Chytej.cz
Jigy Teflon RUGBY LURE HOLDER

441 040 – Ohře 4 - 5

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 
  • Číslo revíru: 441 040
  • Rozloha revíru: 31 km, 100 ha
  • Typ revíru: mimopstruhový revír
  • Uživatel revíru: Severočeský ÚS
  • Organizace pověřená hospodařením: MO Louny
  • Lov z plavidel povolen Hlavní tok
  • Mapa: Zobrazit polohu na mapy.cz

Popis revíru

Přítok Labe. Od jezu mlýna v Košticích až k jezu v Březnu u Postoloprt včetně přítoků a nádrží.
Na revíru platí zákaz lovu ryb v úseku od jezu u Jiráskova mlýna v Lounech až po konec zahrad u železničního mostu trati ČD Louny-Most, a to po směru toku řeky z levého břehu.
Na revíru platí výjimka ze zákazu plavby motorových člunů pro místní veslařský klub v úseku od jezu Louny k obci Lenešice.
0.Ohře (hlavní tok)
1.ramenov k. ú.Počedělice7,0 ha
2.pískovnaLenešice3,0 ha
3.Lounská tůňLouny0,6 ha
Lov z plavidel na toku povolen.
Smolnický potok je chráněnou rybí oblastí dle rozhodnutí ŽP 649/00-207/Paz.
Po ulovení a ponechání lína obecného na podrevíru č. 2 Pískovna je lovící povinen jeho ponechání neprodleně zaznamenat do oddílu II povolenky k lovu (Evidence docházky a úlovků). V okolí tohoto podrevíru je přísný zákaz vjezdu a parkování motorových vozidel - CHKO České středohoří.
Zákaz lovu ryb z levého břehu řeky od prvního soukromého pozemku (plotu k vodě; GPS: 50°21'47.59"N, 13°47'27.06"E) cca 300 m nad lávkou pro pěší v Masarykových sadech (u výstaviště) po překlenutí řeky tvořené kovovou konstrukcí cca 300 m pod silničním mostem Louny - Most (GPS: 50°21'59.32"N, 13°46'59.98"E).

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.