Chytej.cz
Jigy Teflon RUGBY LURE HOLDER

471 056 – Olomoucké Štěrkovny 1 A

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 

Popis revíru

Revír tvoří podrevíry - zatopená štěrkopískoviště, vodní plochy a odstavená ramena v povodí Moravy 18, mimo štěrkopískoviště mezi obcemi Náklo a Lhota.
2.Holicev k. ú.Holice0,6 ha
3.HoliceHolice0,5 ha
7.Mrtvé ramenoHolice3,5 ha
15.OnderkovaNemilany3,0 ha
28.Najderkova Černovír0,5 ha
32.Fišerova Černovír0,9 ha
33.Hulíkova Černovír3,0 ha
36.ModráČernovír0,6 ha
55.Hlušovická Hlušovice 3,1 ha
60.PříkazskáPříkazy4,1 ha
Osoba provádějící lov ryb je povinna zapsat do kolonky podrevíry v Přehledu o úlovcích i číslo podrevíru.
Podrevíry č. 28, 32, 33, 36 jsou součástí CHKO Litovelské Pomoraví.
Na podrevíru č. 55 - Hlušovice - je stanovena horní míra kapra 70 cm a podrevír je revír s omezenou docházkou. Platí ustanovení uvedená na informačních tabulích MO ČRS Olomouc.

Zobrazit místo 471 56 Morava - Olomoucké štěrkovny na větší mapě

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.