Chytej.cz
NOVINKA 2018/2019 RedBass KICKER

421 044 – Malše 1

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 
  • Číslo revíru: 421 044
  • Rozloha revíru: 21.80 km, 47.40 ha
  • Typ revíru: mimopstruhový revír
  • Uživatel revíru: Jihočeský ÚS
  • Organizace pověřená hospodařením: MO České Budějovice 1
  • Mapa: Zobrazit polohu na mapy.cz

Popis revíru

Přítok Vltavy. Od ústí do Vltavy v Českých Budějovicích až k hrázi vodárenské nádrže Římov. K revíru patří Mlýnská stokaZ: 48°58'37.381"N, 14°28'4.388"E, K:48°57'22.684"N, 14°28'46.54"E v Českých Budějovicích a Mlýnská stoka v Plavu. Součástí revíru jsou potoky Borovnický a Pašinovický. Tyto potoky jsou CHRO - zákaz lovu ryb. K rybářskému revíru patří nádrže:
HorníLišov2,6 ha

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Pátek 17. dubna ve 13:33® Pan Pluhař

Když na karase, tak do Lišova.. Město koberců a karasů.. :) Místní špeluňka plná karasů ideálních jako nástaha pro štiku.. Ovšem o solidního kapra nezavadíte.. Občas menší amur.. :) Ale svět jde dopředu.. Je možné, že se to napraví a konečně v Lišově zarybní.. V roce 2019 pouze Karasárium roku..