Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle množství odpovědí
Využití feedru Shimano Nexave Heavy
5.1.2009 | kinghlína | Feeder | 2.697 zobrazení | 6 odpovědí
Ahoj, vlastním prut Shimano nexave Medium a sem s ním i po 4 letech nadmíru spokojenej, prut funguje výborně, jenže při zapřažení větší ryby, parmy,kapříka už se pohybuje na hranici možností. Je to sice zábava, ale přemýšlím, že by bylo dobré ho doplnit feedrem stejného typu, ale s heavy gramáží a tím mít možnost kombinovat velikosti nástrah, například rousnice, boilies a tak. Navíc ho poté využívat i k lovu dravců na rybičku. Nejvíce chytám na tekoucích vodách, Berounka atd. Myslíte že je má úvaha správná, díky za názory!
JAHTI JAKT - oblečení do nepohody
2.1.2009 | mirmen | Ostatní nádobíčko | 7.237 zobrazení | 6 odpovědí
sháním reference o výrobcích finské firmy Jahti jakt
Háromfa
24.12.2008 | Renda | Kaprařina | 4.200 zobrazení | 6 odpovědí
Máte někdo zkušenost s lovem v Maďarsku na Revíru Háromfa?
Vlasec Spro(SproTec)
19.12.2008 | nemecky.0vcak | Ryby | 3.168 zobrazení | 6 odpovědí
Chci se zeptat jestli nemáte zkušenosti s tímmto vlascem..popř.internetovou stránku..
X-RAP a GLASS FAT RAP
30.11.2008 | wenaX | Přívlač | 2.581 zobrazení | 6 odpovědí
úlovky tyto woblery a jak sou účiný
,chytej okoli TREBICE
23.11.2008 | Losfedos | Ryby | 2.311 zobrazení | 6 odpovědí
chytej okoli TREBICE,oblibene reviry jaky zpusob lovu a vase ulovky…?
okouni na woblery
13.11.2008 | wenaX | Přívlač | 2.210 zobrazení | 6 odpovědí
poraďte mi jakou barvu a jakej typ a fotky
České rekordy
9.11.2008 | okoun27 | Ryby | 3.100 zobrazení | 6 odpovědí
rád bych se dozvěděl jaké jsou české rekordy u ryb tak když někdo bude vědět rekord třeba u štiky tak to jsem napište díky všem (pište jakýkoliv rekord u ryby …je jedno u které)
NOVÉ VÍCEBAREVNÉ VLASCE SEMAX CAMO CARP
12.10.2008 | kam!kaze | Kaprařina | 2.717 zobrazení | 6 odpovědí
Máte někdo zkušenosti s těmito vlasci?Chtěl bych je vyzkoušet,tak prosím o vaše názory.
Kde sehnat Berkley nymph?
7.10.2008 | ZANDER | Obchod | 2.932 zobrazení | 6 odpovědí
zdravim vsechny rybaře, nevíte neěkdo kde bych je mohl sehnat? díky za odpovědi
Balaton
27.9.2008 | Piranha | Rybaření v zahraničí | 4.431 zobrazení | 6 odpovědí
Chci se zeptat, zda někdo z rybářů navštěvující tyto stránky, někdy rybařil na balatonu.Pokud ano, tak bych byl rád, aby se podelil se zkušenostmi a poradil, kde, jak a od koho se da sehnat povolenka k rybaření a co stojí. Myslím si že by to mohli vědět naši slovenští kolegové chytejáci.
Mohelno a okolí
10.9.2008 | Robur | Domácí revíry | 2.791 zobrazení | 6 odpovědí
Příští pátek jedu na škoelní do Biskoupek a chci provláčet něco v okolí, co doporučíte. Asi bych nerad na přehradu. Na rybářské mapě vidím Jihlavu 6A/Velké jezero/, Jihlavu 6/vodní nádrž Mohelno/ případně Rokytnou 3 nebo vyjet až do Hrotovice na Moclu. Toužím konečně po štice či candátkovi. Co byste doporučili na 4 hodinovo vycházku.
Mník-severní morava
10.9.2008 | Alesio | Dravci | 3.045 zobrazení | 6 odpovědí
Pora´dte kde na severní moravě múžu chytit mníka dík
Feeder Esox Evolution Carp 360
20.8.2008 | MaReK_93 | Pruty | 3.599 zobrazení | 6 odpovědí
mate niekto tento prut??? ak ano ak e mate s nim skusenosti ?? ak ho nemate tak napiste aspon co si o nom myslite 8oDD…diki
naviják: Tica Sportea SR-3007
15.8.2008 | Radim11 | Navijáky | 2.866 zobrazení | 6 odpovědí
zdarec, chci se zeptat jestli mate nejake zkusenosti s timto navijakem. Daji se s nim chytat ryby do 80cm?? tady tady je odkaz – prosim o zhodnoceni. diky odkaz: www.rsp-fishing.cz
rybolov v chorvatsku
8.7.2008 | pike-007 | Rybaření v zahraničí | 4.720 zobrazení | 6 odpovědí
Někde sem se dočetl že se v chorvatsku v moři kolem pobřeží dají nachytat úhoři, údajně na mrtvé rybky a dají se prý chytit kousky kolem 80 cm. Nevíte o tom někdo něco víc.
mašinka na boilies
10.6.2008 | Droždí | Ostatní nádobíčko | 3.458 zobrazení | 6 odpovědí
Čau všichni chci se zeptat jestli někdo nevíte jak se da vyrobit tahle mašinka na boilies.Předem dík za odpověď!!
Ubytování u Novomlýnských jezer
28.5.2008 | Zubovec | Domácí revíry | 2.838 zobrazení | 6 odpovědí
Zdravím, Nemáte někdo dobrý tip na ubytování v soukromí u Novomlýnských jezer? Blízko vody a možnost se psem. Díky
Šnůra na sumce
29.4.2008 | ksandik13 | Sumcařina | 3.656 zobrazení | 6 odpovědí
Zdar moh by mi nikdo doporučit nějákou solidní šnůru na sumce a chci jí mutlík a ne jako návazcovku dík.
Velikost boilie
19.4.2008 | pašerák7 | Kaprařina | 2.727 zobrazení | 6 odpovědí
JAký by jste používáte průměr Boilí prosím poradte začínám z boilie a nevím jaký průměr je asi nej na Luhačovice.Předem díky.
