Chytej.cz

461 147 – Šlapánka 2

Datum aktualizace dat: 3.5.2012 
  • Číslo revíru: 461 147
  • Rozloha revíru:
  • Typ revíru: mimopstruhový revír
  • Uživatel revíru: Moravský rybářský svaz
  • Organizace pověřená hospodařením:

Popis revíru

Vyjmuto ze svazového lovu - neplatí svazová povolenka!
Přítok Sázavy. Od soutoku se Zlatým potokem až k pramenům nad Mlýnským rybníkem u obce Jamné a úsek Zlatého potoka od ústí do Šlapánky po hráz rybníka Valchař v Dobroníně.
K revíru patří nádrže:
1 Varhánkův v k. ú. Polná 0,3 ha
2 Zimův rybník Polná 2 ha
3 Peklo Polná 13 ha
4 Holotympl Dobronín 2 ha

Přítoky, úsek od zaústění Šlapánky do Mlýnského rybníka v k.ú. Jamné k pramenům, přítoky a rybníky Kukle a Bor jsou chovné - lov zakázán.
Mlýnský rybník v k.ú. Jamné (6,4 ha) není součástí revíru.

Zobrazit místo 461 147 Šlapánka 2 na větší mapě

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.