Chytej.cz

SPY : Článek Vágner podvádí necteno

23.7.2007 | ??? | 298.211 zobrazení | 2.540 odpovědí | upravit

nečetli jste někdo SPY z minulého čtvrtka článek „Vágner podvádí?“ …jen jsem něco zaslechl,ale nečetl…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 26. května 2016 ve 22:11 @ morčak reakce na …

tady to vidíte – přesně tak jak je to napsaný- panenský ryby nepoznaly háček -jenom sekeru…

reagovat
Čtvrtek 26. května 2016 v 19:29 ® džigit reakce na …

malamut> tady :-D

reagovat
foto/forum/2016/th-img119580.jpg
Čtvrtek 26. května 2016 v 16:53 ® Petula reakce na …
Petula

malamut> no vidíš,fanklub ještě existuje :-))

reagovat
Čtvrtek 26. května 2016 v 16:53 ® Petula reakce na …
Petula

morčák> Konečně alespoň jeden zastánce,už jsem se lekl,že Kuba zůstal vážně sám, akorát stále nikde nevidím ten důkaz s vykřičníky,který by mne měl přesvědčit.Těch opačných důkazů,které mne přesvědčují,že se místo rybářské legendy zrodil ubohý podnikatel bez páteře,těch už je mnoho.

reagovat
Čtvrtek 26. května 2016 v 16:30 ® malamut reakce na …
malamut

morčák> kde je ten důkaz?

reagovat
Čtvrtek 26. května 2016 v 15:29 @ morčák

Pánové, je to od vás pěkně hnusný napadat pana Vágnera ze všech níže napsanej věcí! Nic z toho nemohl udělat, protože na stránkách katlov.com je jasně napsáno: Zarybnění jezera Katlov nemá v České republice obdoby. Obsádka tohoto revíru se připravovala již od roku 2008, a tak se můžete těšit na překrásné a zdravé ryby, které pocházejí z našich chovných rybníků. Hlavním tahákem jezera Katlov jsou kapři s váhou až 25 kilogramů a líni s váhou až 5 kilogramů! Tyto ryby jsou naprosto „panenské“ a před vypuštěním do jezera nepoznaly rybářský háček. Zakládáme si na tom, že každá ryba v jezeru je opravdový unikát. Tudíž ty ryby nemohly být chyceny jinde!!!!!!!! Tady je důkaz!!!

reagovat
Pátek 11. ledna 2013 ve 22:48 ® -tom- reakce na …

OBr → Nebo si Ahmadínežád vezme za vzor Řecko a zavřou ho jakožto špióna, stejně jako oni ty kluky z Bohemia Interactive :-D

reagovat
Pátek 11. ledna 2013 ve 21:21 ® OBr reakce na …
OBr
  • tom → Irán bych mu celkem věřil, z toho se dá udělat sólokapr! Náhodou budou chytat poblíž toho jejich nedodělanýho reaktoru a to teprve uvidíme a hlavně uslyšíme, co taková radiace dovede…
reagovat
Pátek 11. ledna 2013 v 17:43 ® regulus reakce na …
regulus
  • tom → já bych nejraděj, kdyby točil v Afghánistánu, třeba bychom o mistra i přišli … :-))
reagovat
Pátek 11. ledna 2013 v 15:54 ® -tom- reakce na …

Je to možný, tam říkal, že budou začínat, ale ono je to celkem fuk :-) Kadopádně co tam vyjmenovával destinace, tak některý budou hodně zajímavý, to se mu musí nechat – například Irán. Jen se trochu bojím, co z toho vznikne za kovbojky, když se v Mexiku dostali do přestřelky drogových kartelů, tak v Iráku možná rozpoutá i regulérní válku…

reagovat
Pátek 11. ledna 2013 ve 14:39 ® casper reakce na …
casper
  • tom → no pozor :-) už jí točí, letos se bude i vysílat :-) škoda že v tom musí účinkovat takovej blbec :-D
reagovat
Pátek 11. ledna 2013 ve 14:19 ® -tom-

Krátký info: Teď v tejdnu jsem ho zaslechl chvilku na Frekvenci 1, Mistr říkal, že ten jeho pořad z ČT (vypadlo mi jméno – Rybí legendy – tuším) koupil kanál Discovery a za pár dní začínají točit novou řadu.

reagovat
Čtvrtek 10. ledna 2013 v 17:44 ® Martin Chmelík reakce na …

casper> cože tam chytil? Gauče? No já bych věřil, že v tom rybníce nějaký starý otoman na dně ležet bude a že mistr by ho vytáhl.

reagovat
Úterý 8. ledna 2013 ve 12:59 ® troutkiller reakce na …

milfej>Myslíš že obyčejný rybáři by jim od těch Fousu pomoct nemohly???Chytit Sumce na bojku neni až zas takové umění jak to naše blondatá superstar prezentuje:-( Prostě zavezeš bojku a čekáš až se něco oběsí:-(( Větší kumšt chce třeba toho Fouse uvláčet.Tam šlo hlavně o to udělat si reklamu a hlavně udělat reklamu pro mazánka:-(

reagovat
Úterý 8. ledna 2013 ve 12:27 ® casper reakce na …
casper

Asi to bude tím, že ostatní rybáři nedělaj tyjátr před kamerou :-D povolali na to tedy odborníka na slovo vzatého ne? :-D třeba tam chytil i gunče :-D

reagovat
Úterý 8. ledna 2013 ve 12:06 ® sunet reakce na …

milfej> Nejde o vyjímku na x prutů. Ale o naprosto neetický způsob uchovávání chycených ryb přivázáním za šňůru přes tlamu a skřelový otvor. Proč je asi daný způsob přechovávání zakázan v rybářské řádu? Proto, že je až příliš etický a šetrný k rybám?

Jestli chtěli sumce vylovit, proč to nepovolili všem rybářům MO? Ano, těch proč je tu až příliš mnoho.

reagovat
Pondělí 7. ledna 2013 ve 14:30 ® milfej

Fryw""Bohožel, ale co vim tak si ho pozvala sama ta organizace a přistoupila na jeho podmínky,že chtěj ty sumce vychytat, že se zachovali sprostě vuči ostatním rybářum je na dlouhé povidání. Tak že to padá vše na MO.Kladno. Vágnera nemusim-ale když někoho pozvou chytat tak jak on chce,tak stim nic nenaděláš. ASI měli vyjímku–tohle je stará věc z 2009. Mě to samotného taky nasr… když tam byl skamarádem ten první týden a měl tam 18 prutu

reagovat
Pondělí 7. ledna 2013 ve 13:58 ® Fryw reakce na …
Fryw

milfej> zajimavy, že si MO dá na stránku fotky přivázanejch ryb.

reagovat
Pondělí 7. ledna 2013 ve 13:52 ® vlcak38 reakce na …
vlcak38

srkman> To jo,nemá on je nakonec ochočený?:-))

reagovat
Pondělí 7. ledna 2013 ve 13:16 ® srkman reakce na …
srkman

vlcak38> Kuba když se do toho dá,tak sumci lítaj z vody jako na drátkách…:-)

reagovat
Pondělí 7. ledna 2013 ve 13:15 ® srkman reakce na …
srkman

milfej> Jj a pak týden na Panský,týden na ostrůvku a najednou se nebylo čim chlubit…:-)

reagovat
Pondělí 7. ledna 2013 ve 12:15 ® milfej

srkman""Ahoj tady maš fotky jak se chluběj.První týden u Racka http://www.rybarikladno.cz/…album_09.htm

reagovat
Pondělí 7. ledna 2013 v 11:55 ® vlcak38 reakce na …
vlcak38

srkman> Když to tak počítám,tak Mistrovi stačilo na nastražení,nahození a zdolání ryby něco málo přes 16 minut.To se s tím moc nemazlil.

reagovat
Pondělí 7. ledna 2013 v 11:24 ® srkman reakce na …
srkman

Sice mi hlava nebere,kde se vzalo na streamu moje video,které jsem natočil někdy v roce myslím 2007 a poslal do časopisu Rybářství,ale je to jedno-hlavně,že se to tady objevilo.Asi únik informací,u nás se všechno rozkecá:-) Tu fotku Jakuba ze Španěl jsem si vypůjčil z časopisu Květy:-)

reagovat
foto/forum/2013/th-img91311.jpg
Neděle 6. ledna 2013 v 18:50 ® Fryw
Fryw

Von si tam asi nešel sednout jen tak „bez dovolení“…

reagovat
Neděle 6. ledna 2013 v 18:49 ® troutkiller reakce na …

kubas>Po amnestii už sem ztratil veškeré iluze!!!

reagovat
Neděle 6. ledna 2013 v 18:45 ® kubas reakce na …
kubas

troutkiller> Tady žiješ v Kocourkově jménem Česká republika…

reagovat
Neděle 6. ledna 2013 v 18:39 ® troutkiller reakce na …

mekvak>Okamžitě poslat na svaz a policii,nejlíp do televize!Sebrat noty páč tohle je prasárna první třídy!!!!

reagovat
Neděle 6. ledna 2013 v 18:33 ® mekvak
mekvak

http://www.stream.cz/…trochu-jinak

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 21:05 ® milfej

lucan:Tu vodu máš kousek od Prahy jeto Klíčavská přehrada v Lánské oboře.Je ve vlastnickém držení našeho prezidenta.A je to 1.ochrané pásmo pitné vody.Za V.Havla tam dostal možnost chytat i zaměstanec zámku-ale ty časy už jsou pryč dneska si tam Vágner dělá co chce

reagovat