Chytej.cz

411 994 – Jelito

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 
  • Číslo revíru: 411 994
  • Rozloha revíru: 12 ha
  • Typ revíru: mimopstruhový revír
  • Uživatel revíru: Středočeský ÚS
  • Organizace pověřená hospodařením:

Popis revíru

Rybolov lze provozovat na rybníku:
Jelito (CZ 21115976)v k. ú.Prosenická Lhota12 ha
Bližší podmínky rybolovu na rybníku: Kapr nad 70 cm včetně se musí bez prodlení a s maximální šetrností vrátit zpět do nádrže, kde byl uloven. Přisvojí-li si rybář za kalendářní den 2 kusy kapra či amura (celkem nejvýše 7 kg), končí pro něj na revíru denní rybolov. Zákaz lovu ryb z hráze rybníka a pod vedením vysokého napětí - označeno cedulemi. Zákaz parkování na místní komunikaci - nutno zachovat průjezd. Zákaz zajíždění do parku a parkování motorových vozidel v parku před hrází rybníka. Parkování povoleno podél cesty okolo parku, nutno zachovat průjezd. Pro parkování jsou vyhrazena místa v okolí hráze - označeno cedulemi.
Zákaz zajíždění a parkování vozidel na louce. K parkování je vyhrazeno parkoviště na začátku louky u dřevěného WC - označeno cedulemi. V případě nerespektování zákazu vjíždění na louku bude majitel volat Policii ČR. Z rybářského hlediska RS přestupci odebere pověření rybníkáře k lovu ryb na tomto chovném rybníku. Odebrání pověření bude rybářskou stráží zapsáno do oddílu II. jeho povolenky. Pokud bude stejný lovící s tímto záznamem v povolence přistižen při rybolovu na rybníku, RS přivolá Policii ČR a předá k řešení pro pytláctví.
U hráze je betonové plato, na které je povolen vjezd a rybolov pouze vozíčkářům. V případě nerespektování této bližší podmínky následuje shodný postih jako za vjíždění na louku.

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Středa 6. ledna ve 22:54@ hasman64

Je dobře, že jste uvedené revíry zařadili do režimu rybníkářství, pro nikoho, kdo chce na těch revírech chytat není problém si vyžádat povolení a po příjezdu zaplatit formou SMS poplatek. Na rybník Jelito jsem občas zajel, ale jen z důvodu, abych si zachytal, občas jsem si i odvezl nějakého kapra, ale sám ryby nejím, tak jsem ho udělal manželce, která řekla, abych už odsud žádného nevozil, hrozně smrdí bahnem. Loňský rok jsem tam byl dvakrát, říkalo se, že jak se nasadí ryby, hned je tam spoustu rybářů, každý jich vezme tolik, kolik jich chytí. Po mé zkušenosti za dvě návštěvy jsem se o tom přesvědčil, nedaleko mě sedělo pár taky rybářů, stačilo se chvíli dívat, jak někdo chytil kapra, bylo za chvíli trochu povyku okolo, jako by ho někdo za chvíli dával do vezírku, ale za chvíli někdo odjížděl na čtyřkolce a za chvíli se vracel. to se stalo za tu dobu, co jsem tam byl nejmíň pětkrát. Stačí si tam jen na chvíli sednout a člověk se nestačí divit. Tak se ptám, proč poctivý rybář musí platit, že si jde jen zachytat a nebo tam jezdí rybáři, kteří drancují vody a odnesou všechno. Můj názor, když se něco takového zavede, mělo by se to více hlídat.