Chytej.cz

Oblečení Chytej.cz

Dámská trička

Prozatím máme modré a černé ve vel. M (délka trička je 55,5 cm š. v podpaží i spodního lemu – stejná – 41 cm x 2, měřeno v klidu). Velice příjemný materiál - bavlna + elastan.

/files/inpages/004/dsc-4953.jpg

/files/inpages/004/dsc-4958.jpg

ZIMNÍ ČEPICE

Černá zimní čepice ve velikosti UNI

Stylový doplněk i na běžné nošení.

zimní čepice

TRIČKA

Tričko FREESTYLE

Bavlněná trička FREESTYLE dodáváme v barvě mechově zelená a olivová. Dostupné velikosti jsou pro barvu olivová  XL a XXL a pro barvu mechově zelená  XXL. Stylový doplněk i na běžné nošení.

/files/inpages/004/triko-1_1.jpg

/files/inpages/004/triko-2_1.jpg

 

Polokošile ELEGANT

Bavlněné polokošile ELEGANT dodáváme v barvě ZELENOHNĚDÁ. Dostupné velikosti jsou L, XL

/files/inpages/004/triko.jpg

 

ČEPICE

Čepice FREESTYLE

Moderní čepice FREESTYLE dodáváme v barvě světle béžová s výšivkou NYNÍ POZOR ZMĚNA - VÝŠIVKA JE V ORANŽOVÉ BARVĚ JAKO ČEPICE Z MIKROVLÁKNA!!. Neodpovídá tedy barva výšivky fotu!!!!Univerzální nastavitelná velikost suchým zipem. Stylový doplněk i na běžné nošení.

/files/inpages/004/cepice-1.jpg

 

Čepice ŠVEJK alias FIDEL CASTRO

Moderní čepice ŠVEJK alias FIDEL CASTRO dodáváme v barvě tmavě zelené s výšivkou "barva v barvě". Univerzální nastavitelná velikost suchým zipem. Stylový doplněk i na běžné nošení.

/files/inpages/004/cepice-3.jpg

 

Čepice z MIKROVLÁKNA

Velmi příjemná klasická čepice z mikrovlákna. Extrémně lehká a vzdušná - ideální na letní období. Dodáváme v barvě šedé s oranžovou výšivkou. Univerzální nastavitelná kovovým klipem. Stylový doplněk i na běžné nošení.

/files/inpages/004/cepice-2.jpg