Chytej.cz
Jigstreamery

471 089 – Ondřejnice 1 A

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 

Popis revíru

Revír tvoří podrevíry:
1.tůň Stará Ondřejnice
- Slepé ramenov k. ú.Ostrava-Proskovice0,5 ha
2.nádrž Košice (Staříč)Chlebovice4,0 ha
3.nádrž č. 1 (Koupaliště)Brušperk4,0 ha
4.nádrž č. 3 (Dolní - "Nudla")Brušperk2,0 ha
Osoba provádějící lov je povinna zapsat do kolonky podrevír v Přehledu o úlovcích i číslo podrevíru.
Na všech nádržích platí zákaz lovu ryb z hrází. Na přední části podrevíru č. 3 (Koupaliště) - vyznačeno tabulemi - je od 15. 6. do 31. 8. v době od 8:00 do 20:00 hod. lov ryb zakázán.
Na revíru je stanovena horní míra kapra 70 cm.

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.