Chytej.cz

Rybářská videa – přidání vlastního videa

Rozhodli jste se vložit vaše rybářské video na stránky www.chytej.cz. Jelikož jsme rybářský server, tak bychom vám byli vděčni, kdybyste přidávali pouze nepohoršující videa související s rybařinou.

Samotné nahrávání souboru může nějakou dobu trvat (i několik desítek minut!), proto buďte prosím při vkládání trpěliví. Maximální povolená velikost souboru je 50 MB, v případě potřeby je možné se domluvit individuálně.

Odesláním videa stvrzujete, že jste jeho autorem a zároveň tím dáváte svolení k jeho konverzi do formátu FLA a následné publikaci na serveru Chytej.cz. Každé video je před publikací nejdříve zkontrolováno administrátorem.

Nový záznam
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Základní údajePůvod videaTechnické informaceStřihové úpravy
žádám o provedení vhodných střihových úprav

zaškrtněte, pokud chcete do obrazu vložit logo "CHYTEJ-TV"