Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení
Vlasce Balsax
16.4.2007 | breca | Ostatní nádobíčko | 3.128 zobrazení | 4 odpovědi
Měl jste někdo do činění s uvedenými vlasci? www.rybashop.cz Mají zajímavou pevnost, která by se dala využít na feeder (0,16 a 0,18). Díky za vaše případné názory.
mořské ryby
21.5.2005 | dwarf | Ryby | 3.122 zobrazení | 4 odpovědi
Zravim všechny rybáře.. Neznáte někdo webové stránky, kde bych nalezl základní rozdělení, obrázky a různé informace o mořských rybách?? Zn.: spěchá=) sháním info na referát.. díky moc..
Letošní startovní místečka...
29.3.2010 | Vydra11111 | Položená | 2.339 zobrazení | 3 odpovědi
rybari poradte se kam letos jdete jako poprve na ryby a nebo kde berou takhle casne z jara…
Želetava
20.5.2008 | Dammaster | Domácí revíry | 2.336 zobrazení | 3 odpovědi
zdarwc lidi tak co jedete ted nekdy na želetavu?????, ja tam pojedu asi na dravce na vikend az se budou moct chytat.ja nejcasteji chytam na woblery RAPALA velikost 11,5cm dvoudilny a barva vetsinou jako okoun a nebo spise agresivni barvy jako je cervna svetle zelena ale dobra je i žluta tak zdar a piste
lov z lodky
3.2.2006 | kamet | Ryby | 18.859 zobrazení | 24 odpovědí
uprednostujete lov z lode ci ze brehu
Signalizátor záběru
17.3.2006 | Robur | Ostatní nádobíčko | 8.692 zobrazení | 11 odpovědí
Klipový signalizátor Novinka! KLIPOVÝ SIGNALIZÁTOR ZÁBĚRU Šikovný malý signalizátor záběru, který lze v případě potřeby jednoduše připevnit k prutu! Je vhodný na všechny blanky průměrů od cca 10 do 20 mm. Dvě vyměnitelné knoflíkové baterie jej zásobují až po 2 roky energií. Vlasec se jednoduše umístí pod klip. Jakmile ryba vlasec vytáhne, pípá a svítí. Signalizátor je navíc připevněn k držáčku na prut tak šikovně, že jej lze natočit prakticky do jakéhokoliv směru a úhlu. Při délce 6 cm a hmotnosti pouhých 12 g jde o skutečnou senzaci! Posouvá drahé a těžké doplňky do sféry nadbytečnosti. Pracuje naprosto jistě bez planých poplachů. Tip: zvláště k doporučení je pro lov dravců!
Na Braunstarovi jsem našel tuto věc, znáte to někdo, za ty prachy si myslím, může při večerním lovu docela posloužit. Zvlášť když jsem líný taht se s jinými pípaky, které mně proti tomu připadají velké a vůbec k nim mám odpor.
Samosek II
4.3.2008 | rgb23 | Ryby | 8.637 zobrazení | 11 odpovědí
Téma už tady sice jednou bylo, ale otázka zněla jinak. Samosek je zakázaný způsob lovu, plně s tím souhlasím, protože upřené čekání na záběr je to, co mě na rybařině tak baví. Neumím si ale představit ten mechanismus pasti, na jakém principu to funguje. Nechci návod na sestavu, stačí obecné info.
rybolov v chorvatsku
8.7.2008 | pike-007 | Rybaření v zahraničí | 4.720 zobrazení | 6 odpovědí
Někde sem se dočetl že se v chorvatsku v moři kolem pobřeží dají nachytat úhoři, údajně na mrtvé rybky a dají se prý chytit kousky kolem 80 cm. Nevíte o tom někdo něco víc.
VRANOV A NOVÉ MLÝNY
10.1.2008 | frantakapr | Sumcařina | 4.711 zobrazení | 6 odpovědí
V červenci jedu na týden na vran.přehradu a v srpnu na týden do pasohlávek,konkr. do kempu u zápeců.Rád bych se zeptal,jak je to s lovem sumců na těchto revírech,zkušenosti moc nemám,s chytáním sumců jsem začal koketovat teprve vloni.Myslím,že teoreticky to mám vše zvládnuté,na sumc.sezonu jsem natěšený maximálně.Jsem přesto přesvědčený ,že praxe bude trochu jinde,jde mi hlavně o prázdninový ruch kolem vody,jestli lze vůbec nastražit na trhací bojku,když kolem břehu plavou šlapadla atd.běžně i po setmění,to by mě taky mohli po třetím zamotání odvézt k chocholouškovi.Taky prosím jestli někdo byl ve jmenov.kempu,jestli neví ,jaké to tam je,myslím podmínky na chytání celkově.
Vlasovi prives
22.7.2017 | Snakei | Kaprařina | 3.146 zobrazení | 4 odpovědi
Ahoj, jakym zpusobem zkracujete prives, pokud nevazete primo na miru? Teda krome omotani hacku.
e bay
8.7.2007 | judas.d | Obchod | 3.138 zobrazení | 4 odpovědi
nakupoval jste někdo zde neznáte nějaké německé aukční servry. rad byh znal vaše rady tipy postřehy
Dalešická přehrada=Jihlava 7-8
30.6.2006 | Davish | Úspěchy | 19.118 zobrazení | 24 odpovědí
zajímalo by mě jaké máte úspěchy na všechny možné způsoby lovu na Dalešické přehradě(Jihlava 7–8), nevadí když napíšete třeba i něco z minulejch let :)
FLAJZAR FISHTRON Q9-TX
2.5.2016 | Coleslaw | Tipy & triky | 4.765 zobrazení | 6 odpovědí
Dobrý den, chci
tatínkovi koupit nějaký kvalitnější signalizátor. Na internetu jsem
našel tenhle a líbí se mi jeho vlastnosti, ale ta cena. Vyplatí se koupit za
tuhle cenu? Budu rád za každou radu :) Děkuji
SHIMANO Alivio BX DL - který typ?
20.2.2010 | djtomme | Pruty | 4.753 zobrazení | 6 odpovědí
Zdravím, chci si pořídit prut SHIMANO Alivio BX DL. Který typ byste mi prosím doporučili pro co nejdelší hody? Děkuji.
1 Alivio BX 12275 DL Počet dílů: 2 délka prutu: 360cm zátěž: 2,75lbs
2 Alivio BX 12300 DL Počet dílů: 2 délka prutu: 360cm zátěž: 3,00lbs
3 Alivio BX 13300 DL Počet dílů: 2 délka prutu: 390cm zátěž: 3,00lbs
vláčka na řekách a jezerech v Rumunsku
8.7.2010 | RomanB | Rybaření v zahraničí | 4.744 zobrazení | 6 odpovědí
má někdo zkušenosti s vláčkou na řekách a jezerech v Rumunsku?jak je to s povolením a tak…díky za info
Sumeček Americký
8.5.2008 | silonn | Ostatní ryby | 3.977 zobrazení | 5 odpovědí
Čus lidi chtel bych se zeptat jestli žere sumec v. sumečka americkýho? Jeden zanámej mi rikal ze prej jo a prej docela hodně je to kec nebo není?????
Hydra - průtoky, hladiny a teploty řek přehledně
1.4.2016 | superweb | Tipy & triky | 3.965 zobrazení | 5 odpovědí
Jen takovy tip pro ostatni. O vikendu jsem hledal historii prutoku Berounky, abych si udelal predstavu kolik od me navstevy mesic pred tim klesla hladina. Vsechny weby ala hydro.chmu.cz maji buhvi proc verejnou historii jen za posledni tyden, coz toho moc nerekne. Oproti tomu http://hydra2.dusanrysavy.cz/ je hodne spatne vygooglitelny nastroj, za to pekne prehledny a flexibilni.
lipno - starý koryto
7.7.2010 | pextr | Domácí revíry | 3.185 zobrazení | 4 odpovědi
Nevíte kde bych mohl najít mapu starého koryta na Lipně? Potřebuju mapu okolo Horní Planý a nebo jakou máte zkušenost s chytánim na Lipně? Nejlepší to bude asi v tom korytě.
Kam na Labe??
25.9.2007 | Chyť.pusť | Domácí revíry | 3.165 zobrazení | 4 odpovědi
Zdrawim všechny!!O víkendu bych si chtěl pěkně zachytat,poznat (pro mě ) nový revír a rozhodl sem se právě pro Labe …Nevíte někdo o nějákém místě kde neni problem s chytáním,chatky přímo za zády,automobily,apod.?? prostě místo kde je ten pravý klid a rybářská pohoda;-)mělo by to býti co nejblíže od Prahy .. díky za všechny odpovědi !!
Jmenování RS
30.7.2007 | modrak | Legislativa | 2.383 zobrazení | 3 odpovědi
Tak mě napadá taková, možná hloupá, otázka, ale kdo, na čí návrh a z jaké skupiny osob je jmenována rybářská stráž, pokud je na daném revíru hospodařící organizací US a nikoliv MO. Vzhledem k tomu, co se, podle mých zkušeností, na takovém revíru děje, připadá, že snad nikdo.
