Chytej.cz
Čeburaška STANDUP

413 996 – Blažejovický potok 2 - Píště (Rachyně)

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 
  • Číslo revíru: 413 996
  • Rozloha revíru: 7.50 ha
  • Typ revíru: pstruhový revír
  • Uživatel revíru: Středočeský ÚS
  • Organizace pověřená hospodařením:

Popis revíru

Rybolov lze provozovat na rybníku:
Píště - Rachyně (CZ 61094011)v k. ú. Píště7,5 ha
Bližší podmínky rybolovu na rybníku: Pstruhový režim od 16. 10. do 31. 5. - vysazován bude pstruh obecný, duhový a siven. Lovit lze pouze na celorepublikové, celosvazové a středočeské pstruhové povolenky společně s místenkou (= oprávnění k hospodářskému odlovu - vydává p. Moravec, tel. 776 639 160). Je povinností lovícího před zahájením lovu zakoupit si místenku v hodnotě 50 Kč. Za lov bez místenky s vyplněným datem lovu bude lovícímu zadržena povolenka. Povolen pouze lov na umělou mušku a přívlač, tzn., že lov na položenou a plavanou je zakázán. Všechny ostatní ulovené kaprovité ryby musí být šetrně puštěny zpět do rybníka. Lov na dírkách pouze v případě udělení výjimky - aktuální informace na webových stránkách www.crs-sus.cz. Při zamrznutí hladiny a lovu na dírkách bude tolerováno chytání na těsto i sýr se splávkem pouze na 1 udici. Po rozmrznutí hladiny je chytání na těsto i splávek opět zakázáno. Zákaz vnadění a chytání na živé nástrahy. Boaty a brodění povoleno. Lov lososovitých ryb povolen 7 dní v týdnu. Pokud lovící pustí zpět dravou rybu (okoun, candát, bolen, tloušť, štika, sumec), není to považováno za přestupek. Parkování nedoporučujeme na cestě k mlýnu. K parkování použijte plochu na konci hráze v rohu.

Zobrazit místo 413 996 Blažejovický potok 2 - Píště na větší mapě

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - pstruhové revíry / mimopstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.