Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení
suche kesery
6.5.2009 | | Ostatní nádobíčko | 2.234 zobrazení | 3 odpovědi | upravit
Hallo
Wir sind ein hollandische grosshandel. Wir suchen jemand die kescher / kesery produziert. Fur import nach Holland.
Rybník Hejtman
19.7.2011 | Venca78 | Domácí revíry | 8.240 zobrazení | 11 odpovědí
Za 14 dní vyrážím na rybník Hejtman do Chlumu u Třeboně na týden. Uvítak bych každé info o tom jak to tam jde a na co se tam dá chytat. Díííky Venca
jak naložit kukuřici
4.5.2007 | ??? | Tipy & triky | 5.999 zobrazení | 8 odpovědí | upravit
poraďte mi někdo jestli lze chytat na kupovanou kukuřici třeba bonduel a jestli taky kukuřici nějak nakládáte do nějakejch sladkejch nálevů a do jakejch a jak to děláte?
Jemné zábery na hladinové voblery
6.9.2017 | palopalka | Přívlač | 3.758 zobrazení | 5 odpovědí
Zdravím Vás, chytám v noci sumce na štrkovej plytčine (0,5–1m) na povrchové voblery (Norizi sm7, Rapala J9,J11 a Yo-Zuri Bug Bug). Neviem si vysvetliť veľké množstvo akoby netrafených záberov. Cítim krátke, takmer nesekateľné trhnutie a vtom počujem cmuknutie na hladine. Stáva sa mi, že to spraví sumec aj trikrát za sebou na jeden hod. Sú to určite sumce, cez deň som ich tam už chytil na hlbšej vode, v noci som ich videl na plytčine po zasvietení čelovkou. Voblery vediem úplne pomaly, skoro už ani nepracujú. Máte prosím niekto podobnú skúsenosť, resp. nápad, čo s tým ? ďakujem
Parmy
22.6.2006 | Davish | Úspěchy | 3.014 zobrazení | 4 odpovědi
rád bych věděl jaké máte úspěchy s parmamia v jakých řekách, já je chytám na Jihlavě
Boleni a kuchyně
11.7.2005 | Vara | Dravci | 3.007 zobrazení | 4 odpovědi
Pánové měl bych dotázek na bolena v kuchyni. Táta na něj nedá dopustit, ale jak se zmíníme jinde všichni ohrnují nos. Jak to máte vy? Má tolik kostí a špatné maso nebo ho ty kecalové nikdy nejedli, stejně jako ty co se včera opovržlivě ptali: Bolen co tim a při otázce jestli už ho jedli tak že ne, ale říká se …
rybnik hodkov letošni sezona
4.4.2010 | hanz.333 | Domácí revíry | 3.004 zobrazení | 4 odpovědi
čaute nevite jak to bude s rybnikem hodkov v letošni sezoně sem něco slyšelže se to ruši tak nevim dejte naky typ kdyžtak
Kde na kapry kolem Rožnova p. R.?
23.5.2010 | MB | Domácí revíry | 2.254 zobrazení | 3 odpovědi
Ano, tohle je sice dost přihlouplý dotaz, ale jsem již opravdu zoufalý:-D. Na kapry jsem jezdil na přehradu na Horní Bečvě, obsádka nikterak „zářná“, ale přeci jen se to dalo. Letos je tam ovšem nějaký hromadný úhyn a jinak, než břichem nahoru anebo s pořádnou vrstvou plísně na šupinách jsem tam ještě neviděl. Proto se ptám, znáte nějaký dobrý revír na kapry v okolí?
Závody Ústí nad Labem
2.1.2007 | Grand2 | Ryby | 2.250 zobrazení | 3 odpovědi
Nevíte někdo bližší informace o závodech o střekovského vodníka?Díky
mikroplandavka (a co si s ní počít)
8.5.2011 | Mrakoš | Přívlač | 25.811 zobrazení | 34 odpovědí
Máte někdo zkušenosti s mikroplandavkami? Jednu s umělou patentkou jsem si koupil na zkoušku a hrál jsem si s ní celý víkend. Teda s vlascem 0,16 a prutem 10–30g to nebylo to pravý ořechový ale i tak velmi zajímavý… Po pár „nahozeních“ (přes 3m jsem se ani jednou nedostal) mi to čapnul krásný 35cm siven. To mě docela nažhavilo a tak jsem u toho i přes tragickou sestavu vydržel. Povedlo se mi vyprovokovat další dva siveny, ale spadli mi téměř ihned. Zato perlíni se na to věšeli spolehlivě, pak to byl pěkný karas a mrtě malých okounků. Musím říct že nahazování jsem úplně vzdal a nakonec to máchal pod špičkou 2,1 prutu… Dost se mi osvědčilo s tím vibrovat na hladině, tam kde pod větvemi ryby sbíraly mušky. Zkoušel jsem to i s pidisplávečkem ale dost neúspěšně. Zajímaly by mě nějaký nápady s prezentací týhle titěrnosti. Hlavně jak s tím dál od břehu.
skládání troj děliček
4.10.2010 | eliot | Pruty | 18.964 zobrazení | 25 odpovědí | upravit
Možná pro někoho blbý dotaz, ale poprve jsem si koupil trojděličky a po navití silonu na naviják jsem zjistil, že při složení prutů na jednotlivé díly je to první očko od navijáku níž než cívka navijáku a tudíž při složení silon nejde přes rolničku odklopu, ale jse směrem dolů. Hodlám samozřejmě nechávat udice navázané a skladovat je tak jak odejdu od vody jen je složím.Můžete mi někdo napsat jak toto řešíte. Zda třeba ten prostřední díl skladujete obráceně nebo jak? Dík za radu mám troj děličky opravdu poprve a rád se nechám poučit.
Prosím o službu
7.3.2017 | tomeek4 | Obchod | 9.883 zobrazení | 13 odpovědí
Ahoj, potřeboval bych od vás pomoc, manželka si dodělává dálkově vysokou školu a píše diplomku a potřebuje sehnat určitý počet lidí, aby ji vyplnilo dotazník a je zoufalá, protože už neví komu to poslat, aby naplnila minimalní počet respondentů. Je to dotazník o nakupování na eshopech. Vím, že to sem nepatří a sama nechtěla, abych to sem dával, ale pokud by jste byly tak hodní. Je poměrně dlouhý, tak prosím o trpělivost. A toto téma do 48 hod. smažu sám. Děkuji moc za pomoc.
Zde je odkaz: https://59131.vyplnto.cz/
Na sumce z jara
21.11.2005 | fousaty | Sumcařina | 3.035 zobrazení | 4 odpovědi
Ahoj,nechystáte se někdo z jara na sumce do Španělska?Rád bych se tam podíval.
Příběhy
4.12.2009 | Tuber | Dravci | 2.281 zobrazení | 3 odpovědi | upravit
Z dravců mám asi nejradši sumce a štiku. Napište prosím dolů Vaše příběhy s lovem dravců(všech). Žádám Vás jen o jedno, pište prosím jen příběhy a ne připomínky k příběhům…
Tloušti a woblery.
2.8.2005 | Muris | Přívlač | 2.277 zobrazení | 3 odpovědi
Čau kluci včera večer šly na Ohři skvěle tloušti na woblery,máte s chytáním tlouštů na tuto nástrahu nějakou zkušenost,jakou velikost a druhy nejčastěji používáte?
PROSBA O RADU
23.10.2005 | | Přívlač | 2.276 zobrazení | 3 odpovědi | upravit
Cua,chtel jsem se zeptat,kde se daji sehnat informace o revirech na jizni Morave(nejaka mapa,kdy ta voda byla naposled slovena,relief dna a dalsi..)nemate nekdo tuseni?diky moc
stavba lodi
2.10.2006 | | Ostatní nádobíčko | 35.749 zobrazení | 47 odpovědí | upravit
Češi jsou národem koumáků a rybaříci určitě nejsou výjimkou. Jeden vyrábí rotačky co vyhrávaj závody, druhej svůj vlastní tripod se swingrama, třetí vyřezal za život víc vobíků než Rapala a čtvrtej aby je vyřezávat nemusel si na to zkonstruoval mašinku. Máte ale někdo zkušenosti se stavbou rybářský loďky?? Chtěl bych se o něco takovýho pokusit a to ani ne tak z důvodu, že bych jí nutně potřeboval (mám nafukovadlo) nebo že bych na ní nakonec po letech nenašetřil. Chtěl bych si udělat svojí vlastní dřevěnou pramičku přičemž největším lákadlem je ověřit si, že na to mám. Dřevěnka je dneska přežitek…vím. Kupovaný laminátky vydržej dýl, jsou lehčí, hezčí, víc se kradou atd atd… Můj cíl je hrát si s tím jako malej kluk s Merkurem a potom zažívat ten blaženej pocit když to poplave… No a k otázkám.. Jaký dřevo byste doporučili? Moje okolí radí dub a jasan. Jasan jasan ale dub se mi moc nezdá..přeci jenom takhle těžký dřevo…aby se mi to potom nepotopilo. Dál jakej klih je ten nej? Pod pojmem nej myslím nejlepší kvalitu v porovnání s cenou. Nechci dát za lepidlo víc než za new commercial boat. Kdyby měl doma někdo nějaký nepotřebný plánek nebo znal užitečné stránky, či jakékoliv osobní připomínky a moudra, budu jen rád když se o vědomosti podělí… díky:-)
naviják Quick HPN 350 rd od D.A.M
13.1.2009 | nemecky.0vcak | Navijáky | 4.595 zobrazení | 6 odpovědí
ahoj dostal jsem tento naviják a chci se zeptat jestli s ním máte někdo skušenosti a jestli by se hodil pro přívlač..
Lowrance x87 - sonda
2.3.2013 | Fidel | Ostatní nádobíčko | 4.573 zobrazení | 6 odpovědí
Čau všichni, chtěl bych se zeptat, jetli někdo nevíte jaký úhel záběru sondy má tento echolot. Vím jen, že frekvence je 200khz.
Díky
přemluvit kapra i v zimě neni jen tak
24.11.2005 | Kecalka | Kaprařina | 3.065 zobrazení | 4 odpovědi
I kdyz je uz pekna zima vim ze kapr se da chytit i v takovem-to pocasi. Poradte nejakou kapri dobrotu na kterou se da premluvit i v zime.?
