Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

461 027 – Dyje 7A

Datum aktualizace dat: 17.3.2010 
  • Číslo revíru: 461 027
  • Rozloha revíru: 8 ha
  • Typ revíru: mimopstruhový revír
  • Uživatel revíru: Moravský rybářský svaz
  • Organizace pověřená hospodařením:

Popis revíru

Rybářský revír tvoří odstavené rameno: 1 odst. rameno Dyje v k. ú. Dolní Věstonice 8 ha Na odvodňovacích kanálech je lov zakázán. Míra kapra 45 cm, štiky 60 cm, amura 60 cm, candáta 50 cm, sumce 90 cm.

Zobrazit místo 461 027 Dyje 7A na větší mapě

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Středa 25. září 2019 v 8:10@ Kartena

Mohu se zeptat zda se muze chytat mezi mostem z Vestonic na Strachotin a malou propojkou mezi starou Dyjí