Chytej.cz
NOVINKA 2018/2019 RedBass KICKER

421 105 – Rybník Pustý

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 
  • Číslo revíru: 421 105
  • Rozloha revíru: 6.16 ha
  • Typ revíru: mimopstruhový revír
  • Uživatel revíru: Jihočeský ÚS
  • Organizace pověřená hospodařením: MO Blatná

Popis revíru

Revír tvoří:
Rybník Pustýv k. ú.Blatná6,16 ha
Zákaz lovu ryb z oploceného pozemku za zahradami, na levém břehu rybníka při pohledu z hráze až k přítoku, lov povolen pouze od hráze k dřevěnému oplocení. Lov z hráze povolen na levé zatravněné části. Konec revíru na levém břehu u přítoku se nachází za zahrádkářskou kolonií a je označen cedulí.
Úseky, kde je lov ryb zakázán, jsou označeny cedulemi.
Zákaz parkování automobilů před zahrádkami za kolejemi na levém břehu rybníka v přítokové části (soukromý pozemek).
Míra štiky zvýšena na 55 cm.

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Pátek 17. dubna ve 13:29® Pan Pluhař

Celkem dobře zarybňovaný revír.. Parkování zakázáno též pod „Bálou“ – na bráně k vodě zákazová cedule, která je vymáháná městskou policií za ochotného bonzování domorodců..

Mohlo by být více chytacích míst.. Na levé straně při pohledu od hráze lukrativní a velmi střežené místo vedle bydlícím domorodcem – poznáte, že je nejvíc vyšlapané a je hned vedle stromu.. Pozor kouše..

Když bude dost vody a bude průtok, tak si jistě každý pěkně zachytá.. :) Jen škoda silnice na hrázi.. Tolik hučících Tater a traktorů k vidění jen zde..