Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení
naviják SIRIO
12.1.2006 | kubas | chytej.cz | 2.909 zobrazení | 4 odpovědi
Slyšely jste někdy o navijáku SIRIO?Dostal jsem ho na narozky. Zatim jsem s ním byl jednou vláčet a šlapal jak hodinky,tak uvidíme:Má 6 ložisek cena 1790Kč.
Ryb. uspechy na rybnice Hodkov
14.7.2008 | grinner | Domácí revíry | 2.903 zobrazení | 4 odpovědi
Zdravim vsechny, mam na vas prozbu…chytal jste tady z vas nekdo na tomto rybnice( rybnik hodkov).nasel jsem tento rybnik v jednom casopise a zaujal me.premyslim o nasteve a nevim zda to ma vubec cenu,tak prosim zdelte mi vase skusenosti s timto rybnikem..predem dekuji za odpoved a mej te se
Letos mi to nejde
20.6.2010 | dawe96 | Přívlač | 2.180 zobrazení | 3 odpovědi
Loni jsem v této době měl chyceny 3 candáty a 2 štiky . Letos na tom samém místě a na přívlač ani ťuk asi je studenější voda nebo co.Poraďte mi nějak .
minisraz CHYTEJáků ze S moravy
15.7.2007 | Zcuter | chytej.cz | 2.167 zobrazení | 3 odpovědi
Tak mě napadlo udělat dalši sraz (v pořadí druhý) nás chytejáků ze S moravy a slezska pop.okolí…(přidat se může i kdokoliv jiný a odkudkoliv)…předběžně navržená voda by mohla zůstat stejná jako loni tj. Žermanická přehrada 471 043 248 Ha ......... jenom by bylo třeba se domluvit na termínu…(teda pokud by byl zájem…)
Nejšetrnější usmrcení úhoře
27.4.2007 | conwiq | Tipy & triky | 37.971 zobrazení | 52 odpovědí
Prosím poraďte, jak nejlépe, nejrychleji a nejšetrněni usmrtit úhoře. Vím, že se s ním má praštit vší silou o zem a přelomit mu páteř a nejlépe ještě uříznout hlavu, ale příjde mi to dost drastické, v případě, že se to praštění o zem nepodaří tak jak by mělo. Jaké máte zkušenosti? Děkuji… (vlákno na toto téma jsem bohužel nenašel, proto píšu…)
Candát na položenou
26.7.2008 | Radim11 | Položená | 12.388 zobrazení | 17 odpovědí
zdarec rybáři. mám jeden docela složitej dotaz. Včera sem chytal candaty na položenou – chytal sem na signalizator a na druhe vidličce sem mel pripevneny swinger ktery sem pripnul HNED za otevřený přesmykač!!! jak mi zabral candat tak to hned pustil. nevim kde jsem udělal chybu a myslim si ze na vypnuti swingru musi byt velky tlak a candat jak to uciti tak to pusti:-( jakej mate nazor vy?? nema na to vliv postaveni prutu neob delka swingru…??
Teplice a okolí
26.7.2006 | Grand2 | Kaprařina | 8.019 zobrazení | 11 odpovědí
Ahoj hledám kapraře nebo partu kaprařů, kteří by mě vzali sebou na ryby, abych se něčemu přiučil. Revíry Modlany, Kateřina, Labe,…Díky
Podzimní návnady pro kapry.
15.10.2008 | sgt.mooody | Kaprařina | 5.120 zobrazení | 7 odpovědí
Nevíte na co ted nejvíce berou kapříci?Myslim si že když už je tu ten podzim tak asi budou potřebovat nákou lehčí potravu,mě se ted na podzim zatim nejvíce projevila pařená houska,co vám???
Chytání na Baťově kanále
28.11.2004 | jake | Domácí revíry | 4.389 zobrazení | 6 odpovědí
Zajímalo by mně, zda má někdo zkušenosti s chytáním na Baťově kanále v revíru MORAVA 10?
Sumci na Orlíku (Radava)
17.6.2013 | Ondra11 | Sumcařina | 4.375 zobrazení | 6 odpovědí
Chtěl bych se zeptat jestli nemáte zkušenosti se sumcema, nebo jinejma dravcema či kaprama z Radavy. Díky moc :)
ca janča
13.7.2009 | poli | Rybaření v zahraničí | 3.658 zobrazení | 5 odpovědí | upravit
prosím napište mi jaké to tam je, jestli je to dobrá cestovka jaké se tam chytají ryby nebo v jakém termínu je to tam nejlepší.
Rybaření v Norsku
9.10.2006 | zany | Ryby | 3.640 zobrazení | 5 odpovědí
zdarevím kolegové rybáři…Rodiče se nějak dohadujou kam jet na dovolenou a tak padali návrhy jako je chorvatsko a další přímořské státy, ale jelikož jseme vášivý rybáři tak bychom chtěli dovolenou zaměřenou na ryby.tak začali padat návrhy jako je Norsko aj,.Mamka to vzala do svích rukou a začala domů nosit prospekty od různých cestovních kancelářích.tak vás žádám o radu kam jet a popřípadě doporučit cestovku.mamka rybářka není ta má dovolenou zajištěnou..díky
Smáčci vs. Twisteri
21.3.2008 | the fish | Ostatní nádobíčko | 2.930 zobrazení | 4 odpovědi
caw, chtěl bych se zeptat jakej je rozdíl mezi smáčky a twisteri…a jakou máte zkušenost se smáčky?? CO vše na ně lovit..
Elektromotor pro váhově vyvinutého
16.4.2015 | Kamillus | Ostatní nádobíčko | 2.916 zobrazení | 4 odpovědi
Dobrý den, jak napovídá nadpis, mám o něco pár kilo navíc, konkrétně 115 kg, při výšce 198 cm to není zas taková zvláštnost ale to tu nebudeme rozebírat. Mám nafukovací člun BiC 213 Sportyak Exprorer se kterým sem spokojen, ale už mě nebaví pádlovat. Uvažuji o koupi tohoto elektromotoru. http://www.rybashop24.com/…g-Motor.html Vůbec se v tom ale nevyznám, co znamená tah 3,2 kg mi není známo, chci se zeptat jestli k mojí váhové kategorii bude tento motůrek stačit nebo mám koupit raději výkonnější z těch co tam jsou k dispozici. Děkuji za odpověď.
Rozdělení revírů ČR
15.10.2006 | JarKoto | Ryby | 2.914 zobrazení | 4 odpovědi
Nevíte někdo, ja s člení rveíry v ČR? já jsem vždycky mysle, že to je: ČRS a MRS a pár územních celků ve Slezku. Ale teď sem třeba byl zavlačet na Moravu13 a chtěl sem přejít na 14, ale zjistil jsem, že v mapě revírů je, ale v Ryb. řádu ne. Jak to teda je?
nehoda
13.11.2010 | mcflurry | Muškaření | 2.910 zobrazení | 4 odpovědi
dobrý den,chtěl jsem se zeptat stala se mi taková nehoda chtěl sem si odříznout návazcovej silon a dát tam fluorocarbon ale odřís sem i kus šňůry a nevim jestli si mám koupit novou nebo udětal jenom smyčku na konci poraťíte mi co mám dělat?Děkuji předem
Veselé příhody,které jste prožili na rybách :)))
28.7.2007 | Mila | chytej.cz | 2.196 zobrazení | 3 odpovědi
Pánové je tu jistě mnoho témat,ale tohle jsem tu nenašel. Našla by se nějaká ta „VESELÁ HISTORKA Z NATÁČENÍ“ ???????
Kuna
17.5.2011 | Robur | Neúspěchy | 45.693 zobrazení | 62 odpovědí
zdar, potřebuji vypudit z domu kunu. Případně co nastražit do sklopce. Zničit, zabít, pochcat, zakopat, vyspat.
závody v jihočeském kraji
16.9.2011 | pextr | Domácí revíry | 21.338 zobrazení | 29 odpovědí
nevíte někdo o závodech v jihočeském kraji o jakýchkoliv…?? nemůžu nikde žádné najít vím teď o MO kloužovice, ale ty sou až od 16
Balaton - Maďarsko povolenka.
27.6.2005 | Richard | Domácí revíry | 11.792 zobrazení | 16 odpovědí
Tento rok budu trávit dovolenou v Maďarsku na Balatonu. Potřebuji informace o prodeji povolenek, jejich cenách a případných odlišnostech v rybářském řádu ( doby lovu a pod). Dík za info.
