrip

Zdravím,mám dotaz ohledně toho na co je v těchto letních dnech vhodné chytat – na voňavé (ovocné) a nebo smradlavé ? Každý říká něco jiného. Zkoušel jsem v pondělí voňavé a ani drb a na smrad to celkem šlo. Ale soused zase jen scopex a valilo mu to slušně. A mohu požádat o radu – z celkem 5 ryb jsem vytáhl jednoho kapra – zbytek vždy u břehu upad – čím to je.Tak díky za radu

Neděle 14. června v 18:46® lubo OV
lubo OV

jepice> ještě jednou. Píšu o ostravské diskusi, kde mám spoluodpovědnost. Co se děje v jiných částech neovlivním a ani tam moc nechodím.

Neděle 14. června v 18:30® jepice
jepice

lubo OV> S MRKem jsi mě rozesmál, ten jsem přestal brát vážně už dávno. Tam se cenzurovalo pokud vím i to, že někdo napsal k method krmítkům, že to je předražená srkačka. V dnešní době tam sleduju jenom bazar. A také diskuze typu „Vláčecí pruty Favorite“, které zakládají výhradně prodejci konkrétního zboží. Protože takové diskuze občas dokážou opravdu pobavit.

Neděle 14. června v 17:37® lubo OV
lubo OV

jepice> „u sousedů“ je myšlen MRK, kde mám na starosti ostravskou diskuzi, podobně jako džigit tady.

Neděle 14. června ve 13:43® jepice
jepice

Možná je chyba na mé straně, ale tomu se sousedama nerozumím.

Neděle 14. června v 11:41® lubo OV
lubo OV

jepice> a můžeš si být jistý, že když Džigit něco smázne, tak už to fakt volá do nebe. S tím má větší trpělivost než já. Být to u sousedů, tak bych toho kolikrát smáznul víc.

Neděle 14. června v 9:00® džigit
džigit

jepice> Mengeleho jsem Ti máznul já.Nevšiml jsem si ovšem,že pod upraveným se neobjevilo,kdo příspěvek editoval.Nesedím tu nad tím celý den,takže vysvětlení až dnes

Sobota 13. června v 15:57® jepice
jepice

Dobře hoši, takže jste tu zakázali anonymy, nastavili možnost ignorance, ale aby jste se přiznali, kterej mi tu přepisujete příspěvky, to vás ani nehne. :-)) Že vám tu bují rasová nesnášenlivost mě sice mrzí, ale bohužel je to v Čechách normální. Jsem proti cenzuře a chápu, že jinak lze těžko ovlivnit příspěvky ostatních.

A teď vážně: Co mě opakovaně trápí mnohem více je narůstající cenzura na těchto stránkách. Lidé, kteří jí mají na starost, zde naprosto anonymě mažou a v horším případě upravují příspěvky ostatních. Dle mého názoru by měl mít cenzor možnost celý příspěvek pouze odstranit a napsat sám jménem svým nebo jménem firmy důvod odstranění. Cenzor dle mne naopak nemá právo psát jakékoliv příspěvky pod cizím jménem (profilem). Do budoucna doporučuji také zařídit, aby si každý registrovaný na Chytej.cz mohl sám z vlastní vůle registraci zrušit. Začal jsem nad zrušením profilu nedávno uvažovat a žádné „tlačítko“ jsem ani nenašel. Děkuji všem, kteří přečetli rozsáhlý příspěvek až dokonce a zamysleli se nad ním.

Pátek 29. května ve 20:01® Klobasa
Klobasa

David H.> Díky, jsem rád, že už to tady nevidím:-)

kubas> Má na to právo, za tu makačku:-)

Čtvrtek 28. května ve 23:06® kubas
kubas

David H.> Super, Radim bude na dalším srazu imrvére v lihu :-) .

Čtvrtek 28. května ve 22:58® David H.
David H.

Klobasa> :-) dobrý postřeh. Šmudlové, kteří tu záměrně provokovali a kryli svou totožnost anonymizéry a mysleli si, jací jsou to machři, mají jednou pro vždy utrum :-)

Čtvrtek 28. května v 9:24® Klobasa
Klobasa

Vidím, že už to maká, taktéž děkuji nastotisíckráte. Ani nevidím jiné anonymy na zdi, je tedy i vyřešen problém s anonymizérem?

Úterý 26. května ve 22:03® Venca Zelenka
Venca Zelenka

revoke> To bylo o fous, málem jsem se dal na víru a začal chodit do kostela :-D Při nejbližší příležitosti máš u měpivo :-)

Úterý 26. května v 18:22® revoke
revoke

Ještě jsme tu ignoraci upravili tak, že můžete zvolit úroveň ignorace: úplnou nebo částečnou. Při částečné uvidíte ve výpise příspěvků i hlavičku příspěvku od ignorovaného uživatele.

Úterý 26. května v 16:01® Mysak1

revoke> Děkuji chlapci ruce vám patří pozlatit. ;-)

Úterý 26. května ve 13:34® revoke
revoke

Zobrazování anonymních příspěvků můžete vypnout v osobním nastavení – Osobní menu / ignorace. Zde lze nastavit i ignoraci příspěvků od prrudících uživatelů (registrovaných).

Tento příspěvek byl editován 26.5.2015 14:35:57 uživatelem revoke.
Úterý 26. května ve 12:48® kubas
kubas

Mysak1> Jo, máš tam krásnou funkci „ignorace“ :-) .

Tento příspěvek byl editován 26.5.2015 13:48:45 uživatelem kubas.
Neděle 24. května ve 14:16® Mysak1

Revoke>Klobása tu někde psal ,že je vyřešen problém s anonymama. Je tedy nějaká možnost si toho dementa „vypnout“???

Úterý 19. května v 18:45® Draky
Draky

Já bych řek, že tohle už tady nemusíme mít. ;-)

foto/diskuze/diskuze_s_adminy/2015/th-img113830.jpg
Úterý 19. května v 6:33® cormoran
cormoran

jepice> To záleží na úhlu pohledu. Pro někoho je podstatnější rybí druh, než jeho samotná délka, ale to jen tak na okraj:-)

Já si naopak myslím, že stříbrňák je v poslední době celkem častá ryba. Naopak o karasu obecném se to říct nedá.

Nechci se pasovat do role nějakýho majstra, ale obecňákům se snažím věnovat a dovolím si téměř s jistotou říct, že v záložce „karas obecný“ jsou toho druhu pouhý dvě ryby. Kdybych bral sporný křížence (u kterých je opravdu mnohdy problém rozslišit druh), tak tři.

Ale jinak asi chápu, co jsi mi chtěl sdělit:->

edit: A když už se tu motám, tohle mi dneska přišlo osobkou. Asi nějakej pirát:-)

[kisscky2015] ×

Mé jméno je ujít Sarah, sladká mladá dívka, prosím, že je něco velmi závažného a důležitého mi, že budu rád, že podělit se s vámi mi poslat masáž přímo a rovnou na můj soukromý e-mailovou adresu a řekněte mi víc o sobě (sarah.ss109@outlook.com) díky Sarah.

Tento příspěvek byl editován 19.5.2015 07:38:15 uživatelem cormoran.
Neděle 17. května v 15:26® jepice
jepice

cormoran> Otázka je, kdo se v tom vyzná, zvláště podle fotky :-D Ono tvrdit o stříbřiťákovi že je obecňák je asi menší prohřešek, než tvrdit o jakékoliv rybě, že je větší, než ve skutečnosti je. Spousta lidí dodnes neví, že něco jako karas stříbřitý existuje.

novější starší
Stránky:   137 136 135 ...