Chytej.cz
NOVINKA 2018/2019 RedBass KICKER

423 058 – Vltava 24

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 
  • Číslo revíru: 423 058
  • Rozloha revíru: 6.50 km, 23 ha
  • Typ revíru: pstruhový revír
  • Uživatel revíru: Jihočeský ÚS
  • Organizace pověřená hospodařením: MO České Budějovice 1
  • Mapa: Zobrazit polohu na mapy.cz

Popis revíru

Od jezu v Českých Budějovicích-Rožnově až k jezu ve Březí. Míra pstruha obecného zvýšena na 30 cm. Zákaz lovu ryb v úseku vyznačeném tabulemi (cca 200 m) pod jezem v Březí v období od 16. 4. do 15. 6. (včetně) - CHRO.
Na revíru platí pouze zvláštní povolenky, bližší podmínky k rybolovu jsou součástí povolenky. Informace o prodeji povolenek MO ČRS České Budějovice 1 (www.crsmo1cb.wz.cz, 387 425 967), rovněž v terénu u vody mobil 725 136 592 a 725 136 594, dále MO ČRS České Budějovice 2 (http://rybari.pohoda.com, 386 466 330).

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - pstruhové revíry / mimopstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.