Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

sonda pod elektromotor necteno

20.6.2005 | gadasnik | Legislativa | 2.446 zobrazení | 5 odpovědí

prosím o radu,lze umístnit sondu od echa zespod elektromotoru,pop­řípadně jak. nemá to vliv na špatné snímání?dík

Co mu popřát? necteno

10.12.2004 | Prizrak | Ryby | 23.201 zobrazení | 47 odpovědí

Nejenom že se blíží čas Vánoc, ale blíží se i Davidovy 30. narozeniny! Tak tedy pište blahobřání, až se z vás kouří

vlasec na sumce necteno

7.2.2007 | pike-007 | Sumcařina | 12.798 zobrazení | 26 odpovědí

jsem ůplný začátečník, a rád bych aby mi někdo skušenější poradil jáký vlasec na sumce, prý stačí 0,50mm ale já si myslím že to je málo (je to spíš na ty menší sumce na ebro se nechystám), děkuji za všechny rady.

Jak slepit bílé červi , co je arabské lepidlo? necteno

1.9.2005 | Hrouzek02 | Bílá ryba | 6.893 zobrazení | 14 odpovědí

Poraďťe jak slepit bílé červi , co je arabské lepidlo a postup použití?

chytání na hladině necteno

30.5.2005 | Dafi | Kaprařina | 6.410 zobrazení | 13 odpovědí

Mohl by někdo objasnit sestavení udice na kapry – chytání na hladině (na cucačku)? Jde mi o to, jak docílit, aby nástraha – chleba- vyplavala na hladinu v rybníce, kde je cca 6 metrů vody a návazec se nezamotal do kmenového vlasce. Jde použít např. kulové plovátko?

Značka Byron necteno

7.8.2008 | baddy73 | Ostatní nádobíčko | 3.440 zobrazení | 7 odpovědí

Zdravím, jaké jsou Vaše zkušenosti se zn.Byron. Vlasce,pruty,na­vijáky.

Karolinka necteno

3.6.2005 | BigMike | Domácí revíry | 2.962 zobrazení | 6 odpovědí

Jedu na víkend do Beskyd, nedaleko je přehrada Karolinka. Je na ní něco zajímavého? Jak je velká? Dá se obejít? A tak nějak veškeré info. Díky.

Děličky zn.Mitchell Universum a navijáky zn. Okuma necteno

8.11.2007 | mobydyk | Pruty | 2.962 zobrazení | 6 odpovědí

Koupil jsem si třídilné děličky Mitchell Universum 3.66,3 lb a navijáky Okuma longbow LB 60. Prosím Vás, má někdo s Vás s těmito produkty zkušenost. Děkuji za příspěvky

Rybarske pc hry. nazory a komentare necteno

1.11.2005 | R3F13X | Ryby | 90.731 zobrazení | 183 odpovědí

Hrajete nejakou hru???Poveste nam o ni…

Ohře 4-5 necteno

28.7.2008 | Renegade | Domácí revíry | 52.505 zobrazení | 106 odpovědí

Vše o tomto revíru

Rybaření Chorvatsko necteno

2.2.2010 | Bobr111 | Rybaření v zahraničí | 15.876 zobrazení | 32 odpovědí

Zdravím všechy, nemáte někdo zkušenosti s rybařením na Vranském jezeře v Chorvatsku? V létě jedeme do Biogradu, odtud by to mělo být kousek. Nevíte, jaká je tam dostupnost (bus, kolo)? Za jakékoli informace moc díky.JR

Evidence nástražních rybek necteno

9.7.2006 | Pepa1 | Legislativa | 15.370 zobrazení | 31 odpovědí

Zajímalo by mě jak je to se zapisováním nástražních ryb do přehledu o úlovcích. Je jasné že pokud chci nastražit kapra na sumce že ho zapíšu. Nevím však jestli musím psát i 5cm hrouzky atd. Nechci mít průšvih a zároveň nevím jak bych to u těchto malých rybek měl praktikovat. Díky za odpověď

Který z těchto dvou multiplikátorů? necteno

26.2.2010 | tjjack | Navijáky | 10.908 zobrazení | 22 odpovědí

Zdravim, chci se dát na sumce a hledám nějakej multiplikátor pod prut, docela se mi zalíbil Cormoran Corboss 510 LH a Cormoran Corboss 610 LH, 510ka má hvězdicovou brzdu ta 610ka má pákovou vícelamelovou. Kterej je podle vás lepší? Chci se držet v tý hranici do těch 1800,–.

Rozdíl mezi Lovem na umělou mušku a Muškařením necteno

28.1.2005 | Klon | Muškaření | 10.418 zobrazení | 21 odpovědí

Petrův zdar všem nadšeným rybářům na Chytej. cz. Myslým že úvod je jasný takže jaký je rozdíl mezi těmito způsoby lovu a všeho co se jich týče – náčiní apod. Dííííííííík všem zůčastněným.

Kde sehnat kukuricu necteno

28.3.2010 | jozefbmw1 | Kaprařina | 8.915 zobrazení | 18 odpovědí

Nazdar potreboval by som zistit kde by som mohol kupit a za kolik krmnu kukurucicu v okoli Plzni.

Lov s bublinou necteno

25.4.2007 | Jeffry | Legislativa | 6.422 zobrazení | 13 odpovědí

Chtěl bych zkusit lov z bublinou a za ni navázanou mouchu na přívlačový prut ale nevím jak se na to dívá rybářsky řád jestli je to lov na plavanou nebo lov na umělou mušku nebo snad vláčení.Tak jsem se chtěl zeptat jestli s tím nemate někdo nějaké zkušenosti za každou informaci budu vděčny (btw. poradil mi to straší rybař ale už celkem dlouho nechytá).

Film o plavané necteno

16.8.2007 | schwara | Plavaná | 5.445 zobrazení | 11 odpovědí

Zdarec, neznáte nějaký pěkný film o plavané? Pokud možno odkud bych ho mohl stáhnout, dík

Chování rybiček necteno

25.6.2007 | schwara | Ostatní ryby | 5.435 zobrazení | 11 odpovědí

Mohl bych se zaptat, máme takový problém s uchováváním živých rybiček, nevíme kam je dát. Jak je uchováváte vy??? Mají se nějak přikrmovat??? A jaké druhy nejčastějc používáte a na co???

Duhák??? necteno

30.4.2007 | Zauwi | Lososovité ryby | 3.958 zobrazení | 8 odpovědí

Ahoj všici,chtěl bych se zeptat jak je to vlastně s jikrama a mlíčim duháka(jako co se s nima stane) když se u nás nevytírá,a ještě jedna otázka jak velkou šanci má duhák(délka kolem 35)na to,aby se aklimatizoval v potoce(když ho někdo nechytne),zajímá mě to, protože jsem si jich dneska pár domů vzal, mrknul jsem se co vlastně žerou,a oni v sobě měli kamínky,větvič­ky,kousky igelitu, a housky(jak tam lidi krmí kachny), a chmýří ze stromů…to mi nepřipadá jako správná výživa,obzvláště když ani ne pět metrů od místa kde jsme je nachytal jsou celá hejna rybiček, a ve vodě jsou určitě nějaký jiný potvory......­.chyceni byly na suchou mouchu, takže by podle mě měli mít v žaludku aspon nějakou mouchu…jepice se u nás rojej fakt hodně…

Aké broďáky používate/odporúčate? necteno

4.4.2017 | Martines | Muškaření | 3.463 zobrazení | 7 odpovědí

Čaute, plánujem si zakúpiť nové brodiace nohavice a rád by som sa vás opýtal na skúsenosti či postrehy. Máte preferovane značky, ktoré nestoja zase ťažke tisíce a sú spoľahlivé? Za rady ďakujem!