Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Nezapomínáme na některé rybky? necteno

9.2.2010 | Ciffik | Ostatní ryby | 27.411 zobrazení | 34 odpovědí

Byl bych strašně rád, kdyby se našel někdo, kdo by sem hodil fotky např. slunčnic, slunek, blatńáků, okounků pstr., hrouzků kesslerových, dlouhovousých, běloploutvých a takovýchto rybek, nejlíp na co a kde jste je chytili…

Krmenie raketou a vypadavanie krmiva necteno

9.6.2011 | siral | Kaprařina | 24.206 zobrazení | 30 odpovědí

Zdravím všetkých,

chcel by som sa opýtať – čo robím zle, alebo ako krmit aby mi partikel nevypadaval z rakety? Krmim kukuricou, tigrim orechom a cícerom – lenže dosť veľa toho počas letu vypadne pred miestom kde krmim. Máte na to nejaké vychytávky alebo triky ? Za radu kúp si SPOMB vopred Ďakujem. až došetrim bude aj to.

tak ať to hrčí

Stanování u vody necteno

27.4.2007 | JarKoto | Legislativa | 16.183 zobrazení | 20 odpovědí

Nevíte někdo, jestli je povoleno stanovat přímo u vody – tzn. např. u břehu řeky, rybníka, apod. (já chci konkrétně stanovat na revíru Morava 13 u obce Postoupky)? Diky za odpovědi.

Čím mažete navijáky? necteno

29.12.2015 | samotm | Navijáky | 6.431 zobrazení | 8 odpovědí

Ahoj. Jakou používáte vazelínu na mazání navijáků?

Já jsem použil tuto od Cormoranu: http://www.los-cormoran.cz/…-navijak-15g. Ale ta je úplně na nic. Doma vše fungovalo, ale venku u vody je konec. Ta vazelíne ztuhne a naviják se točí pěkně ztuha.

Máte nějakej tip? Díky.

Vím, že už tady tato otázka byla, ale je to už několik let, třeba budete mít nějaký nový, lepší tipy.

Slezká Harta a okolí necteno

23.5.2007 | cercer | Domácí revíry | 4.825 zobrazení | 6 odpovědí

Zdarec..tak jsem si zařídil rodinou dovolenou na Slezké Hartě..ještě nikdy jsem tam nebyl a tak me zajímá,jak je to tam s rybolovem,kdo už má s revírem nějakou zkušenost.Loď bude k dispozici-zajímají mě především dravci..a přívlač..díky za každou poznámku

Praha-dravci? necteno

13.10.2004 | Krystof_the_Fisherman | Pruty | 4.048 zobrazení | 5 odpovědí

Čau všichni! Chtěl jsem se vás zeptat, jestli nevíte, kde se v Praze (nebo v jejím nejbližžím okolí) dá jít na dravce. V září i teď v říjnu jsem byl mnohokrát právě na dravcích (v Troji nad i pod jezem) a úspěch byl následující: jeden mírovej tloušť a 3 utržený třpytky. Jestli s tím náhodou máte zkušenosti, tak prosím napište. DÍK DÍK DÍK DÍK DÍK DÍK DÍK DÍK DÍK DÍK [addsig]

Morava 11 necteno

23.11.2008 | petrcech | Ryby | 3.236 zobrazení | 4 odpovědi

Na Moravu 11 k Napajedlům pod jez chodím rád.Boleni se mi tam daří a i nějakou tu štiku tam chytím.Podělte se s vašimi úspěchy i neůspěchy.Jak často tam Chodíte?

ÚN Hracholusky,Berounka,Orlík necteno

8.3.2006 | speed2 | Domácí revíry | 3.233 zobrazení | 4 odpovědi

Má někdo zkušenosti s lovem sumců na zmíněných revírech? Co se vám zde osvědčilo jaká nástraha jaký způsob lovu děkuji za vaše informace

Rybář - nadšenec necteno

12.5.2005 | rarach | Neúspěchy | 3.230 zobrazení | 4 odpovědi

Dnes jsem snímkoval chlapa co se na rybách úmyslně pobodal , ne nějak moc ale tři díry solidní + něco na rukách . Zajímalo by mne co dělá RS v Sokolově když nechá chlapa chytat skoro 48 h. v kuse /údajně se pobodal v pondělí večer, což mi při současném nočním počasí nějak neladí, ovšem zápach co kolem sebe šířil-to by odpovídalo. I policisté co ho přivezli tvrdili, že seděl na židli celkem v přirozené pozici, nabonzoval ho nějakej rybář-údajně se mu zdálo, že sedí moc dloho na jednom fleku. Co říkáte na takovou výdrž – hlavně kuličkáři????

Lov sumců na jaře necteno

28.1.2008 | pike-007 | Sumcařina | 3.224 zobrazení | 4 odpovědi

Jak chytáte sumce na jaře když jsou dravci ještě (bohužel)hájení? nějaký povolený a hlavně účinný návod. Předem děkuji za všechny odpovědi.

Eye Level brýle Striker II světle hnědé necteno

12.1.2007 | Majo123456 | Ryby | 2.429 zobrazení | 3 odpovědi

Vie niekto poradiť predajňu na Slovensku kde zoženiem okuliare Eye Level brýle Striker II světle hnědé?

Mikado necteno

20.4.2006 | Syky | Ryby | 2.427 zobrazení | 3 odpovědi

Má niekto skúsenosti s prútmi značky Mikado(hlavne s tými light a  ultralight). Rozmýšlam o kúpe ale rád by som sa poradil. Pomôžte prosim.

Bivak necteno

31.5.2006 | Kyslik | Ostatní nádobíčko | 2.424 zobrazení | 3 odpovědi

Chci si koupit bivak. Nejlépe dvouplášť. Ale jednoplášt vadit nebude .Prosím vás o radu a o skušenosti. Cena do 5000 kč.Díky

Pstruhove vody na Olomoucku necteno

7.5.2012 | fojtas | Domácí revíry | 12.199 zobrazení | 15 odpovědí

Zdravim. Muze mi nekdo rict,kde na Olomoucku je nejaka P voda kde by byli pstruzi vetsi nez 20cm??? Protoze na Bystrici hanacke, Trusovickem potoku i na Sumici je to teda bida. Prece to nemuze byt vsechno uz pryc… Je sice zalostne malo vody,ale tim spis by se v tech nekolika tunkach melo neco zdrzovat ne? Nebo poradi mi nekdo kde v okoli je to lepsi? Dik moc.

naviják na přívlač necteno

20.4.2008 | runcajs | Navijáky | 12.180 zobrazení | 15 odpovědí

nazdar pánové, chtěl bych si koupit nějakej naviják na UL přívlač s přední brzdou a chci poradit, měl jsem vyhlídnutý ty levnější shinama a tady jsem se dočetl že to jsou pěkný šmejdi, poraďte mi prosím s cenou okolo 1500Kč díky

OKUMA LONG BOW 60 necteno

29.1.2006 | Bery | Navijáky | 12.177 zobrazení | 15 odpovědí

Čau všichni, máte někdo zkušenosti s navijákem OKUMA LONGBOW 60 Baitrunner . Jestli jo tak mi dejte vědět jaký je problémy atd. . Zdá se mi docela OK a porovnání cena kvalita taky. Díky za odpovědi.

Vyčištění tůně necteno

3.5.2011 | PITRSLAND | Vaše názory | 12.149 zobrazení | 15 odpovědí

Podařilo se někomu z Vás sehnat peníze na vyčíštění rybníka? Zajímalo by mne,jak kdo postupoval. V každé době to bylo obtížné, ale naděje umírá poslední. Snad většina z nás milovníků rybaření by se o to pokusila, pokud by mu byl vrácen zdevastovaný rybník, o který už rybářský svaz nestál.Je to krásná voda a zasloužila by si obnovu do původního stavu.P.Z.

Zlomený prut reklamace necteno

12.3.2006 | Yuri | Neúspěchy | 6.523 zobrazení | 8 odpovědí

Zdravim vsechny, koupil jsem si pres interrnetovýy obchod rbareni.cz winklepicker od Byronu a na 2 vychazce k vode se mi ho bohuzel podle me ne vlastni vinou podarilo zlomit v druhe casti u spoje se spickou…Jak bych mel v tomto pripade s reklamaci postupovat?je nutno vyresit tento problem osobne v prodejne nebo prostrednictvim posty? Prodejna je totiz vzdalena 150 km. za vsechny reakce diky JURY

Naviják Shimano Twin Power CI4 RA necteno

17.12.2014 | medved930 | Plavaná | 5.693 zobrazení | 7 odpovědí

Naviják Shimano Twin Power CI4 RAzdravím chlapy chtěl bych se zeptat na zkušenosti s navijákem Shimano Twin Power CI4 RA.Zajímají mě i vaše názory na tu trojitou brzdu (Tri-Drag).Díky

Hledám kolegu na společný rybolov necteno

12.7.2006 | ahop | Kaprařina | 3.254 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj, hledám kolegu na společný rybolov. Jsem z Prahy – Zličín. Většinou přeferuji lov na položenou.