Chytej.cz
NOVINKA 2018/2019 RedBass KICKER

453 059 – Orlice Divoká 7

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 

Popis revíru

Od silničního mostu v Klášterci nad Orlicí až k prvnímu jezu nad Zemskou bránou na hranici s Polskem. Horní část řeky tvoří státní hranici, lov ryb povolen pouze z území ČR. Úsek od hranice revíru u silničního mostu v Klášterci nad Orlicí až k vodoměru (jez) v Klášterci nad Orlicí je chráněnou rybí oblastí - lov ryb zakázán. V ochranných pásmech v úseku 20 m nad a 80 m pod limnigrafem v Klášterci nad Orlicí je vstup a lov ryb zakázán. Přítoky jsou chovné - lov ryb zakázán. Od Fiedlerovy pily po jez tábora Orlice je vyhlášeno muškařské pásmo.

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - pstruhové revíry / mimopstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Středa 16. října 2019 ve 21:03@ kajško

Nádherná příroda, zážitek, ale spíše turistický (od Zemské brány až k táboru nad jezem v Klášterci). Vrátil jsem se tam letos v říjnu po cca 20ti letech. Ani tehdy jsem tam nebýval úspěšný se pstruhy, jen mrňousci, ale to si vysvětluju tím, že to neumím. Byly tam každopádně místa s hojným lipanem a jistým úlovkem míráků bohatě nad 30 cm i v listopadu, když už byl třeba i sníh a mrzlo. Letos nic, jen mrňousci pstruzi a mrňousek jediný lipan. Budu rád, když mi někdo z vás potvrdí, že tam ryby jsou a problém je jen ten, že to neumím.