Chytej.cz
Jigy Teflon RUGBY LURE HOLDER

411 167 – Labe 14 A

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 

Popis revíru

Revír tvoří vodní plochy v povodí Labe 14. K revíru patří:
Pískovna Vlíněves (Baraba)v k. ú. Vlíněves 60,1 ha
Pískovna Vlíněves I.Vlíněves45,2 ha
SidonkaHořín 6,4 ha
Mlazické tůněMělník 9,5 ha
Hořínská strouha Hořín 4,8 ha
Vehlovická tůňMělník 4,5 ha
Staré Labe a HadíkMělník 3,6 ha

ŠutrákBýkev2,0 ha
Lov přívlačí je povolen na pískovnách Vlíněves, Vlíněves I a Sidonce. Chytání z ostrůvků je zakázáno. Míra candáta je stanovena na 50 cm a štiky na 60 cm. Na pískovnách Vlíněves a Vlíněves I se musí kapr od 70 cm (včetně) bez prodlení a s maximální šetrností vrátit zpět do rybářského revíru, kde byl uloven. Na celém revíru je zakázáno zavážení, zanášení i zaplavávání krmení a nástrah, včetně označování krmených a lovných míst bójkami a jinými předměty. Používání rybářského přístřešku pouze po dobu výkonu rybářského práva. Podél celého revíru je zakázáno stanování, kempování, táboření, bivakování a rozdělávání ohňů - viz obecně závazná vyhláška obce Dolní Beřkovice č. 1/2015 (v celém znění na webových stránkách SÚS: www.crs-sus.cz a MO Mělník www.rybarimelnik.cz; citace z vyhlášky 1/2015: článek 4, odst. 4 na informačních tabulích dopravního značení). Na katastrálním území města Mělníka (Mlazické tůně, Staré Labe a Hadík, Vehlovická tůň) platí Obecně závazná vyhláška města Mělník číslo 2/2017 mimo jiné k zákazu stanování, kempování a rozdělávání ohňů v době od 00,00 do 04,00 hod. Na revíru platí povinnost při vylovování ryby použití podběráku.

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Pondělí 19. května 2014 ve 13:51@ Pony

Možná by bylo nejlépe, kdyby se přestaly vydávat celosvazové povolenky. Pak by voda byla jen místňáků. Pak by se nemohli vymlouvat, že jim dělá u vody nepořádek někdo jiný.

Čtvrtek 1. května 2014 ve 21:26® malamut
malamut

berry 0770> správný krok, kde se usídlí kočovníci s karavany, a stačí i s bivaky, tam to jde s revírem a rybama hodně rychle do prdele.

Čtvrtek 1. května 2014 ve 14:53@ berry 0770

Na Barabě chtějí zakázat vjezd motorových vozidel.Samozřejmě se to týká i stání karavanů.Může se k této kravině někdo vyjádřit? Už nám takhle zavřeli Nechranice.