Vyhledávání
Zeď - přehled příspěvků
Vážení návštěvníci, nyní se nacházíte na stránce s názvem „ZEĎ CHYTEJ.cz“. Nyní jsou zde chronologicky řazeny příspěvky z vybraných sekcí na CHYTEJ.cz. Postupně budeme přidávat další obsah a funkčnost rozšiřovat. Uvítáme Vaše připomínky a náměty ve fóru „Zeď CHYTEJ.cz“. Příjemnou zábavu!
Čtvrtek 8. srpna 2024 ve 20:44
mikru přidal příspěvek do diskuze Plavaná
Zdravím vespolek. POřídil jsem bič, ale nemám ponětí, jak navázat tento konec. Poradí někdo? Díky.


Neděle 4. srpna 2024 v 17:48
Ln.p přidal příspěvek do diskuze Začínáme rybařit
Čauki ZFISH Sada Hlásičů Bite Alarm Set Zx8 3+1 nějaké zkušenosti Děkuji
Sobota 3. srpna 2024 v 11:33
Ln.p přidal příspěvek do diskuze Kaprařina
Čauki ZFISH Sada Hlásičů Bite Alarm Set Zx8 3+1 nějaké zkušenosti Děkuji
Úterý 30. července 2024 v 10:38
Rybka23 reagoval ve fóru Staré navijáky.
Ahojky, našla jsem doma tento naviják a zajímalo by mě zda má nějakou hodnotu. Děkuji



Neděle 7. července 2024 ve 12:29
čida založil fotoalbum
Čtvrtek 4. července 2024 v 6:34
mirek66 přidal příspěvek do diskuze Plzeň a okolí
Zdar kluci,tak už neshánim lednici na plyn,koupil jsem si uplně novou.Diky všem za info a rady
Neděle 23. června 2024 ve 14:56
mirek66 přidal příspěvek do diskuze Plzeň a okolí
Zdar kluci,nezbavujete se někdo chladničky na plyn prosim vás??Shánim,hledám,ale nedaří se mi.Dejte vědět,ozvěte se.Dik moc Mira.
Neděle 23. června 2024 ve 12:43
matx přidal příspěvek do diskuze Z lovu
Tak zase se povedl jeden kaprik.

Středa 19. června 2024 v 16:29
TMK Fishing přidal video

Zabral mi obrovský kapr z LABE! Souboj s labským králem! Neskute
Rybaření, lov velkých a trofejních ryb na řece Labi není nic jednoduchého. Na tuto vodu je velký rybářský tlak a ty největší ryby už jsou hodně zkušené. Vydal jsem se na 4denní výpravu a pokusil jsem se chytit labského krále kaprů !
Úterý 18. června 2024 ve 21:35
cejn velky přidal příspěvek do diskuze Kaprařina
Rybaření na revírech ČRS
Já jako kaprář jsem si nastavil cíl chytit většího kapra tj. 15–20kg, ale nevím kde je chytat jelikož u každé vody je zakázáno stanování, vody jsou znečištěné, ryby nikdo nepouští (starší rybáři). Takže se ptám, nevíte někdo o místě kde bych mohl v klidu chytat bez toho abych se musel o půl noci stěhovat z celým náčiním stovky metrů od vody? (jih Moravskoslezského kraje)




