Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Eye Level brýle Striker II světle hnědé necteno

12.1.2007 | Majo123456 | Ryby | 2.430 zobrazení | 3 odpovědi

Vie niekto poradiť predajňu na Slovensku kde zoženiem okuliare Eye Level brýle Striker II světle hnědé?

Kvalitní baitrunner do 1500,- necteno

5.10.2011 | Vendelín | Navijáky | 27.761 zobrazení | 34 odpovědí

Neměl by někdo pár rad dle zkušeností? Chtěl bych pořídit nějaký kvalitní bait do 1500, jelikož musím koupit dva k novým prutům. Rozpočet je omezen vím že to není moc 1500 na jeden naviják. Ale přeci jen jestli někdo něco má, šup sem stím:) Budu moc rád za rady.

Lov dravců v zimě necteno

14.12.2007 | the fish | Dravci | 10.667 zobrazení | 13 odpovědí

čus, máte někdo zkušenosti s lovem dravců v zimě??

ČLUN Intex Seahawk 2 necteno

16.2.2008 | Chyť.pusť | Ostatní nádobíčko | 9.001 zobrazení | 11 odpovědí

Máte někdo zkušenosti s tímto člunem ? Chtěl bych si ho pořídit pro nastávající sezonu(kapraři­na).Zajímalo by mě co říkáte na odolnost materiálu,ovla­datelnost člunu apod.Myslíte že je to dobrá volba ? děkuji za každou odpověď!www.ha­waj.cz

Akvárium s okouny necteno

19.8.2007 | Rybar211 | Ostatní nádobíčko | 8.205 zobrazení | 10 odpovědí

Už jste někdo zkoušeli udělat akvárium s okouny? Pochlubte se a napište návod (velikost akvária, vzduchování, potrava, podestýlka,…)

Děkuji, mám totiž zájem si také nějaké akvárium udělat.

Plandavky na pstruhy necteno

15.4.2005 | RASTOK | Lososovité ryby | 4.937 zobrazení | 6 odpovědí

Robím programátora na laseroch, tak mám možnosť si dať vypáliť rôzne tvary plandaviek, chcel by som niečo na pstruhy, uvažujem o veľkostiach 2, 2,5 a 3 cm, aký štíhlostný pomer plandavky mám zvoliť, aby to malo nejaký zmysel, materiál volím hrubky 1mm zrkadlovej antikory. má vôbec zmysel robiť také ultramalé plandy na pstruhy ? v žiadnych ryb. potrebách som nič podobné nevidel.

sportovní kamera necteno

25.5.2015 | Draky | Vaše názory | 4.113 zobrazení | 5 odpovědí

Přemýšlím nad nákupem sportovní kamery. Nějaký pátek se o to již zajímám, ale stále se nemohu rozhodnout, přečetl jsem již spoustu článků, fór a sledoval hromadu videí. Ovšem videa třeba na youtube nemají moc vypovídající hodnotu. Dají se najít i nějaká „syrová“ videa, které je možné si stáhnout a poté přehrát, ale většinou jsou natočeny již dříve a nenajdete videa po nějakém zásadnějším updatu firmwaru kamery.

Sečteno podtrženo z toho co se dalo vygooglit jsem vybral 3 kamerky. Zatím je pro mě asi největším favoritem Xiaomi Yi, ale je potřeba k němu dokoupit příslušenství, nestojí to tolik, ale tu cenu to prostě ve výsledku zvedne. dalším kandidátem je SJ5000+. Kamerka má v sobě nějakou tu výbavu a hromady úchytů, ale je otázka jestli je výhodné si připlatit. Poslední kandidát je SJ4000, tady mě trápí, že na 1080p natáčí jen 30FPS. V neposlední řadě chci, aby kamerka i „slušně“ fotila.

No prostě nevím si rady a budu rád, když mi někdo poradí.

Btw: budu to mít spíše na hraní, než na nějaké super profi videa, takže rada ať si koupím GoPro za 10k mi je fakt k prdu.

Zimní muškaření necteno

3.11.2006 | mdx | Muškaření | 3.277 zobrazení | 4 odpovědi

Mám takovou otázku,dneska jsem byl muškařit a celkem solidně mi namrzala lajna a očka.Nemůže to šnůře popř. očkům uškodit?Používá někdo něco proti namrzání oček?

kaprařina necteno

9.5.2007 | Tumi | Kaprařina | 2.458 zobrazení | 3 odpovědi

Ahojky všichni, jak už jsem někde psal jsem vláčkař, ale do 15. června už to nemůžu vydržet a proto vyrážím na ryby, byl jsem na plavané, ale nic moc úspěchy a tak jsem si řekl že vyzkouším kaprařinu....­..Chtěl bych Vás tedy poprosit jestli byste mi mohli doporučit nějakou zakrmovací směs a nějakou montáž, nebo aspoň odkaz na nějhakej dobrej návod na kaprařinu....­.děkuji moc

Parmy necteno

13.3.2012 | alexdelpiero | Bílá ryba | 43.820 zobrazení | 53 odpovědí

Nevíte někdo z brňáků, kde se dá chytit nějaká parma v brně nebo okolí? Ryby pouštím vodě.

Nástrahy na feeder necteno

21.1.2012 | PETR-rybar | Feeder | 26.383 zobrazení | 32 odpovědí

Toto fórum je založeno, abychom si tady mohli vyměňovat své skušenosti, popřípadě rady, kteté nástrahy a návnady se vám osvědčily a na který druh ryby a místo lovu.

Chráníte parmy??? necteno

29.9.2004 | Tomash | Domácí revíry | 23.166 zobrazení | 28 odpovědí

Přál bych si, aby se rybáři chovali lépe k parmám. Jsou dny v roce, kdy parmy berou intenzivně jakoukoliv nástrahu. Masaři si plní pytle a loví je na polystyren apod. Zvedá se mi z toho žaludek, kdykoli to vidím… Co s tím???

Chytání na řece moravě necteno

15.10.2004 | zedus | Domácí revíry | 16.464 zobrazení | 20 odpovědí

Nazdárek, není tady někdo kdo vláčí na řece moravě v okolí Olomouce, já osobně mám provláčený úsek od olomouce až po soutok s bečvou a rád bych se podělil o zážitky.

člun INTEX EXCURSION 2 necteno

21.7.2009 | Kulik | Ostatní nádobíčko | 4.976 zobrazení | 6 odpovědí

Kdo má zkušenosti s člunem INTEX EXCURSION 2. Hlavně ty záporné. Použití bude v ČR na rybnících, nádržích, přehradách a na klidných částech Berounky 7 a 8 k zakrmování, zavážení a instalaci trhacích bójí na sumíky. Díky za poznatky.

Gumový úhoř & nástraha od Delta Skaliwag necteno

14.5.2007 | mirmen | Ostatní nádobíčko | 4.971 zobrazení | 6 odpovědí

Co tyhle nástrahy? Zkoušel jste to někdo ve sladký vodě nebo jsou jen na tu osolenou? Díky.

Znovu prosím, PIŠTE RECENZE!" necteno

31.1.2006 | playboy007 | chytej.cz | 2.476 zobrazení | 3 odpovědi

Po více než půlroční přestávce ZDRAVÍM VŠECHNY CHYTEJáky!!! Díky novému zaměstnání se vracím mezi Vás A hned mám na Vás, kolegové, výzvu: Jak už jsem psal někdy vloni, je škoda, že se více nepíší recenze. Trochu mě zarazilo, že za tu dobu co jsem na chytej. cz nechodil téměř žádná nepřibyla. Myslím si, že by to spoustě lidí pomohlo s rozhodováním co si pořídit a co ne. A proto Vás opět vyzývám: PIŠTE PROSÍM RECENZE! P. S.: Dobré příklady táhnou a tak se pokusím sesmolit recenzi na mého miláčka Féďu (Fenwick HMX Iron Hawk). Tak zatím, přátelé.

Hledám rybáře z Prahy 9 necteno

8.2.2006 | Hrouzek003 | Kaprařina | 2.476 zobrazení | 3 odpovědi

Společné chytání.

Gumové čluny, motory, baterky... necteno

11.7.2011 | kerob | Ostatní nádobíčko | 46.710 zobrazení | 56 odpovědí

Pochlubte se, kdo pouziva gumovy nafukovaci clun k rybareni a jaky (znacka, velikost)? Jak dlouho? S jakym motorem? Spalovak ci elektro? Jakou baterku (trakcni/normalni, kolik Ah) s jakou vydrzi pouzivate k elektromotoru?

Nerad bych rozebiral, zda je lepsi lod pevna ci nafukovaci, v tom mam naprosto jasno. Pevna pro me nepripada v uvahu z duvodu prevazeni (chci vyuzivat na vice revirech a ani u jednoho nemam moznost trvaleho uskladneni). Skladnost je prioritni.

SVRATKA 4 ryby necteno

27.4.2012 | alexdelpiero | Domácí revíry | 41.685 zobrazení | 50 odpovědí

Skvělej revír s krásnejma rybama :) A všichni si stěžují a brečí jak je to těžká voda nechápu… :)

Roudná jez necteno

27.3.2011 | parma101 | Domácí revíry | 19.091 zobrazení | 23 odpovědí

Víte to že V roudné na pravém břehu řeky, hned pod jezem staví elektrárnu? Znamená to tedy, že v roudné pod jezem se z pravé strany teď nedá a nebude dát chytat. Docela mě to štve protože bych tam v létě jezdil na kole a most tam nikde neni. Teda až v Soběslavi nebo v Planý. A to je na kole až příliš velké zajížďka. Myslím že by nebylo od věci tam postavit malý dřevěný mostík. Sice tam jeden je ale ten je zavřenej z důvodů bezpečnosti. Jinak jsem tam byl tento víkend chytat. Byla to paráda v Planý nad Lužnicí na ostrově 2 cejni 5 kaprů ale pouze dorostenci.