Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

421 029 – Ledenické Důlní Propadliny 1

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 

Popis revíru

Povodí Lužnice. Rybářský revír tvoří propadliny po těžbě kaolinu:
Laznav k. ú.Ledenice 5,0 ha
Velká jámaLedenice 1,0 ha
Malá jámaLedenice0,4 ha
Na propadlině Velká jáma a Malá jáma platí pouze zvláštní místní povolenky.

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Pátek 17. dubna ve 13:21® Pan Pluhař

Jeden z oblíbených revírů.. Bohužel letos málo vody i na jaře a tak voda v Ledenicích špinavá a hlásím oproti minulému jaru o 80% méně záběrů.. Rok 2019 byl senzační do konce května.. Poté vychytáno a voda se nehnula a vykvetla..

Parkování lze na dvou místech blízko vody.. Ideální.. Domorodci příjemní, což se moc nevidí..