Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Boilie necteno

25.9.2006 | Carpboy | Ryby | 2.149 zobrazení | 3 odpovědi

Pro a proti!

Muskarska LANKA necteno

21.10.2005 | Lipo | Muškaření | 2.143 zobrazení | 3 odpovědi

Chtel bych se vas zeptat jestli jsou muskarska lanka tenci nez na normalni vlacku a popripade kde se daj koupit nebo obednat.

Teplá 3 necteno

20.3.2006 | Bery | Domácí revíry | 2.138 zobrazení | 3 odpovědi

Máte nekdo zkusenosti s timto revirem ryby, dobra mista atd. Diky

barvení woblerů necteno

5.11.2006 | ART | Ryby | 50.268 zobrazení | 70 odpovědí

jak barvíte woblery ktery si podomacku vyrobíte

Jak zalepit prsandy necteno

11.5.2005 | zedus | Ostatní nádobíčko | 6.477 zobrazení | 9 odpovědí

Stala se mi nemilá věc, ani sem si nevšiml jak, ale udělal jsem si tři dírky v prsačkách. Jsou v jedné linii nedaleko od sebe kousek nad holinou, ale to není podstatné. Nedokážu říct co to je za materiál, tak se ho pokusím popsat. Je to něco jako tlustá šusťáková látka, na vrchní straně je vidět struhturu vláken a z vnitřní strany je to jakoby spečený a gumový. Heh, to sem vám toho řekl.

Nemáte někdo zkušenost s lepením takových prsaček? Já sem se to snažil, zalepit sadou na opravu duší a naprosto to zklamalo, zkoušel jsem to lepit zevnitř i z venku a vždycky mi zůstane lepidlo na té záslepce a na materiálu prsaček nezůstane lepidlo žádné. Jaké používáte lepidlo a jek lepíte prsačky vy?

Jak vodit marmyšku??? necteno

10.9.2005 | Tumi | Marmyška | 5.021 zobrazení | 7 odpovědí

Zajímalo by mě jakvodit marmyšku???

Kde v Praze nebo přes internet sehnat potřeby na vázání muše necteno

8.6.2007 | ??? | Obchod | 2.888 zobrazení | 4 odpovědi | upravit

Jak jsem již napsal.

Dobré místo na štiky v Plzeňském kraji -mimopstruhové revíry necteno

14.7.2007 | Radim11 | Dravci | 2.887 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj, jsem začínající rybář je mi 12let a moc bych si přál už chytit také dravce- štiku. Můžete mi prosím někdo poradit místo, kde mám v plzeňském kraji šanci chytit štiku?? Jsem ze Stříbra. Předem dík za radu!!! Petrův zdar…

Chytali jste na Štítě? necteno

26.3.2005 | Remil | Domácí revíry | 2.882 zobrazení | 4 odpovědi

Po dva roky,vždy v září jsme byli na Štítě, ale úspěchy nic moc,hlavně v loni. Popište prosím své skušenosti.

Rybářský kroužek necteno

5.6.2011 | lu.cizek | Vaše názory | 2.879 zobrazení | 4 odpovědi

Petrův zdar všem. Rozhodl jsem se, že povedu rybářský kroužek. MRS mi to schválil a budou moc rádi. Máte s tím někdo nějakou zkušenost, čím a jak začít, abych neudělal nějakou chybu hned na začátku?

Cherywood - mátes ním zkušenosti?? necteno

15.4.2005 | Tomik | Pruty | 2.878 zobrazení | 4 odpovědi

Chtěl bych se zeptat jestli někdo máte zkušenosti s prutem berkley – cherywood. Nejlépe ve velikosti 240 a gramáž 8 – 25 g. Já ho mám a chtěl bych vědět jaký je váš názor na tento prut.

mušov necteno

24.3.2008 | smecko | Domácí revíry | 2.874 zobrazení | 4 odpovědi

Myslíte ,že MUŠOV je nejlepší voda na sumce

HLAVA ŠTIKY necteno

6.6.2005 | frenki | Ryby | 2.869 zobrazení | 4 odpovědi

Koupim hlavu velke štiky !!!!! Nejlépe čerstvě uřezanou nebo i preparovanou cena podle přání jsem ochotný dobře zaplatit!!! muže být klidně i z nějake štiky z výlovu ale musí mít nad jeden metr délky a mít prsní ploutve!!!! Kdo má možnost hlavu sehnat at se ozve!!!!

ledvinka od Rapaly necteno

29.7.2009 | novas32 | Ostatní nádobíčko | 2.153 zobrazení | 3 odpovědi

ahoj, neni to tak dlouho, co tu probehla chvala na ledvinku od Rapaly, tusim, ze to tedy byla ledvinka. nemuzu to tady nikde najit, netusite kde to bylo? v obchode jsem narazil na takovou brasnu pres rameno, s implantovanyma krabickama na nastrahy. nejsem si jisty, jestli to nahodou nebylo ono, ale chtel bych to pouzivat i pri muskareni a to se mi tahle brasna zda moc velka. ta brasna se mi taky moc libi, ale kdyby bylo neco mensiho, bylo by to super. tusim, ze o tom tady na foru psal neco David Havlicek. diky za pripadne info.

Na co chytat v březnu? necteno

3.3.2011 | fishman123 | Plavaná | 20.220 zobrazení | 28 odpovědí

Ahoj rybáři, jaké používáte nástrahy na jarní plavanou? Chtěl bych chytit hlavně tloustě. Díky

Krátký kaprový prut a naviják necteno

10.9.2010 | chose120 | Pruty | 15.167 zobrazení | 21 odpovědí

Hledám krátký kaprový prut délky 3.30 m nejlépe třídilný a k tomu vhodný naviják,kde se dá navinout na cívku alespoň 180 metrů 0.30 vlasce.Co se týče akce prutu – hledám aby nebyl tvrdý a dobře pracoval i s menšímy průmery vlasců jako 0.20.Navijáky se mi líbí od shimana ale nevím jakou velikost a typ zvolit.Chytám kapry na krátkou vzdálenost.

Kam na mimopstruhové vodě na pstruhy? necteno

17.4.2009 | | Dravci | 10.899 zobrazení | 15 odpovědí | upravit

Zdravím všechny přátele nejlepšího odpočinku na světě. Jsem z Prahy a často slýchám a čtu, jak na různých revírech kolem Prahy lidé chytají pstruhy a siveny na mimopstruhových vodách. Chtěl bych zde rozpoutat diskusi, kam na ně.. Já osobně znám jeden revír a to hned v Praze pod Helmovským jezem. Jestli znáte nějaké jiné poblíž Prahy třeba na Berounce či na Vltavě, tak sem určitě napište…

Litická(Borská) přehrada. necteno

9.11.2007 | ČudlařX | Domácí revíry | 7.247 zobrazení | 10 odpovědí

Chtěl bych se zepatt jestli nemáte aktuální informace o týhle přehradě..(např. jestli se už se upouší woda??) díkky:)

Neprořezné rukavice necteno

5.11.2014 | BigMike | Tipy & triky | 5.808 zobrazení | 8 odpovědí

Používáte při kuchání neprořezné rukavice? Máte nějaké zkušenosti, dobrý typ, dobrou radu?

Tření duháků necteno

10.6.2005 | Dědek | Lososovité ryby | 3.624 zobrazení | 5 odpovědí

Do dnešního dne jsem žil v domění, že duhák se v našich vodách nevytírá. Jaké bylo mé překvapení, když mi známý a velice dobrý rybář zdělil, že mluvil s vedoucím ústavu rybářství na MZLU a ten mu řek, že to tak nemusí být a vede se na toto téma výzkum. Tak co, co na to říká chytejácké osazenstvo?