Chytej.cz
Jigstreamery

451 045 – Loučná 2

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 

Popis revíru

Od jezu nad silničním mostem v Práchovicích až k jezu v Opočně. Na řece Loučná od mlýna v Čeradicích po mlýn na Uhersku - lov ryb povolen pouze na nástrahy neživočišného původu.
K revíru patří nádrž:
Slepotice "S"v k. ú.Slepotice4,4 ha
Na nádrži Slepotice je na přítoku do rybníka chráněné rybí pásmo - označeno tabulemi. V úlovkovém listu je nutné v kolonce podrevír uvádět označení nádrže Slepotice písmenem "S".

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Neděle 12. srpna 2018 v 11:33@ Sarkpin

Rybnik Slepotice je momentálně totálně zničen jako revír. Podekujme Svazu a povodí Labe. Z rybníků ,který měl cca 4 ha je již čtyři roky louže 0.4 ha. Je smutné jak může dopadnout krásná vodní plocha.

Neděle 12. srpna 2018 v 11:26@ Sarkpin