Chytej.cz

Spolupracujte s Chytej.cz

Vážený návštěvníku, jsme potěšeni že máš zájem s námi spolupracovat. Jestliže máš zájem pomoci serveru Chytej.cz v jeho "rozkvětu", pak čti prosím dále.

Forem spolupráce je v zásadě několik.

Bannery:

Chcete-li nás podpořit, vložte na své stránky náš banner. Budeme Vám za to vděčni! Tuto formu spolupráce velmo oceníme a každého, kdo na své stránky náš banner vloží odměníme tričkem nebo čepicí Chytej.cz. Bannery i zdrojové kódy nalezneš na konci této stránky.

DO STRÁNKY PROSÍM VKLÁDEJTE UVEDENÝ KÓD - SOUBOR NEUMÍSŤUJTE K VÁM NA SERVER. V PŘÍPADĚ NAŠÍ AKTUALIZACE BUDE AUTOMATICKY AKTUALIZOVÁN I U VÁS. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

  Banner Chytej.cz full 480x60 px Kód pro vložení do stránky"<a href="http://www.chytej.cz" target="_blank"><img border="0" src="http://www.chytej.cz/design/images/chytej_banner_full.gif" width="480" height="60"></a>"
Banner Chytej.cz half 234x60 px Kód pro vložení do stránky"<a href="http://www.chytej.cz" target="_blank"><img border="0" src="http://www.chytej.cz/design/images/chytej_banner_half.gif" width="234" height="60"></a>"
Mikrobanner Chytej.cz standard 88x31 px Kód pro vložení do stránky"<a href="http://www.chytej.cz" target="_blank"><img border="0" src="http://www.chytej.cz/design/images/chytej_banner_small_1.gif" width="88" height="31"></a>"
   

 

Psaní článků:

Další forma spolupráce, které si budeme velice vážit je psaní článků. Řada kvalitních rybářů, kteří navštěvují náš server přispívá svými články a snaží se tak podělit se s ostatními o své zkušenosti či zážitky. Činí bez nároků na honorář v podobě paněz. Chytej.cz autory odměňuje z vlastních zdrojů věcnými honoráři. Nové autory jistě také zajímá jak to vlastně s tím uveřejňováním na Chytej.cz je. V následujících řádcích tyto informace naleznete.
Další informace o pravidlech psaní článků naleznete zde: http://www.chytej.cz/clanky/jak-pridat-clanek/

Obohacování obsahu serveru:

Další forma spolupráce, kterou rovněž velmi oceníme, je vkládání informací na server, tj. do diskuzí, do fóra, fotogalerie, soubory ke stažení, encyklopedie, bazar atd. atd. Zkrátka aby i díky Vám bylo Chytej.cz plné informací a "žilo"!

Reklama na serveru:

Máteli zájem o reklamu na našem serveru, navštivte stránku: https://www.chytej.cz/reklama/