Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení
Co, když sumce pustím ?
30.5.2006 | fila | Sumcařina | 3.065 zobrazení | 4 odpovědi
Na záplavách(Turyňský rybník)nemá sumec míru a loni tam byl uloven a zabit dvoumetrový sumec.Je možné, že je zde přemnožen, ale já bych takové zvíře nedokázal usmrtit.Múžu mít problémy s RS?Nedal by se třeba převézt jinam.Je to asi blbost, napište váš názor.Dík Petr.
Studentská sleva povolenky???
11.1.2009 | kinghlína | Legislativa | 3.061 zobrazení | 4 odpovědi
Ahoj, mám dotaz na cenu povolenky. Když studuju VŠ a mám status studenta, platí pro mě sleva na povolenku? Je tam ta kolonka Mládež 16–18 let, ZTP, studenti, důchodci nad 70 let. Nevíte jestli stačí isic karta nebo je třeba potvrzení o studiu, díkes!
Zákaz přívlače v Praze. Proč?
2.8.2006 | Raf | Legislativa | 3.060 zobrazení | 4 odpovědi
Pro mnohé není nic nového, že na všech pražských stojatých vodách platí zákaz přívlače. Podle všeho svítá na lepší časy. V příštím roce by měla být přívlač premiérově povolena na ÚN Džbán. Přesto je takováto diskriminace vláčkařů jakousi celorepublikovou raritou. Co si o tomto myslíte? Předpokládáte, že tento stav ještě dlouho vydrží? Co s tím?
Parťák na feeder Cheb
22.4.2006 | sharkcom | Ryby | 2.293 zobrazení | 3 odpovědi
není někdo z Chebu, kdo by se podělil o své zkušennosti se začínajícím feederařem? Dík
Rybářská TV
13.9.2008 | Alesio | chytej.cz | 2.292 zobrazení | 3 odpovědi
jÁ OSOBNĚ FOTA ANI VIDEA NEPŘIDÁVÁ COŽ MNE MOC MRZÍ ,ALE UVÍTAL BYCH VIDEA SPÍŠ OD NAŠICH KLUKŮ NEŽ PŘÍSPĚVKY S YOU TUBE
Mícha droby a jiné dobroty:)
12.1.2009 | kinghlína | Tipy & triky | 2.287 zobrazení | 3 odpovědi
Dříve velmi oblíbené chuťovky používané k lovu tloušťů za mrazivých dnů se pomalu vytrácejí z popředí zájmu rybářů! Já osobně se nedivím, páč ten puch vždy stál zato. Rád bych zde srovnal úspěšnost klasických nástrah (hnojáci, červíci pepíci, houska), právě s těmito chuťovkami a také pokud se někomu povedl i jiný ůlovek než tloušť.
Feedruner
20.2.2007 | Honza2 | Navijáky | 2.286 zobrazení | 3 odpovědi
Nevíte někdo jaký je rozdíl mezi baitrunerem a feedrunerem?
Sumcový wobler
23.12.2011 | svery | Dravci | 36.231 zobrazení | 47 odpovědí
Ahoj zajímalo by mě na jaký wobler máte úspěchy u sumců. V létě bych chtěl zkusit vláčení za lodí. Hloubka max. 5metrů.
Bonětický rybník
2.4.2010 | Shimano911 | Domácí revíry | 21.584 zobrazení | 28 odpovědí
Zdravím. Jezdíte někdo chytat na Bonětický rybník v západních čechách? Mezi Stráží a Boněticema. Je to soukromá voda na zvláštní povolenku nebo je to jen RMV. Dík za odpovědi.
Střevlička Východní - Nezastavitelný problém
24.5.2012 | sroubecek11 | Ostatní ryby | 20.847 zobrazení | 27 odpovědí
Ahoj rybáři, jako asi většina z vás mám dost velký problém se střevličkou. Nějak se dostala k nám do rybníků. Ze začátku jsme si říkali, když byla poprvé chycená kolem 9 cm první, že se tu aspon rozmnoží a bude tu plavat více ryb. To jsme ale nevěděli co nás čeká. Během dvou let dokázala zlikvidovat věškerej potěr. Okusuje např kapříkům a hrouzkům ploutve a ryba následně uhyne. k tomuto jsem došel za pomoicí měnšáho výzkumu, kdy jsem chytil 5 střevliček a pět kapříků cca 2 cm délky a dal je do akvárka. Za stálého přísunu potravy střevlička agresivně napadá jiné druhy. Ted se snažíme zlikvidovat jí z našich rybníků. Jaký je váš názor na tuto rybu?
Poškození oček prutu
18.12.2010 | osprey | Pruty | 17.654 zobrazení | 23 odpovědí
Vážení kolegové, zajímalo by mě, jakým způsobem se vám podařilo zničit nebo poškodit očka rybářských prutů – důležitý je nejen typ poškození (prodřená či vylomená vložka, zdeformovaný rám apod.) a způsob, jak se to stalo, ale i typ očka – jednopatkové, dovoupatkové, hadové (mušáky) a typ vložky (SiC, Alconite, oxid hliníku, kovové výplně typu ocel SS304 atd.).
Rakovník a okolí
7.8.2012 | darkland | Domácí revíry | 6.943 zobrazení | 9 odpovědí | upravit
Zdravím , chci se zeptat , ví někdo jaká je momentálně situace na svazových codách kolem Rakovníka ? Po delší době jsme se přistěhoval a potřebuji zjistit jak to ted vypada u vody ? např . turynský rybník , berounka kolem nezabudic atd . Díky
Soukromý revír u Olomouce
13.4.2008 | Eonwe | Domácí revíry | 4.600 zobrazení | 6 odpovědí
Zdravím všechny chytejáky. Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví o nějakém soukromém revíru blízko Olomouce. Nebližší o kterém vím je Skalička u Hranic a to je trochu z ruky. Jo a nevíte jak to chodí s povolenkama na Jezeře Chomoutov?
Začátečník muškaření - kam na Severu čech
5.5.2009 | tiggerpike | Muškaření | 3.860 zobrazení | 5 odpovědí
Ahoj, letos bych rád poprvé vyzkoušel muškaření. Chtěl bych se zeptat, zda-li by mi někdo ze zkušených muškařů nedoporučil na mé první pokusy nějakou MP vodu (nemám zatím P povoleku) v okolí měst Česká Lípa, Liberec, Mladá Boleslav, Děčín. Jde mi o místo k chytání na mušku, kde bych mohl něco (cokoliv) chytit, aby mě to neodradilo… Myslím nějaké konkrétnější rady, ne „zkus Labe nebo Ploučnici“ :-). Předem děkuji za dobré rady…
Rybářské prodejny v Plzni a okolí ..
19.6.2007 | PetrZ | Obchod | 3.083 zobrazení | 4 odpovědi
Zítra pojedu přes Plzeň, tak bych chtěl kouknout po nějakým tom proutku na přívlač. Poradíte mi někdo solidní prodejnu v Plzni a okolí… Díky
Žerou už naplno ?
9.5.2011 | siral | Závody | 3.080 zobrazení | 4 odpovědi
Zdravím, chcel by som sa opýtať, či už kapre žeru naplno alebo ešte nie. Cez víkend s chystám na preteky a chcel by som krmit „IBA“ partiklom a peletami, prip. tygri orech – len by ma zaujimalo či už budu ryby reagovat na partikel alebo použiť radšej krmiva(vedierkove šroty) a zmesi s partiklom.
diky
SANGER-dreamfish
7.4.2005 | palcat | Sumcařina | 3.067 zobrazení | 4 odpovědi
Máte někdo zkušenosti s tímto navijákem , pruty jsou super , ale naviják ? Vydrží i velké ryby na Pádu , nebo Ebru ?
vyrábíte si své nástrahy?
7.2.2006 | Lukas | Ostatní nádobíčko | 2.312 zobrazení | 3 odpovědi
vyrábíte si nekdo své Woblery,popery,trpytky,nebo dokonce twistery?mate nejakou specialitu?Jak se sem davají fotky?a prosim davejte sem i fotky povedenych vyrobku.
SEMA MAGNETO T
26.1.2008 | kele24 | Ostatní nádobíčko | 2.301 zobrazení | 3 odpovědi
Ahoj, zajimalo by mě co si myslite o signalizatoru „SEMA MAGNETO T“ je hodně levny a měl by byt voděodolny. díky za odpověď
TENKARA
1.12.2011 | regulus | Muškaření | 41.881 zobrazení | 54 odpovědí
Už se to tu objevilo někdy na jaře jako video, vložil to myslím osprey.
Pro ty co nevědí oč se jedná, tak je to ve své podstatě „muškaření
s bičem“. Technika údajně pochází z Japonska a jak už to tak bývá
někdo se toho chytil a začal to propagovat. Technika to je trochu svérázná,
ale má nejspíš svoje kouzlo, je to jako se vším, každá mince má rub a
líc.
V nějaké diskusi jsem zahlédl, že někdo psal že tak chytá, tak nebude
asi od věci vytvořit prostor kde by se o tom dalo pokecat.
Tady jsou nějaký odkazy:
