Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Co, když sumce pustím ? necteno

30.5.2006 | fila | Sumcařina | 3.065 zobrazení | 4 odpovědi

Na záplavách(Turyňský rybník)nemá sumec míru a loni tam byl uloven a zabit dvoumetrový sumec.Je možné, že je zde přemnožen, ale já bych takové zvíře nedokázal usmrtit.Múžu mít problémy s RS?Nedal by se třeba převézt jinam.Je to asi blbost, napište váš názor.Dík Petr.

Studentská sleva povolenky??? necteno

11.1.2009 | kinghlína | Legislativa | 3.061 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj, mám dotaz na cenu povolenky. Když studuju VŠ a mám status studenta, platí pro mě sleva na povolenku? Je tam ta kolonka Mládež 16–18 let, ZTP, studenti, důchodci nad 70 let. Nevíte jestli stačí isic karta nebo je třeba potvrzení o studiu, díkes!

Zákaz přívlače v Praze. Proč? necteno

2.8.2006 | Raf | Legislativa | 3.060 zobrazení | 4 odpovědi

Pro mnohé není nic nového, že na všech pražských stojatých vodách platí zákaz přívlače. Podle všeho svítá na lepší časy. V příštím roce by měla být přívlač premiérově povolena na ÚN Džbán. Přesto je takováto diskriminace vláčkařů jakousi celorepublikovou raritou. Co si o tomto myslíte? Předpokládáte, že tento stav ještě dlouho vydrží? Co s tím?

Parťák na feeder Cheb necteno

22.4.2006 | sharkcom | Ryby | 2.293 zobrazení | 3 odpovědi

není někdo z Chebu, kdo by se podělil o své zkušennosti se začínajícím feederařem? Dík

Rybářská TV necteno

13.9.2008 | Alesio | chytej.cz | 2.292 zobrazení | 3 odpovědi

jÁ OSOBNĚ FOTA ANI VIDEA NEPŘIDÁVÁ COŽ MNE MOC MRZÍ ,ALE UVÍTAL BYCH VIDEA SPÍŠ OD NAŠICH KLUKŮ NEŽ PŘÍSPĚVKY S YOU TUBE

Mícha droby a jiné dobroty:) necteno

12.1.2009 | kinghlína | Tipy & triky | 2.287 zobrazení | 3 odpovědi

Dříve velmi oblíbené chuťovky používané k lovu tloušťů za mrazivých dnů se pomalu vytrácejí z popředí zájmu rybářů! Já osobně se nedivím, páč ten puch vždy stál zato. Rád bych zde srovnal úspěšnost klasických nástrah (hnojáci, červíci pepíci, houska), právě s těmito chuťovkami a také pokud se někomu povedl i jiný ůlovek než tloušť.

Feedruner necteno

20.2.2007 | Honza2 | Navijáky | 2.286 zobrazení | 3 odpovědi

Nevíte někdo jaký je rozdíl mezi baitrunerem a feedrunerem?

Sumcový wobler necteno

23.12.2011 | svery | Dravci | 36.231 zobrazení | 47 odpovědí

Ahoj zajímalo by mě na jaký wobler máte úspěchy u sumců. V létě bych chtěl zkusit vláčení za lodí. Hloubka max. 5metrů.

Bonětický rybník necteno

2.4.2010 | Shimano911 | Domácí revíry | 21.584 zobrazení | 28 odpovědí

Zdravím. Jezdíte někdo chytat na Bonětický rybník v západních čechách? Mezi Stráží a Boněticema. Je to soukromá voda na zvláštní povolenku nebo je to jen RMV. Dík za odpovědi.

Střevlička Východní - Nezastavitelný problém necteno

24.5.2012 | sroubecek11 | Ostatní ryby | 20.847 zobrazení | 27 odpovědí

Ahoj rybáři, jako asi většina z vás mám dost velký problém se střevličkou. Nějak se dostala k nám do rybníků. Ze začátku jsme si říkali, když byla poprvé chycená kolem 9 cm první, že se tu aspon rozmnoží a bude tu plavat více ryb. To jsme ale nevěděli co nás čeká. Během dvou let dokázala zlikvidovat věškerej potěr. Okusuje např kapříkům a hrouzkům ploutve a ryba následně uhyne. k tomuto jsem došel za pomoicí měnšáho výzkumu, kdy jsem chytil 5 střevliček a pět kapříků cca 2 cm délky a dal je do akvárka. Za stálého přísunu potravy střevlička agresivně napadá jiné druhy. Ted se snažíme zlikvidovat jí z našich rybníků. Jaký je váš názor na tuto rybu?

Poškození oček prutu necteno

18.12.2010 | osprey | Pruty | 17.654 zobrazení | 23 odpovědí

Vážení kolegové, zajímalo by mě, jakým způsobem se vám podařilo zničit nebo poškodit očka rybářských prutů – důležitý je nejen typ poškození (prodřená či vylomená vložka, zdeformovaný rám apod.) a způsob, jak se to stalo, ale i typ očka – jednopatkové, dovoupatkové, hadové (mušáky) a typ vložky (SiC, Alconite, oxid hliníku, kovové výplně typu ocel SS304 atd.).

Rakovník a okolí necteno

7.8.2012 | darkland | Domácí revíry | 6.943 zobrazení | 9 odpovědí | upravit

Zdravím , chci se zeptat , ví někdo jaká je momentálně situace na svazových codách kolem Rakovníka ? Po delší době jsme se přistěhoval a potřebuji zjistit jak to ted vypada u vody ? např . turynský rybník , berounka kolem nezabudic atd . Díky

Soukromý revír u Olomouce necteno

13.4.2008 | Eonwe | Domácí revíry | 4.600 zobrazení | 6 odpovědí

Zdravím všechny chytejáky. Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví o nějakém soukromém revíru blízko Olomouce. Nebližší o kterém vím je Skalička u Hranic a to je trochu z ruky. Jo a nevíte jak to chodí s povolenkama na Jezeře Chomoutov?

Začátečník muškaření - kam na Severu čech necteno

5.5.2009 | tiggerpike | Muškaření | 3.860 zobrazení | 5 odpovědí

Ahoj, letos bych rád poprvé vyzkoušel muškaření. Chtěl bych se zeptat, zda-li by mi někdo ze zkušených muškařů nedoporučil na mé první pokusy nějakou MP vodu (nemám zatím P povoleku) v okolí měst Česká Lípa, Liberec, Mladá Boleslav, Děčín. Jde mi o místo k chytání na mušku, kde bych mohl něco (cokoliv) chytit, aby mě to neodradilo… Myslím nějaké konkrétnější rady, ne „zkus Labe nebo Ploučnici“ :-). Předem děkuji za dobré rady…

Rybářské prodejny v Plzni a okolí .. necteno

19.6.2007 | PetrZ | Obchod | 3.083 zobrazení | 4 odpovědi

Zítra pojedu přes Plzeň, tak bych chtěl kouknout po nějakým tom proutku na přívlač. Poradíte mi někdo solidní prodejnu v Plzni a okolí… Díky

Žerou už naplno ? necteno

9.5.2011 | siral | Závody | 3.080 zobrazení | 4 odpovědi

Zdravím, chcel by som sa opýtať, či už kapre žeru naplno alebo ešte nie. Cez víkend s chystám na preteky a chcel by som krmit „IBA“ partiklom a peletami, prip. tygri orech – len by ma zaujimalo či už budu ryby reagovat na partikel alebo použiť radšej krmiva(vedierkove šroty) a zmesi s partiklom.

diky

SANGER-dreamfish necteno

7.4.2005 | palcat | Sumcařina | 3.067 zobrazení | 4 odpovědi

Máte někdo zkušenosti s tímto navijákem , pruty jsou super , ale naviják ? Vydrží i velké ryby na Pádu , nebo Ebru ?

vyrábíte si své nástrahy? necteno

7.2.2006 | Lukas | Ostatní nádobíčko | 2.312 zobrazení | 3 odpovědi

vyrábíte si nekdo své Woblery,popery,trpyt­ky,nebo dokonce twistery?mate nejakou specialitu?Jak se sem davají fotky?a prosim davejte sem i fotky povedenych vyrobku.

SEMA MAGNETO T necteno

26.1.2008 | kele24 | Ostatní nádobíčko | 2.301 zobrazení | 3 odpovědi

Ahoj, zajimalo by mě co si myslite o signalizatoru „SEMA MAGNETO T“ je hodně levny a měl by byt voděodolny. díky za odpověď

TENKARA necteno

1.12.2011 | regulus | Muškaření | 41.881 zobrazení | 54 odpovědí

Už se to tu objevilo někdy na jaře jako video, vložil to myslím osprey. Pro ty co nevědí oč se jedná, tak je to ve své podstatě „muškaření s bičem“. Technika údajně pochází z Japonska a jak už to tak bývá někdo se toho chytil a začal to propagovat. Technika to je trochu svérázná, ale má nejspíš svoje kouzlo, je to jako se vším, každá mince má rub a líc.
V nějaké diskusi jsem zahlédl, že někdo psal že tak chytá, tak nebude asi od věci vytvořit prostor kde by se o tom dalo pokecat.

Tady jsou nějaký odkazy:

http://www.tenkarabum.com/index.html

http://www.tenkarausa.com/video.php