Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Kam v Praze a okolí na candáty? necteno

14.6.2008 | burak2000 | Domácí revíry | 3.329 zobrazení | 7 odpovědí

Kam v Praze a okolí na candáty?

naviják: Tica Sportea SR-3007 necteno

15.8.2008 | Radim11 | Navijáky | 2.857 zobrazení | 6 odpovědí

zdarec, chci se zeptat jestli mate nejake zkusenosti s timto navijakem. Daji se s nim chytat ryby do 80cm?? tady tady je odkaz – prosim o zhodnoceni. diky odkaz: www.rsp-fishing.cz

DALEŠICE ?? necteno

10.6.2009 | lukasuhel | Vaše názory | 2.856 zobrazení | 6 odpovědí

NAPIŠTE PROSÍM VAŠE ZÁŽITKY A ÚLOVKY Z TÉTO VODY.. prostě všechno co zažijete na této krásné vodě..

Přívlač - LBC kraj necteno

2.12.2012 | Chmur | Přívlač | 1.905 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj,
letos v listopadu jsem zkusil přívlač a docela mě to chytlo, aniž bych něco chytil. Poradíte kam v LBC kraji na přívlač? Nejde mi o žádné trofejní kusy nebo maso na pánev. Spíš kde ryby berou, byť jsou menších velikostí. Taky se chci zeptat, jaké máte zkušenosti s Jizerou. Kde je hezké prostředí, klid, málo lidí, dobrý přístup k vodě a místo na parkování....­.o ryby jde až v druhé řadě…:-)

Rybářské kurzy, školy... necteno

28.6.2012 | MB | Vaše názory | 6.711 zobrazení | 14 odpovědí

Rád bych začal s diskuzí na téma rybářských škol, kurzů, zájezdů atd., protože jsem si všiml, že jich je (alespoň u nás na Moravě) zoufalý nedostatek a ještě jsou velmi málo propagované, takže se o nich takřka neví. Je mi jasné, že to nebude přínosem pro zkušené matadory, kteří již chytat umí a takové akce nenavštěvují, ale myslím, že může hodně pomoci rybářům, kteří sami pochází z „laických“ rodin a na dobrý kroužek taky štěstí neměli. Takže, pokud víte o něčem takovém nebo jste sami ochotni poskytnout rady začínajícím nebo i nám nepříliš úspěšným, byť už déle chytajícím, pište sem ;-)

Novomlýnské nádrže aneb jak vyzrát na velé kapry necteno

18.6.2006 | Carpboy | Kaprařina | 4.795 zobrazení | 10 odpovědí

Jestli máte někdo zkušenosti s loven na teto vode tak prispejte do tohoto tématu př návnady, nástrahy,montá­že atd..

Jaká je nejlepší plandavka na sumíky? necteno

20.1.2005 | Tomash | Sumcařina | 4.298 zobrazení | 9 odpovědí

Chytejáci, letos bych se rád věnoval lovu sumců na řece Labi. Chtěl bych hlavně vláčet. Zajímá mě, jaké byste mi doporučili nástrahy – především značka, tvar a velikost plandavek. Jestli máte k dispozici i foto, tak sem s ním… Předem díky a těším se na odpovědi.

Charakteristika kaprového prutu. necteno

15.1.2008 | kam!kaze | Pruty | 3.346 zobrazení | 7 odpovědí

Můžete mi nekdo poradit co je u prutu hodnota např.2,75 lbs.Vím že to se todá přepočítat na gramy odhozové zátěže,ale nevím jak.Poraďte mi prosím.

Vláčecí prut o délce 3.00 m necteno

3.1.2005 | Tomash | Pruty | 2.872 zobrazení | 6 odpovědí

Zajímá mě, jaký byste mi doporučili prut na vláčku na řece Labi. Chci si pořídit nějaký nový. Chci do toho dát tak 1000–1500 Kč. Měl by mít vrhací zátěž tak těch 10–40g a měla by to být dělička… Tak mi něco doporučte…

Na sumce s multiplikátorem?! necteno

28.12.2006 | Ratlin | Přívlač | 2.392 zobrazení | 5 odpovědí

Chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti se sumčí přívlačí s použitím multiplikátoru. Jaké jsou výhody, nevýhody, tipy, triky a třeba i konkrétní výrobky…?

Projekt zejména pro mladé kapraře, ale i pro zkušené necteno

16.2.2009 | cudinek | Kaprařina | 2.389 zobrazení | 5 odpovědí

Zdravím Vás kapraře co chytáte na boilii, čtete různé časopisy o kaprech, jezdíte si chytit svoje trofejní kapry, ale nemáte ještě tolik zkušeností a hlavně nemáte finance, aby jste mohli jet např. do Francie na slavné jezero St. Cassien, nebo třeba i na území Ceské republiky (Grunty, Jezero Vrbenský). Proto bych chtěl založit projekt formou www stránek, přičemž by jste my poslali nějaký Váš článek, fotku (Z rybaření, Vaše montáže, Tipy a Triky, Zkušenosti a atd…) a já bych je zveřejnil na webu. Pokud Vás tento projekt zaujal a rádi by jste se zapojili do tvorby, tak se mi ozvěte na mejlu: cudinek@seznam.cz ICQ: 240 940 485 Budu rád za Vaši jakoukoliv pomoc, myslím, že to není špatný nápad.

Shimano Alivio 2500vs.3000vs.4000 necteno

29.4.2013 | Peli33 | Navijáky | 2.387 zobrazení | 5 odpovědí | upravit

Zdravím. Chtěl bych se cca po 10ti letech vrátit k rybám a potřebuji nový naviják, jelikož starý se rozpadl. Rozhoduju se pro něco v kategorii Shimano Alivio 1000,2500,300­0,4000. Otázkou je, jakou velikost zvolit? Využití bych chtěl tak nějak univerzální (rekreačně) – plavačka, položená, semtam přívlač. Vybavení mě nedovolí lov ve větších vzdálenostech, takže si myslím, že velikost 3000 by měla stačit? Zdá se mi 140m 0,25ky celkem málo? Co vi na to? Raději zvolit 4000? Díky za radu

rybářské křeslo necteno

12.12.2007 | stanley 4 | Ostatní nádobíčko | 21.121 zobrazení | 44 odpovědí

pánové mohl by mi někdo poradit kde mohu koupit opravdu pořádně btelná křeslo?musí to udržet chlapa se stošedesát živé váhy.díky za pomoc

Lov úhoře v chorvatsku necteno

7.7.2010 | Gekon5 | Rybaření v zahraničí | 7.226 zobrazení | 15 odpovědí

Brzy pojedu s rodiči do chorvatska a chci si políčit na úhoře. Poradil by mi někdo na co ho chytit, s jakoh montáží ho chytat a kde a kdy ho lovit. Moc dškuji.

Na ryby do Švédska necteno

28.2.2010 | bertik1208 | Dravci | 4.800 zobrazení | 10 odpovědí

Nazdárek.Chtěl jsem se někoho zeptat na zkušenosti z lovu dravců na švédském jezeře Aspen. Chtěl jsem tam letos v září. Nejede tam někdo?

konopí necteno

4.6.2007 | ??? | Kaprařina | 4.328 zobrazení | 9 odpovědí | upravit

všude čtu jak ryby berou na konopí a tak na Vás mam dotaz v jakém stavu ty semena aplikovat a do čeho je dávat a taky jestli je pražit a jak

kam na dalešickou přehradu necteno

29.8.2010 | Fryw | Domácí revíry | 4.327 zobrazení | 9 odpovědí

Zdravím. Chtěl bych s kamarádem zachytat na dalešické přehradě. Před x lety jsem jezdil pod stropešínský most. Nedávno jsem se tam byl podívat a hladina byla tak vysoko, že sahala až k ostružinovému porostu. Nebylo v podstatě kde chytat. Chtěl bych se zeptat někoho, kdo na tuto přehradu chodí v dnešní době chytat, kde jsou nějaká lepší přístupová místa. Moc tu přehradu neznám. Děkuji.

Krmení na řece necteno

18.1.2014 | Bombas | Položená | 4.321 zobrazení | 9 odpovědí

Zdravím všechny a chtěl bych se jakožto začátečník chytání na řece zeptat, čím bych měl zakrmit, než budu chodit chytat a zhruba kolik a jakou dobu před začátkem lovu. Předem díky ;)

maskování necteno

12.3.2007 | sillon | Tipy & triky | 10.648 zobrazení | 22 odpovědí

zdar,zajímá mě maskování(v pří­rodě)a jesli to nemáte někdo,jako koníček,prostě foto,odkazy,ná­vody…dík

nádoba pro uchování nástražních ryb necteno

25.1.2005 | rybar11 | Ostatní nádobíčko | 7.711 zobrazení | 16 odpovědí

Potřebuju nádobu z plastu. Tak 100cm širokou 50cm vysokou a 120 cm dlouhou. Minulý rok jsem mněl nástražní karásky (30–32 cm) ve vaně. Letos to mám však zakázané… Nevíte o něčem?