Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

naviják SIRIO necteno

12.1.2006 | kubas | chytej.cz | 2.909 zobrazení | 4 odpovědi

Slyšely jste někdy o navijáku SIRIO?Dostal jsem ho na narozky. Zatim jsem s ním byl jednou vláčet a šlapal jak hodinky,tak uvidíme:Má 6 ložisek cena 1790Kč.

Ryb. uspechy na rybnice Hodkov necteno

14.7.2008 | grinner | Domácí revíry | 2.903 zobrazení | 4 odpovědi

Zdravim vsechny, mam na vas prozbu…chytal jste tady z vas nekdo na tomto rybnice( rybnik hodkov).nasel jsem tento rybnik v jednom casopise a zaujal me.premyslim o nasteve a nevim zda to ma vubec cenu,tak prosim zdelte mi vase skusenosti s timto rybnikem..predem dekuji za odpoved a mej te se

Letos mi to nejde necteno

20.6.2010 | dawe96 | Přívlač | 2.180 zobrazení | 3 odpovědi

Loni jsem v této době měl chyceny 3 candáty a 2 štiky . Letos na tom samém místě a na přívlač ani ťuk asi je studenější voda nebo co.Poraďte mi nějak .

minisraz CHYTEJáků ze S moravy necteno

15.7.2007 | Zcuter | chytej.cz | 2.167 zobrazení | 3 odpovědi

Tak mě napadlo udělat dalši sraz (v pořadí druhý) nás chytejáků ze S moravy a slezska pop.okolí…(přidat se může i kdokoliv jiný a odkudkoliv)…před­běžně navržená voda by mohla zůstat stejná jako loni tj. Žermanická přehrada 471 043 248 Ha ......... jenom by bylo třeba se domluvit na termínu…(teda pokud by byl zájem…)

Nejšetrnější usmrcení úhoře necteno

27.4.2007 | conwiq | Tipy & triky | 37.971 zobrazení | 52 odpovědí

Prosím poraďte, jak nejlépe, nejrychleji a nejšetrněni usmrtit úhoře. Vím, že se s ním má praštit vší silou o zem a přelomit mu páteř a nejlépe ještě uříznout hlavu, ale příjde mi to dost drastické, v případě, že se to praštění o zem nepodaří tak jak by mělo. Jaké máte zkušenosti? Děkuji… (vlákno na toto téma jsem bohužel nenašel, proto píšu…)

Candát na položenou necteno

26.7.2008 | Radim11 | Položená | 12.388 zobrazení | 17 odpovědí

zdarec rybáři. mám jeden docela složitej dotaz. Včera sem chytal candaty na položenou – chytal sem na signalizator a na druhe vidličce sem mel pripevneny swinger ktery sem pripnul HNED za otevřený přesmykač!!! jak mi zabral candat tak to hned pustil. nevim kde jsem udělal chybu a myslim si ze na vypnuti swingru musi byt velky tlak a candat jak to uciti tak to pusti:-( jakej mate nazor vy?? nema na to vliv postaveni prutu neob delka swingru…??

Teplice a okolí necteno

26.7.2006 | Grand2 | Kaprařina | 8.019 zobrazení | 11 odpovědí

Ahoj hledám kapraře nebo partu kaprařů, kteří by mě vzali sebou na ryby, abych se něčemu přiučil. Revíry Modlany, Kateřina, Labe,…Díky

Podzimní návnady pro kapry. necteno

15.10.2008 | sgt.mooody | Kaprařina | 5.120 zobrazení | 7 odpovědí

Nevíte na co ted nejvíce berou kapříci?Myslim si že když už je tu ten podzim tak asi budou potřebovat nákou lehčí potravu,mě se ted na podzim zatim nejvíce projevila pařená houska,co vám???

Chytání na Baťově kanále necteno

28.11.2004 | jake | Domácí revíry | 4.389 zobrazení | 6 odpovědí

Zajímalo by mně, zda má někdo zkušenosti s chytáním na Baťově kanále v revíru MORAVA 10?

Sumci na Orlíku (Radava) necteno

17.6.2013 | Ondra11 | Sumcařina | 4.375 zobrazení | 6 odpovědí

Chtěl bych se zeptat jestli nemáte zkušenosti se sumcema, nebo jinejma dravcema či kaprama z Radavy. Díky moc :)

ca janča necteno

13.7.2009 | poli | Rybaření v zahraničí | 3.658 zobrazení | 5 odpovědí | upravit

prosím napište mi jaké to tam je, jestli je to dobrá cestovka jaké se tam chytají ryby nebo v jakém termínu je to tam nejlepší.

Rybaření v Norsku necteno

9.10.2006 | zany | Ryby | 3.640 zobrazení | 5 odpovědí

zdarevím kolegové rybáři…Rodiče se nějak dohadujou kam jet na dovolenou a tak padali návrhy jako je chorvatsko a další přímořské státy, ale jelikož jseme vášivý rybáři tak bychom chtěli dovolenou zaměřenou na ryby.tak začali padat návrhy jako je Norsko aj,.Mamka to vzala do svích rukou a začala domů nosit prospekty od různých cestovních kancelářích.tak vás žádám o radu kam jet a popřípadě doporučit cestovku.mamka rybářka není ta má dovolenou zajištěnou..díky

Smáčci vs. Twisteri necteno

21.3.2008 | the fish | Ostatní nádobíčko | 2.930 zobrazení | 4 odpovědi

caw, chtěl bych se zeptat jakej je rozdíl mezi smáčky a twisteri…a jakou máte zkušenost se smáčky?? CO vše na ně lovit..

Elektromotor pro váhově vyvinutého necteno

16.4.2015 | Kamillus | Ostatní nádobíčko | 2.916 zobrazení | 4 odpovědi

Dobrý den, jak napovídá nadpis, mám o něco pár kilo navíc, konkrétně 115 kg, při výšce 198 cm to není zas taková zvláštnost ale to tu nebudeme rozebírat. Mám nafukovací člun BiC 213 Sportyak Exprorer se kterým sem spokojen, ale už mě nebaví pádlovat. Uvažuji o koupi tohoto elektromotoru. http://www.rybashop24.com/…g-Motor.html Vůbec se v tom ale nevyznám, co znamená tah 3,2 kg mi není známo, chci se zeptat jestli k mojí váhové kategorii bude tento motůrek stačit nebo mám koupit raději výkonnější z těch co tam jsou k dispozici. Děkuji za odpověď.

Rozdělení revírů ČR necteno

15.10.2006 | JarKoto | Ryby | 2.914 zobrazení | 4 odpovědi

Nevíte někdo, ja s člení rveíry v ČR? já jsem vždycky mysle, že to je: ČRS a MRS a pár územních celků ve Slezku. Ale teď sem třeba byl zavlačet na Moravu13 a chtěl sem přejít na 14, ale zjistil jsem, že v mapě revírů je, ale v Ryb. řádu ne. Jak to teda je?

nehoda necteno

13.11.2010 | mcflurry | Muškaření | 2.910 zobrazení | 4 odpovědi

dobrý den,chtěl jsem se zeptat stala se mi taková nehoda chtěl sem si odříznout návazcovej silon a dát tam fluorocarbon ale odřís sem i kus šňůry a nevim jestli si mám koupit novou nebo udětal jenom smyčku na konci poraťíte mi co mám dělat?Děkuji předem

Veselé příhody,které jste prožili na rybách :))) necteno

28.7.2007 | Mila | chytej.cz | 2.196 zobrazení | 3 odpovědi

Pánové je tu jistě mnoho témat,ale tohle jsem tu nenašel. Našla by se nějaká ta „VESELÁ HISTORKA Z NATÁČENÍ“ ???????

Kuna necteno

17.5.2011 | Robur | Neúspěchy | 45.693 zobrazení | 62 odpovědí

zdar, potřebuji vypudit z domu kunu. Případně co nastražit do sklopce. Zničit, zabít, pochcat, zakopat, vyspat.

závody v jihočeském kraji necteno

16.9.2011 | pextr | Domácí revíry | 21.338 zobrazení | 29 odpovědí

nevíte někdo o závodech v jihočeském kraji o jakýchkoliv…?? nemůžu nikde žádné najít vím teď o MO kloužovice, ale ty sou až od 16

Balaton - Maďarsko povolenka. necteno

27.6.2005 | Richard | Domácí revíry | 11.792 zobrazení | 16 odpovědí

Tento rok budu trávit dovolenou v Maďarsku na Balatonu. Potřebuji informace o prodeji povolenek, jejich cenách a případných odlišnostech v rybářském řádu ( doby lovu a pod). Dík za info.