Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

461 020 – Dyje 3

Datum aktualizace dat: 17.3.2010 
  • Číslo revíru: 461 020
  • Rozloha revíru: 46 ha
  • Typ revíru: mimopstruhový revír
  • Uživatel revíru: Moravský rybářský svaz
  • Organizace pověřená hospodařením:

Popis revíru

Přítok Moravy. Od hraničního kamene na pravé straně toku (při ústí Františkova potoka do Dyje) až po most v Ladné u Kachňárny, včetně odlehčovacího ramene. K revíru patří část Ladenské strouhy v úseku od ústí do Dyje až k mostu silnice Lednice-Podivín. Zákaz brodění v úseku od splavu v Břeclavi po most silnice Břeclav-Hodonín. Míra kapra 45 cm, štiky 60 cm, amura 60 cm, sumce 80 cm.

Zobrazit místo 461 020 Dyje 3 na větší mapě

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Čtvrtek 7. června 2012 ve 13:30® lovecsumcu
lovecsumcu

má něko skušenosti stímto revírem na sumce díky

Neděle 10. července 2011 v 7:57® irnavasisa

super revír !

Neděle 10. července 2011 v 7:57® irnavasisa

super revír !