Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení
Co je to za rybu?
30.8.2013 | alesw | Lososovité ryby | 9.074 zobrazení | 18 odpovědí
Po 30 letech muškaření jsem
chytil rybu, kterou jsem neuměl s jistotou určit, i když jsme s kamarádem
došli k závěru, že by to mohla být malá hlavatka. Ryba chycena na
pstruhové Ohři na suchého chrostíka, míra cca 37 cm, pochopitelně tam
dál plave. Prosím o radu, zda to byla moje první hlavatka, nebo nějaký
podivný kříženec pstruhů. Předem díky za reakce.
Pravidla pískovny va Veselí nad Lužnicí.
31.5.2006 | fila | Domácí revíry | 8.094 zobrazení | 16 odpovědí
Letos tam jedeme na zahájeni, ale myslim, že se tam nesmí stanovat.Nechce se mi na 4 hodiny stěhovat jinam.Můžu dostat pokutu?Jak to řešíte vy?Dík za info.
Výroba umělých nástrah
10.6.2010 | lukpf | Tipy & triky | 5.562 zobrazení | 11 odpovědí
Ukažte své po domácku vyrobené nástrahy na přívlač (wobler, třpytka, twister atd.)
sumčí pelety
22.6.2007 | mastrof | Sumcařina | 5.553 zobrazení | 11 odpovědí
zdravim vsechny priznivce fousatejch slizounu:))) mam takovej dotaz:ma tu nekdo zkusenosti s chytanim sumíku na pelety rad bych to vyzkousel a par rad by nebylo k zahozeni. dekuju
variř alebo naklíčit
17.5.2009 | lukass456 | Kaprařina | 4.032 zobrazení | 8 odpovědí
zdravim ..mam repku,konope ,cícer,lan je lepšie tento partikel uvarit alebo naklíčit aké mate skusenosti …všetko poteší a možem kombinovat masové boiles s nejakým ovocním alebo je to hluposř ..díky
Odra 1 jak je to s úhoři
26.12.2008 | okoun27 | Ryby | 3.541 zobrazení | 7 odpovědí
jsou na odře 1 nějací úhoři..když jo na co je chytáte položenou,plavanou..jaké nástrahy díky za odpověďi
Mník-severní morava
10.9.2008 | Alesio | Dravci | 3.036 zobrazení | 6 odpovědí
Pora´dte kde na severní moravě múžu chytit mníka dík
Candá a doba lovu?
21.7.2007 | ??? | Dravci | 3.031 zobrazení | 6 odpovědí | upravit
Hoj, zajima me jestli z vas nekdy nekdo chytnul candata v noci…? Vsude se pise ze je to nocni lovec, ale me prijde ze za tmy nikdy nebere. Max tak do tech pul desate. Co vy jake mate zkusenosti? V jakou dobu toho nejvice nachytate? Znam pripady, ze berou v poledne pri 30´C na medovku:)
Jednoháčky místo trojháčků
21.12.2004 | Koudy | Přívlač | 2.520 zobrazení | 5 odpovědí
Měníte někdo u pstruhových nástrah trojháčky za jednoháčky?jestli jo tak prosím napište jaký typ jednoháčků a od jaké firmy používáte?Předem dík za odpovědi!
vltava
24.8.2005 | EDDY | Ryby | 2.020 zobrazení | 4 odpovědi
zdravím!!!! potřebuji zjistit jak vypádá vltava ve Vyšším Brodě. jedu tam totíž na výkend a tak potřebuji vědět jak to tam vypadá… Stav vody atd..... díky a lovu zdar!!!!
vrše, slupy
10.6.2006 | mikiw | Ryby | 12.690 zobrazení | 25 odpovědí
Nevíte někdo jak vypadá vrš, slup nebo něco takovýho? zajímalo by mě jak to vypadá a funguje…v řádu je napsaný že se to nesmí používat ale absolutně netuším jak to vypadá a proč se z toho ryba nedostane ven…dík
Dlouhodobé zakrmování
30.7.2011 | pextr | Feeder | 12.158 zobrazení | 24 odpovědí
Chtěl bych si dlouhodobě zakrmit na řece. Nevím jestli by stačil týden nebo ne… Ale mám pár dotazů
- musí se zakrmovat v přesný čas (např. každý den ve 13:30) nebo třeba ± 2 hodiny?
- chtěl bych zakrmovat kukuřicí, stačí přesnost 3 na 3 metry kousek od břehu? (budu házet rukou)
- až půjdu chytat mám používat krmítko? chci chytat na feeder
P.S. jde o lužnici, kde to vůbec neteče…
Hostanka na Slovensko
16.3.2006 | Ciffik | Rybaření v zahraničí | 8.119 zobrazení | 16 odpovědí
Chtel bych se zeptat jak si mohu vyridit na slovensku hostenku a kolik to tak asi stoji…presneji jedu na jizni slovensko a potreboval bych hostenku asi na tyden…+ jak dlouho trva takove vyrizeni hostenky…pprosim poradte
Guma
23.3.2006 | xyz | Ryby | 3.043 zobrazení | 6 odpovědí
Kamaradi – kolegove chtel jsem se zeptat pouzivate pri lovu na feeder gumu? Kdy a jak?
centrepin
13.10.2011 | milans13 | Navijáky | 61.262 zobrazení | 120 odpovědí
V anketě týkající se centrepinu má nejvíce hlasů odpověď kdy se hlasující přiznává,že neví co to centrepin je.Tedy stručně.Je to velmi drahý naviják s gyroskopem,tedy „setrvačníkem“ ?
teleskop nebo dělička
2.8.2010 | Tino | Feeder | 18.917 zobrazení | 37 odpovědí
dneska v rybářství v Blatné jsem viděl i feederové teleskopy. Myslíte si, že o tom prutu má cenu uvažovat, nebo je to ještě horší než obyčejná lowendová dělička?
feeder jeden nebo dva?
10.8.2011 | jarysek | Feeder | 16.298 zobrazení | 32 odpovědí
Ahoj,chytam na jeden feederovy prut. Ted uvazuji o druhem. Ale nevim, da se to zvladnout? vetsinou potkavam rybare jen s jednim..
MVE - malá vodní elektrárna
26.9.2008 | letec | Legislativa | 6.131 zobrazení | 12 odpovědí
Zdravim, nejsem rybář a nikdy asi rybářem nebudu ale zatim proti nim nic nemam. Mam ale zájem si postavit MVE na potoku, asi tak 10kw a zjistil jsem, že vy nemáte takovýhle lidi rádi. Nerad vyvolávam konflikty a tak bych se chtěl zeptat, jestli berete všechny lidi jako já jako někoho, proti komu za každou cenu bojovat a mam se připravit na válku nebo jste ochotni se domluvit a hledat kompromis.
Děkuji za odpovědi.
ps: Nějaký nechávání si ryb z vypouštění náhonu nehrozí, jsem vegetarián :-)
zima - vertikálna prívlač
7.11.2006 | pablo | Přívlač | 5.611 zobrazení | 11 odpovědí
Nastáva nám zimný čas, voda chladne a čistí sa. Prichádza na radu jemná prívlač a pomalé vedenie nástrahy. Preto sa chcem poradiť- kúpil som si nejaké vetikálne nástrahy (viď. www.strikepro.com/1F-004C.htm). Máte s nimi, alebo inými typmi nejaké skúsenosti? Uvítam všetky informácie o love, a prípadne aj výrobe, alebo kontakty na iné stránky. ďakujem všetkým
krmeni pro kapry
25.5.2009 | lukostřelec | Kaprařina | 4.075 zobrazení | 8 odpovědí
jak udelam krmeni pro kapry po domacku na oluvka??????????????????????????????????????????????????????????????????
