Chytej.cz
Jigy Teflon RUGBY LURE HOLDER

471 066 – Odra 2 A

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 

Popis revíru

Revír tvoří podrevíry:
(Podrevír 1. zrušen.)
2.nádrž pod čističkouv k. ú.Ostrava0,5 ha
3.nádrž pod OderkouOstrava0,9 ha
4.rameno u BulharaOstrava0,3 ha
5.tůně ve SvinověOstrava1,6 ha
6.Rezavka dolníOstrava2,0 ha
7.rameno pod VŽOstrava0,9 ha
8.štěrkopískovištěKoblov68,0 ha
9.Mžikovo jezeroKoblov2,0 ha
10.Rezavka horníOstrava3,8 ha
Osoba provádějící lov je povinna zapsat do kolonky podrevír v Přehledu o úlovcích i číslo podrevíru. Platí zákaz lovu z ostrůvků.
Na podrevíru č. 5 platí zákaz lovu ryb ve vyznačeném úseku.
Horní míra kapra na podrevíru č. 8. je stanovena na 70 cm. Při měření a fotografování kapra je nutno použít vlhkou podložku.
V době od 1. 5. do 30. 9. platí na podrevíru č. 8 zákaz lovu ryb na naturistické pláži POHODA na lokalitě Betony štěrkopískoviště Koblov - vyznačeno tabulemi.

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.