Chytej.cz
Kajak HALIBUT - VÝPRODEJ

Štěchovický pohár - PRSOCup 2018 v přívlači z lodí

Koná se 30.3.2018, 06:00–15:00 | Vltava 9 - Údolní Nádrž Štěchovice, Středočeský kraj | vložil(a) Ouklejobijec

první přívlačový závod z lodí v roce 2018

Typ akce: přívlač
Termín: 30.3.2018, 06:00–15:00
Místo: Vltava 9 - Údolní Nádrž Štěchovice, Středočeský kraj, Středočeský kraj
Kontakt: M.Mičánek, mmicanek@prso.me
WWW: https://www.prso.me/událost/stechovicky-pohar-prsocup-privlacovy-zavod-z-lodi-2/?instance_id=318

Podrobný popis akce:

Milé rybářky, páni rybáři, přátelé, kamarádi,
rok se s rokem sešel a já jsem rád, že vás letos mohu pozvat již na 2. ročník přívlačových závodů z lodí PRSOCup – Štěchovický pohár 2018. Závod proběhne dne 30.3.2018, stejně jako loni na Vltavě v nádherném, panenském prostředí údolní nádrže Štěchovice. Garantem celého závodu je uživatel revíru Český rybářský svaz – ÚS města Prahy.

Podrobné propozice na www.PRSO.me

Vzhledem k výborným zkušenostem z loňského roku jsme se rozhodli zachovat některé zvláštnosti našeho závodu.
1.první přívlačový závod roku 2018 z lodí
2.závod opět proběhne na Velký pátek před Velikonocemi
3.závod bude příležitostí jak pro dvoučlenné posádky lovící z klasických lodí, tak také pro vyznavače stále oblíbenějšího Kayakfishingu – lovu z rybářských kajaků.

Mnozí z vás se možná podiví, jak je možné vláčet v uvedeném termínu, ale věřte, že tento revír jsme vybrali právě s ohledem na to, že přívlač je zde povolena (při dodržení specifických pravidel) celoročně. Jedná se o nádherný revír, který si svým romantickým nádechem a exkluzivní rybí obsádkou jistě získá srdce nejednoho z vás! Vltava 9 – Údolní nádrž Štěchovnice

Půjde o přátelský, náborový (to znamená do žebříčku ČRS nebodovaný) závod, který rád přivítá všechny z vás, kteří budou mít kamarádský přístup.
Pro přihlášení není třeba registrace sportovce u ČRS. Jste vítáni i vy z vás, kteří jste tento druh závodu nikdy nechytali a jen si jej chcete vyzkoušet.

Počet startujících lodí je omezen na 30. Registrace do závodu bude spuštěna v pondělí 19.2.2018 a uzavřena 27.3.2018. Cena startovného, které pokryje organizační výlohy spojené s pořádáním závodu, byla stanovena na 600,–Kč / plavidlo. Přihlášky prosím zasílejte na e-mail: MMMicanek@PRSO.me. Přihláška musí obsahovat jméno, telefon a e-mail. (v případě dvoučlenných týmů obou členů týmu). Registrace bude obratem potvrzena.

Petrův Zdar!
M.Mičánek

img128299.jpg

rybářské akce a závody - přidat záznam