Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení
Podběrák na pstruhovou vláčku
1.3.2015 | JacobK | Ostatní nádobíčko | 2.969 zobrazení | 6 odpovědí | upravit
Ahoj, jsem tu s dalším dotazem. Chytám pstruhy cca 20 let a poslední dobou jsem začal spíš mikro-vláčet a vláčet na pstruháko-dromech. Přece jen si tam „víc“ zachytám a nějak mi není líto odnést si rybu. Pokud si beru rybu z řeky, mám trošku výčitky svědomí… A řeším momentálně malinkatý problém. Zlomil jsem si podběrák od Pípala, byl překrásný a lehounký. Jenže malý a křehký stačilo uklouznout spadnout na něj a praskl jak řepa. To by nebyl ale hlavní problém. Mě na něm dost vadila i síťka, protože se do ní vždycky zamotal trojhák a kolikrát i mušky tak. Že čas zdolání ryby byl kolikrát výrazně kratší, než vymotání háčků z podběráku.. Máte podobné zkušenosti? A jak to pls řešíte? Podběrák musím koupit nový a koncem března už bych chtěl vyrazit na duháky na rybník. Tak bych uvítal tipy a triky jakej podběrák. Nejraději bych nějaký univerzál řeka-rybník, krapet větší a s rozumnou siťkou kam se nic nemotá…Díky za pomoc JK
Karolinka
3.6.2005 | BigMike | Domácí revíry | 2.964 zobrazení | 6 odpovědí
Jedu na víkend do Beskyd, nedaleko je přehrada Karolinka. Je na ní něco zajímavého? Jak je velká? Dá se obejít? A tak nějak veškeré info. Díky.
Gumene nastrahy - varenie a dipovanie
8.7.2008 | LuboO | Přívlač | 44.251 zobrazení | 89 odpovědí
Viac krat som cital o zvysovani kvality gumovych nastrah varenim, vraj su maksie, maju lepsi pohyb vo vode. Len som nikde nenasiel, kolko sa maju varit, pripadne ine finty, ci sa mozu varit aj s jigovymi hlavickami a ci je mozne dipovat nastrahy pocas tohto varenia napr. pridanim kuska ryby. Poradite? Vdaka
Wobler na štiku
5.2.2007 | sojka | Přívlač | 12.463 zobrazení | 25 odpovědí
Jaké jsou vaše oblíbené a úspěšné modely woblerů na štiku? (značka, typ barva, velikost). Díky za odpovědi
Kuriozity na háčku
30.7.2004 | toulovec | Ryby | 11.949 zobrazení | 24 odpovědí
Včera jsem z vody vytáhl parádně podseknutou užovku obojkovou v délce asi 80 – 90 cm (neměřeno – děsně sebou mrskala). Byl jsem z toho docela rozklepanej, protože jsem nevěděl co to je a jak to sundat z prutu. Na netu jsem četl, že chlapi chytili na mouchu vlaštovku,která jim sebrala mouchu v letu, netopýra, přívlačí kachnu. co se Vám podařilo vytáhnout za kuriozitu z vody??? Asi pište jen živočichy, prezervativy, vložky, pneumatiky, pokličky(ta prý bojuje mimořádně statečně chicht) apod jsme ulovili asi všichni.
Vláčení na moři ( Norsko )
29.10.2008 | jackal1 | Přívlač | 11.941 zobrazení | 24 odpovědí
Ahoj všichni,poradíte mi prosím jaký prut (délka,gramáž) na vláčení gumy 7–10cm do Norska? A mám použít spíše šňůru nebo vlasec a jaké průměry, jaký naviják?…Kamarád byl vloni na treskách a odchytal to s prutem, na kterém je napsáno ,,Mořský Feeder" tuším 150g a nemohl si ho vynachválit.Máte někdo zkušenosti s tímto prutem?Předem díky za Váš čas.Zdar
Rozdíl mezi Lovem na umělou mušku a Muškařením
28.1.2005 | Klon | Muškaření | 10.422 zobrazení | 21 odpovědí
Petrův zdar všem nadšeným rybářům na Chytej. cz. Myslým že úvod je jasný takže jaký je rozdíl mezi těmito způsoby lovu a všeho co se jich týče – náčiní apod. Dííííííííík všem zůčastněným.
naviják na položenou???
11.8.2007 | Ciffik | Navijáky | 4.472 zobrazení | 9 odpovědí
zdravim vsechny…potreboval bych nejakej navijak s baitrunnerem(volnobezkou) na polozenou s velikosti civky 60 cena cca 1500,– poradte prosim…koukal jsem na net a za tuto cenu nic moc…
rybář a zlomená ruka
12.9.2005 | Zcuter | Ryby | 2.984 zobrazení | 6 odpovědí
dost by mně zajímalo jestli jste mněli zlomenou ruku a jestli jste chodili na ryby,i když ste mněli na ruce sádru..... (zrovna já to tak mám a dost mně to štve)
wwwoooblllerrr
26.8.2004 | fish | Přívlač | 2.488 zobrazení | 5 odpovědí
kerej wobler je nejlepsi na stiky
prut na přívlač
4.1.2005 | silur | Legislativa | 2.485 zobrazení | 5 odpovědí
Mám vyhlídnutou děličku na přívlač Zn. Ultimate,Empire Spin L, IM-8 Specialist Collection 2,4 m zátěž 5–25g povrchová úprava-vynutí košilka. Máte někdo zkušenost s tímto nádobíčkem?
elektromotor
22.3.2006 | jelen | Ryby | 2.484 zobrazení | 5 odpovědí
máte někdo zkušenosti s elektromotorem,dá se provozovat na bežnou autobaterii nebo je zapotřebí koupit gelovou,dík
Stojan , JRC X-LITE
24.11.2007 | mobydyk | Ostatní nádobíčko | 1.989 zobrazení | 4 odpovědi
Prosím Vás, máte někdo zkušenost s tímto stojanem, prodává se za 1900,–Kč. Chtěl bych si ho koupit, ale nevím jestli bude ok. Prosím napište mi.
tv pořad
18.12.2006 | judas.d | Ryby | 1.986 zobrazení | 4 odpovědi
nevíte někdo jestly se vrátí pořad jak na ryby nebo jinej v telce zima je dlouhá
Čelovky - jaké používáte?
15.2.2013 | WeddingBell | Ostatní nádobíčko | 57.367 zobrazení | 115 odpovědí
Tak jsem se
dnes nějak rozvzpomínal na noční rybolov na Orlíku a jak se tam zas
v létě těším. A to mi přiomělo jednu důležitou věc – že jsem
nedávno rozflákal svoji starou čelovku a že bych se mohl pozvolbna podívat
po jiné. Tak bych se chtěl zeptat – s jakými vy tady máte nejlepší
zkušenosti, jaké používát, ať mě třeba inspirujete…
Co na jesetery?
22.2.2005 | Zlinsky_lovec | Ostatní ryby | 4.006 zobrazení | 8 odpovědí
Byl jsem s mOJIKEM chytat(dírkovat) na jednom reviru,kde jsme si naprosto uzasne zachytali,ale ted tu nejde o dirkovani. slysel jsem od toho pana,co to ma pronajate,ze si to bude pronajimat i o prazdninach a ze tam bude nasazovat jesetery. Me to samozrejme zaujalo,jelikoz s jeseterem jsem se jeste nesetkal. Tento revir je pobliz nasi chaty,kde jsem pres cele prazdiny a je to jediny dobry revir v okoli a tak se ptam:CO A JAK NA JESETERY?Díky za vase odpovedi,denyg
Co namíchat do krmítka na kapry nyní na podzim?
21.9.2006 | Hrouzek003 | Ryby | 4.004 zobrazení | 8 odpovědí
Poraďte prosím co namíchat do krmítka na kapry nyní na podzim?
Prak
20.3.2006 | hagrif | Ostatní nádobíčko | 3.003 zobrazení | 6 odpovědí
Čau chtěl bych se Vás zeptat jestli používáte na krmení prak nebo něco jiného. A když prak tak jestli po domácku vyrobený nebo zakoupený někde v rybářských potřebách. Dík všem za odpověď
Nechranice
14.7.2006 | ART | Ryby | 2.995 zobrazení | 6 odpovědí
Řekl by mi někdo jak to vipdá na Nechranicích s dravcema a kaprama
Prut na položenou
6.12.2004 | Ciffik | Pruty | 2.994 zobrazení | 6 odpovědí
potreboval bych prut na tezko. pro daleké hody. mam na mysli neco tak 3.60 m dlouheho a odhazovka tak 80–120. za dobrou cenu. co vazne vydrzi a je to slusnej prut jestli delicku nebo teleskop to je mi jedno tak do 1000kc. nevite onecem…? jednou jsem vydel v obchode prut ktery by mi i byl. padll do ruky a libyl se mi zn. Gull…_neznam . jsou to sunky nebo to jde…?
