Chytej.cz

421 035 – Lužnice 4

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 
  • Číslo revíru: 421 035
  • Rozloha revíru: 12.20 km, 65 ha
  • Typ revíru: mimopstruhový revír
  • Uživatel revíru: Jihočeský ÚS
  • Organizace pověřená hospodařením: MO Tábor
  • Lov z plavidel povolen
  • Mapa: Zobrazit polohu na mapy.cz

Popis revíru

Přítok Vltavy. Od jezu Matouškovského mlýna v k. ú. Dražice až k jezu Soukeník v k. ú. Sezimovo Ústí, bez přítoků. Lov z plavidel a zavážení nástrah povoleno.

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Pondělí 28. září 2020 v 16:52® Fany Army
Fany Army

Pěkný revír :D, hladinu a proud řeky nepříjemě zvětšuje vodní elektrárna pod Sídlištěm n. L., jez u Benešova mlýna je vyschlý kvůli nadměrnému pouštění veškeré vody do náhonu a k turbínám… Berou hlavně menší kapříci, plotičky… Řeka je rychlá a místy se proud vrací… Nedoporučil bych vám chytat u Brusírny (Na Brusírně) – řeka dost zapáchá. U fotbalového hřiště u soutoku s Kozským p. často trénují a hrají velmi hlučné zápasy fotbalisti, takže často dost hluku… Na feeder nic moc, kvůli silnému proudu… Chleba a rohlíky jsou zde dobrá a osvědčená nástraha. Řeka místy hezky meandruje, což je hezký. Na rovných, ale peřejnatých částech (březích) řeky za Harrachovkou můžeme chytnout pěkného sumce či úhoře. Místy je velká hloubka, písčité, kamenité dno. Bacha na vodáky, často přeplujou přes vlasce. Někdy boj o místa, jelikož je někdy dost rybářů. Chytnul jsem tam dokonce Jelce Jesena… Takže obrázek si musí každý udělat svůj, ale já si myslím, že revír je poměrně dobrý, i když to často nebere… XD

Tento příspěvek byl editován Pondělí 28. září 2020 v 17:55 uživatelem Fany Army.