Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

prut necteno

31.5.2009 | sulda135 | Feeder | 6.445 zobrazení | 88 odpovědí

Chtel bych poradit kdybych si pořizoval prut na feeder,tak na kapříky 50cm a mensi ryby tak jestli je lepsi si koupit medium nebo light dík za radu:)

Tipovací soutěž o DVD necteno

16.10.2008 | HaD | chytej.cz | 13.414 zobrazení | 183 odpovědí

Chcete vyhrát dvě nová DVD z Edice CHYTEJ.CZ dle vlastního výběru?

  • Tipněte si, kolik střihů má nový film o rybolovu v Norsku o délce necelých 150 minut. Ten, kdo bude s tipem nejblíže, může si vybrat 2 DVD z Edice CHYTEJ.CZ.
  • Tipněte si, kolik podvodních záběrů celkem uvidíte ve stejném DVD. Ten, kdo bude s tipem nejblíže, získá DVD zdarma.

Každý může tipovat pouze jedenkrát.

Potěžkání štiky necteno

30.5.2009 | dedacek | Dravci | 11.805 zobrazení | 160 odpovědí

Potěžkáváte (přizvedáváte) štiku při lovu na rybku na lehko tak, aby jste zjistili váhu štiky před zásekem nebo vykouříte cígo a pak zasekáváte?

Vágner zprivatizuje celý rybářský svaz? necteno

1.5.2013 | Sfinga | Vaše názory | 14.813 zobrazení | 199 odpovědí | upravit

Zaslechl jsem, že JAKUB VÁGNER má zálusk na privatizaci svazových vod. Uvítali byste to nebo by vás to sralo? A co cena povolenky a zarybnění? Bylo by lépe nebo by to šlo od deseti k pěti?

Držák prutů. necteno

3.1.2013 | Martin Mošna | Tipy & triky | 9.828 zobrazení | 132 odpovědí

Blíží se jaro a já bych zase rád jezdil na kole na ryby.Ale přibylo dělených prutů a já nevím kam je umístit.Neporadíte?

E-mail VAS_NICK@CHYTEJ.CZ necteno

2.2.2006 | HaD | chytej.cz | 14.910 zobrazení | 200 odpovědí

Jak jsem již psal v článku, máte nyní unikátní možnost vlastnit e-mailovou schránku vas_nick@chytej.cz. Kdo budete mít zájem? Služba je bezplatná a pouze pro registrované uživatele! Registrace je samozřejmě nadále také bezplatná!

Šetrné zacházení s rybou necteno

24.3.2009 | 1Mara | Vaše názory | 6.677 zobrazení | 89 odpovědí

Vážení rybáři, zajímal by mě váš názor na šetrné zacházení s rybou po zdolání na břeh a focení? Například focení okouna a jeho držení. Je mi proti srsti, když vidím fotky okouna, kde rybář mu strčí palec do pusy a roztáhne mu pusu jeho vlastní vahou. Je pravda, že někteří rybáři si ho při tomto držení podepřou malíčkem, ale myslím si, že i tak ta ryba trpí a hlavně se jí poškozuje pusa i jícen.

Pivní deníček necteno

7.11.2013 | džigit | Ostatní nádobíčko | 14.596 zobrazení | 194 odpovědí

Pivní deníčekO pivu a všem okolo něj, bůček a jiné, k pivu hodící se poživatiny, nevyjímaje :-)
Prostě pokec o vlastní výrobě a zkušenostech s různými malopivovary.Ty velké nás masírují dostatečně…

Podvodní porybní necteno

12.5.2017 | Donald | Legislativa | 9.854 zobrazení | 131 odpovědí

Zdravím všechny. V pátek 5.5. jsme 3 rybáři vyrazili na Dyji 7. V řádech je napsano: zákaz lovu od 15.4 do 15.5 v místech … (označeno cedulemi). Přijeli jsme na místo, pobavili se s chytajícími rybáři, kteří nám poradili místa, která ještě rybáři obsazena nejsou. Druhý den v 10 h jsme šli do obchodu a ptali se chytajících rybářů, kde se vlastně nesmí chytat. Na druhé straně, zněla odpověď. Pak jsme se zastavili u hráze a prohlíželi pramice. Na zpáteční cestě jsme šli od Merkuru.Asi ve 12h u cedule Dyje 7 jsem se zastavili a pokecali s kolisty. Proč tato místa zmiňuji. Po 15 hodině přišla rybářská stráž a sebrali nám povolenky s odkazem na cedule, které jsme na těchto 2 místech skutečně našli. Krásné, nové, i po předchozím dešti hřebíky bez rzi a izolepa neodlepená. Chtěl bych požádat Vás rybáře a nebo kolisty, kteří mají foto a nebo video z těchto míst, pořízené před naším příjezdem, kdy tam cedule nebyly.A nebo pokud jste tudy jeli a mohli mi poslat čestné prohlášení. Zabráníme tak společně dalšímu proti zákonnému jednání této „rybářské stráže“. Předem děkuji-Radek Vyoral „Donald“. 777889667

Horní míra: myšlenka, která změnila rybařinu necteno

19.2.2014 | nnnap | Kaprařina | 5.132 zobrazení | 68 odpovědí

Co si o tom, s odstupem času myslíte.

http://hobby.idnes.cz/…ybareni.aspx?…

Klub příznivců značky "Bamboo" necteno

9.12.2012 | Chorchus | Tipy & triky | 61.046 zobrazení | 808 odpovědí

Klub příznivců značky „Bamboo“Kdo je příznivcem této traviny ať už staré nebo nové, hoďte sem fotky krasavců pro pokochání a inspiraci. Samozřejmě k nim i stylové navijáky či jiné bebechy.

III. muškařský vázací víkend Chytej.cz - 2007 necteno

5.1.2007 | toulovec | chytej.cz | 17.283 zobrazení | 228 odpovědí

takže oživím tuto diskusi, máme to skoro za měsíc, tak je potřeba trošku rozproudit debatu. hlavě se prosím ozvěte ti, co už víte že jste se přihlásili a nepojedete, abychom za vás pustili náhradníky

Internetoví Rybáří jakej internetovej revir?? necteno

10.7.2006 | Kouba | Ryby | 8.463 zobrazení | 110 odpovědí

Zdravim zajimalo by mě kdo dává přednost revíru chytej a kdo mrku ??:)co vy na to jaký máte skušenosti s těmito revíry?? a nebo znáte ješte nějakej jinačí revír??

Koupí povolenky dotujete časopis Rybářství necteno

7.6.2006 | Raf | Legislativa | 18.855 zobrazení | 245 odpovědí

V kuloárech se říká, že koupí své povolenky přispíváte určitým finančním obnosem na časopis Rybářství. Co si myslíte o tom, že tak přispíváte, bez ohledu na to zda o to máte zájem, na chod tohoto privilegovaného časopisu? Jak k tomu přijdou ostatní časopisy (ale i internetové stránky), které vámi a potažmo Českým Rybářským Svazem dotované nejsou a musí bojovat na takto narušeném trhu?

Váš navi favorit pro lov s pletenkou necteno

12.1.2014 | Dany73 | Přívlač | 2.310 zobrazení | 30 odpovědí

Předem se omlouvám těm, kteří zde už mají navi témat plné zuby. Hledám navi vel.2500 ve střední cenové relaci vhodný pro lov s pletenkou na řeky s hlubokopotápivými woby. Zatím jsem vyzkoušel Red Arc (slušný chod, ale úděsná klička a občasné motání tenké šňůry na matici cívky) a Twin Power (zdá se mi skvělý na lehčí nástrahy, při použití těžších nástrah v kombinaci s proudem je tažený wob dost „cítit“). Jaký je váš favorit?

Chytej zamyšlení necteno

20.2.2009 | Kazan | chytej.cz | 10.413 zobrazení | 135 odpovědí

Předem podotýkám že následující řádky nemají v úmyslu nikoho napadat a jsou pouze zamyšlením a reakcí na současný stav na Chytej.
Poté co zde byli klepnuti přes prsty OndraČ a další, pátral jsem po příčinách proč někteří nově příchozí náhle vyvíjejí přehnanou aktivitu a potřebu se ke všemu vyjadřovat a všude posílat co nejvíce fotografií. Možná tím důvodem jsou fishbony, zarazila mě právě skutečnost ,že člověk s měsíční registrací jich má daleko více, jak lidé co jsou zde registrovaní déle. Myslím že není správné, právě nové rybáře takto sejmout, je jasné že chlapci měli z úlovku radost a chtěli se pochlubit. Nám ostatním, zkušenějším nezbude nic jiného než stále vysvětlovat a poučovat, že tudy cesta nevede. Jsem si naprosto jistý že dříve nebo později zde budou opět podobné fotografie od nových nadšenců. Vzpomeňte si všichni na své začátky.
Po nedávné diskusi se skworem o kvalitě Chytej, Regálových nářcích a sem tam Roburem protestně založeným zbytečným fórem se ptám, proč admini případně David nesmažou duplicitní fóra v lepším případě je nepřesunou do již existujících, se vzkazem do všeobecné diskuse pro zakládajícího, že jeho fórum bylo přesunuto do již existujícího fóra. Myslím by zkušenější uživatelé Chytej na podobná fóra měli reagovat pouze vloženými odkazy na již existující fóra.
Dále by mě zajímal váš názor na fóra typu Ústí nad Labem, kdy už fórum má pramálo společného s rybařinou, je zaměřeno na získání prvenství v počtu příspěvků, a je spíš typu všeobecné diskuse. (Hoši nic proti Vám, mnozí mě znáte osobně takže jsem si jistý, že víte co bylo myšleno.) Nechci také aby výše uvedené bylo chápáno jako že HaD pro nás nic nedělá, Chytej bude takové jaké ho budou lidi chtít, pokud Vám současný stav vyhovuje mlčte, pokud ne dejte to vědět ať se to tu trochu změní.
Je možné že v budoucnu bude mít Chytej méně příspěvků ale zas budou kvalitnější a přibude spokojenějších čtenářů. Prosím ostatní ,,Chytejáky,, o reakce co se týká fishbonů, fór a vůbec ostatních věcí kolem Chytej, reagujte ve vší slušnosti.

Naviják do 600kč necteno

20.12.2012 | Zee.cz | Navijáky | 7.333 zobrazení | 95 odpovědí

Zdravím, potřebuji poradit s navijákem. Začínám chodit na kapry a chci si koupit nový naviják. Nechci do něj ze začátku moc investovat. Moje představa je do 600 kč. Koukal jsem na různé diskuze ale moc mi to nedalo. Našel jsem si tyto: http://www.spoma.eu/…avijaky.html

http://www.tropicliberec.cz/…free-carp-60

Nebudu na rybách každý týden tak snad nepotřebuji naviják za 1500kč.

Děkuji za radu.

premnozit bolena a sumce. ANO nebo NE? necteno

9.3.2010 | dodorider | Dravci | 6.915 zobrazení | 89 odpovědí

V poslednich letech se na ohri zacina premnozovat bolen dravy a sumec, tyto ryby zde byli a jsou stale vysazovany jste pro?

Na pstruhovku jen s háčky bez protihrotů necteno

8.1.2011 | Zedtu | Vaše názory | 9.337 zobrazení | 120 odpovědí

Zajímají mě Vaše názory na novinku v roce 2011 na lov na pstruhové vodě s háčky bez protihrotů

Zahánění rybářského půstu necteno

14.1.2009 | foks01 | chytej.cz | 7.972 zobrazení | 102 odpovědí

je vůbec možné něčím rybařinu nahradit?