Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Jaká je možnost? necteno

21.12.2011 | PITRSLAND | Rybaření na dírkách | 11.052 zobrazení | 15 odpovědí

Mám soukromý revír o výměře 1,4ha. Jak je to s chytáním na dírkách? Je potřeba povolení a od koho? Chtěl bych vysadit 100kg potočáka a uspořádat koncem ledna lov. P.Z.

jak mam poznat zaber candata a kdy seknout (zhruba) necteno

18.6.2005 | Err0r | Dravci | 6.608 zobrazení | 9 odpovědí

jak mam poznat zaber candata na kaču s rybkou na prehrade?? kdy mam asi poznat ze mam seknout??

D.A.M necteno

7.2.2006 | Petas | Navijáky | 4.422 zobrazení | 6 odpovědí

Nemáte někdo zkušenost s těmito navijáky. D.A.M QUICK ATP RD Chrome 850 RD nebo QUICK SPACE 950 RD Metall

Naviják na kaprařinu necteno

25.9.2010 | Grand2 | Kaprařina | 3.683 zobrazení | 5 odpovědí

Prosím o rady při výběru navijáku na kaprařinu. Chtěl bych baitrunner a mělkou cívku s cenou kolem 2000 Kč. Zatím jsem koukal na Okuma Power Liner PL 860 a Naviják SPRO Super Long Cast LCS 460. Díky

Manuál na Eagle necteno

26.4.2005 | koko | Ostatní nádobíčko | 3.681 zobrazení | 5 odpovědí

Hľadám manuál na sonar Eagle Seafinder 480 DF v slovenčine alebo češtine. Po odkopírovaní vrátim. Na Vaše podmienky pristupim. romi29@azet. sk

Měl někdo z vás štěstí na štiky v labi? necteno

12.10.2009 | IoKosta | Dravci | 3.677 zobrazení | 5 odpovědí

Ahojda,měl z vás někdo štěstí a potkal štiku na labi,mezi jaroměří a smiřicema?O víkendu se s přáteli chystáme na labe na vláčku tak by mě zajímaly vaše ůlovky.díky

RekMaj necteno

10.12.2006 | Kubajs | Přívlač | 3.670 zobrazení | 5 odpovědí

Co říkate na woblery této fitmy mám tři ještě jsem je nezkoušel?????

Pomoc při výběru surovin pro výrobu boilies necteno

7.5.2013 | chytil jsem pustil jsem | Kaprařina | 3.666 zobrazení | 5 odpovědí | upravit

Ahoj Chtěl bych si tento rok uválet nějaké to boilies ale jsem zmatený z těch všech přísad potřeboval bych hlavně pomoct s výběrem tekutých přísad ale i suchých cenový strop je 1000,– Chtěl bych v tom mít nějaké moučky atd… cca na 5–10kg a nějaké tekuté taky na těch cca 5–10kg díval jsem se na něco od nikla ale nevím je to samé aktivátory atraktanty amino a mam v tom zmatek prostě bych chtěl udělat 5–10kg boilies a nevím co si na to objednat

Norsko necteno

11.6.2008 | t.m66 | Rybaření v zahraničí | 2.951 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj rybáři je mi 13 a rybařím už 4 rokem ,, jedna biologikářka ze školy mi řekla že jeho táta jezdí každy pulrok do norska , tak sem se chtěl zeptat na kolik by to vyšlo a jestli bych tam mohl jet..:)a jezdí nějaká banda pohodářů z okolí olomouce , přerova ? ? dík

Dobře zarybněný rybník necteno

23.10.2005 | Tumi | Domácí revíry | 2.948 zobrazení | 4 odpovědi

Potřeboval bych vědět kde je v okolí asi +/- 50 km od Jihlavy dobře zarybněný rybník…(hlavně pstruzi)ale je jedno jaký ryby tam jsou,napište buďtak i jaké ryby se zde vyskytují nejvíc. Děkuji za každý rybník…

crypton necteno

31.7.2004 | morpheus | Navijáky | 2.947 zobrazení | 4 odpovědi

kde najdu něco o navijáku X point crypton 1000cx. Nemáte s ním někdo zkušenosti?

Hledám parťáka necteno

23.1.2007 | heton | Kaprařina | 2.947 zobrazení | 4 odpovědi

Hledám parťáka-ky na ryby z Brna a okolí. Chytám všechny druhy ryb na položenou a plavanou.

Stavební práce na vodních tocích necteno

14.8.2014 | Poldík | Vaše názory | 2.211 zobrazení | 3 odpovědi

Byl jsem se podívat u přítele v Chrastavě, kde mimochodem probíhají stavební práce po povodních z roku 2010. Kamarád mi popisoval, jak stavební stroje zabíjí všechny vodní živočichy valícím se bahnem a kamením. Ptám se, což páni z rybářského svazu o stavebních pracích nevěděli? Proč není proveden odlov ryb atd.?

Mistrostvi sveta ve fotbale!!! necteno

23.6.2006 | perch | Ryby | 2.204 zobrazení | 3 odpovědi

Co si myslite o letosnim mistrostvi sveta, a kdo byl povzbudit nase hochy v Nemecku??? jen doufa ze nejsem jediny rybar, ktery miluje fotbal…8-D

Třpytky Larsen necteno

11.3.2006 | zany | Ryby | 2.201 zobrazení | 3 odpovědi

Mam dotaz nemáte někdo zkušenosti s Třpytkami Larsen.....Díky

Formy na olůvka a krmítka necteno

17.12.2005 | SS | Ostatní nádobíčko | 14.043 zobrazení | 19 odpovědí

Neznáte nějaké výrobce nebo prodejce forem na olůvka a krmítka.

Boilies na velké kapry necteno

19.12.2010 | rybař 2010 | Recepty | 5.925 zobrazení | 8 odpovědí

Chtěl jsem se zeptat, jak se dělá boilies, protože dávat za 1kg 500 Kč to se mi nechce. Díky.

Balaton necteno

27.9.2008 | Piranha | Rybaření v zahraničí | 4.429 zobrazení | 6 odpovědí

Chci se zeptat, zda někdo z rybářů navštěvující tyto stránky, někdy rybařil na balatonu.Pokud ano, tak bych byl rád, aby se podelil se zkušenostmi a poradil, kde, jak a od koho se da sehnat povolenka k rybaření a co stojí. Myslím si že by to mohli vědět naši slovenští kolegové chytejáci.

Revír 441 120 – Malhostický rybník necteno

18.8.2017 | vita97 | Vaše názory | 3.716 zobrazení | 5 odpovědí | upravit

Dobrý den. Chtěl bych si jen zachytat na 441 120 – Malhostický rybník, ale nikdy jsem tam nebyl a zmínky dostupné na internetu jsou většinou dost staré. Má někdo zkušenosti z poslední doby? Není to moc zarostlé, nebo tak něco? Díky

Mitchell necteno

29.7.2004 | morpheus | Pruty | 3.696 zobrazení | 5 odpovědí

neznáte někdo odkazy na nějaké stránky zabývající se přívlačovýmy pruty mitchell. Nebo přímo na výrobce? Konkrétně mě zajímá prut Mitchell goldfinger 240 ,10–35g action semi rapide.