Chytej.cz

Ryby z Lužické Nisy mohou poškodit zdraví

Pátek 1. července 2011 v 10:39 | vložil(a) džigit | zdroj: www.ceskenoviny.cz/… | 455× zobrazeno | žádný komentář

Liberec – Ryby z Lužické Nisy mohou poškodit zdraví, expertizy odhalily v okounech, pstruzích a lipanech vylovených z řeky jedy, které mohou u člověka poškodit funkci štítné žlázy. Lidé by se proto měli těmto rybám vyhýbat a nejíst je. Podle nedávno zveřejněné analýzy je na tom v ČR podobně špatně jen řeka Bílina a některé úseky Labe a Moravy. Informuje o tom dnešní liberecká příloha Mladé fronty Dnes (MfD).

všechny krátké zprávy - přidat zprávu

I vy můžete přidat svůj názor!

Přidání příspěvku
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Váš komentář

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
K tomuto záznamu není vložen žádný příspěvek.