Chytej.cz
NOVINKA 2018/2019 RedBass KICKER

473 050 – Morava 23

Datum aktualizace dat: 3.1.2018 

Popis revíru

Od jezu mlýna u obce Chromeč až k ústí Krupé včetně všech náhonů a přítoků mimo řeku Branou a Krupou.
Všechny přítoky a náhon od ústí do Moravy u Olšanských papíren až k jezu v Bartoňově jsou CHRO - lov ryb zakázán.
V úseku od zaústění odpadních vod Olšanských papíren v obci Olšany až po jez nad Olšanskými papírnami v obci Olšany povolen lov výhradně na umělou mušku - vyznačeno tabulemi.
Nejmenší lovná míra pstruha obecného je zvýšena na 30 cm.

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - pstruhové revíry / mimopstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.