Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

441 005 – Bílina 6 Rmv

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 
  • Číslo revíru: 441 005
  • Rozloha revíru: 3 ha
  • Typ revíru: mimopstruhový revír
  • Uživatel revíru: Severočeský ÚS
  • Organizace pověřená hospodařením:
  • Lov z plavidel povolen

Popis revíru

Podrevíry místního významu:
5.Bylany 1v k. ú.Most-Čepirohy0,8 ha
6.Bylany 2Most-Čepirohy2,2 ha
Horní míra kapra obecného je 70 cm, ulovený kapr nad 70 cm (včetně) musí být bez prodlení vrácen zpět do revíru.

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Sobota 27. srpna 2011 ve 21:21@ franta.marine

Musím pochválit tyto skvělé, Rybářské stránky ,,CHYTEJ.cz,,,je ale přitom vidět,že firma CHYTEJ-s.r.o. na ryby nechodí,jinak by jim při tom pečlivém sestavování rybářských revírů neuniklo,že jeden revír,na který jsem se chtěl jet podívat jak vypadá, na mapě chybí,konkrétně: 14.Lužice 2 Lužice 2,0 ha na: http://www.chytej.cz/…15/bilina-6/ Jinak ostatním posílám Petrův zdar a mnoho skvělých úlovků, franta.marine.