Chytej.cz
Jigy Teflon RUGBY LURE HOLDER

411 057 – Labe 25

Datum aktualizace dat: 8.5.2019 
  • Číslo revíru: 411 057
  • Rozloha revíru: 6 km, 48 ha
  • Typ revíru: mimopstruhový revír
  • Uživatel revíru: Středočeský ÚS
  • Organizace pověřená hospodařením:
  • Lov z plavidel povolen
  • Mapa: Zobrazit polohu na mapy.cz

Popis revíru

Od jezu ve Veletově až ke vtoku Černé struhy do Labe na ř. km 935,9. Součástí revíru jsou odstavná ramena ve Veletově, Týnci nad Labem a Černá struha. Lov z plavidel je na celém revíru zakázán. Bójka smí být nastražena tak, aby prostřední třetina toku byla zachována pro plavbu. Ponecháním si dvou vyjmenovaných ryb uvedených v § 16 odst. 2 a 3 vyhlášky č. 197/2004 Sb. končí denní lov ryb, i když nebylo dosaženo celkového denního limitu 7 kg ulovených ryb. Míra štiky je stanovena na 55 cm. Kapr nad 65 cm (včetně) se musí bez prodlení a s maximální šetrností vrátit zpět do rybářského revíru, kde byl uloven. Při výkonu rybářského práva je nutno používat podběrák.

Pokud naleznete v revírech nesrovnalost ve vyznačení, prosíme o zprávu na chytej@chytej.cz a budeme se snažit vše maximálně opravit a aktualizovat. Moc Vám za to děkujeme!

seznam svazů - mimopstruhové revíry / pstruhové revíry v tomto svazu

Diskuse o revíru

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat

Diskuze k revíru

Pátek 27. září 2019 v 19:40@ Pavel Žáček

tak u tý závory zastav,zvedni prdel a jdi pěšky ne!!! nebo běž na soukromák

Úterý 16. října 2018 v 0:00@ LittleM

Zdar! Netušíte někdo jaký je důvod zákazu lovu z plavidel na tomto revíru? Bývalo to povolené. Vodní cesta, jako že i provoz tam je. Nějak nechápu důvod, pokud nedošlo k omezení plavby, ale o tom na SPS není zmínka. Celé splavné Labe má povolený lov z plavidel jen tady se to zakázalo…

Středa 25. června 2014 ve 20:03@ r3

chytaní na vlastní nebezpečí :D :D

Pondělí 26. května 2014 ve 22:13@ lery

Dobry den mohl by se někdo vyjadřit k tomu proč je tento revir uplně nedostupný.Ve Lžovicích je brana a jiná cesta tam pokud ja vím nevede.Takže zcela uzavřen.Odpoví mi na to někdo.Předem děkuji za odpověd.

Tento příspěvek byl editován Pondělí 26. května 2014 ve 22:16 uživatelem .
Pátek 25. dubna 2014 ve 12:12@ táta3

Jak je to se Lžovicemi,může se tam chytat prý je to ptačí oblast a zákaz vstupu díky za odpověd

Úterý 17. května 2011 ve 22:06@ Caprinno

Je mi 13 let ! rybařím už tam 5 let , ten to revír ne nejlepší a není eště špatný Slepé rameno Ložovicích

Úterý 17. května 2011 ve 22:06@ Caprinno

Je mi 13 let ! rybařím už tam 5 let , ten to revír ne nejlepší a není eště špatný Slepé rameno Ložovicích