Chytej.cz
Jigy Teflon RUGBY LURE HOLDER

413 022 – Pšovka 1

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 

Popis revíru

Přítok Labe. Od vtoku do Labe po přepad rybníka Lhotka Lesů České republiky Mělník. Sportovní část revíru dále tvoří: první vodní plocha vlevo od silnice Mělník - Vlíněves - Dolní Beřkovice. Pískovna Vlíněves 1 - 10,3 ha, možnost rybolovu po celém obvodu. Povoleno používání belly boatu - viz podmínky uvedené na informačních tabulích u revíru nebo na webových stránkách SÚS: www.crs-sus.cz a MO Mělník: www.rybarimelnik.cz). Kapr nad 70 cm (včetně) se musí bez prodlení a s maximální šetrností vrátit do rybářského revíru, kde byl uloven. Podél celého revíru je zakázáno stanování, kempování, bivakování a rozdělávání ohňů - viz obecně závazná vyhláška obce Dolní Beřkovice č.1/2015 (v celém znění na webových stránkách SÚS a MO Mělník. Citace z vyhlášky 1/2015: článek 4, odst. 4 na informačních tabulích dopravního značení).

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - pstruhové revíry / mimopstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.