Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Rybaření v Afgánistánu necteno

21.4.2006 | Alferi | Rybaření v zahraničí | 3.068 zobrazení | 6 odpovědí

Chdáci tamější porybní. Na takovéto „rybáře“ aby fasovali kulomet. www.youtube.com

priamo, alebo cez karabinku? necteno

9.10.2004 | kostnak | Přívlač | 2.554 zobrazení | 5 odpovědí

ktore nastrahy viazete priamo na snuru (vlasec) a ktore pripinate cez karabinku? niekedy aj ta malicka karabinka je ako pol nastrahy, tak neviem, ci to rybe nevadi, ale niekedy zo zufalstva skusam vsetky nastrahy a to by som stravil vacsinu casu a FL len navazovanim

Zdolávání!!! necteno

1.7.2005 | kkarlos | Ryby | 2.553 zobrazení | 5 odpovědí

Dneska jsem byl na rybách. Špička se mírně přihnula já seknu a najednou vidim i citim jak kapr jede ke mě(rákos, potopený posed). Rychle točim aby jsem s ním byl stále v kontaktu, protože by se mohl vyháknout. Dojel k rákosu a tam začal bojovat. Chvíli jsem ho zdolával a pak už jsem ho neudrřel a zajel do potopeného posedu kde už jsem utrhl několik kaprů. Najednou tlak povolil a kapr nikde:-((stále jsem s ním byl v kontaktu). Zajímalo by mne co jsem udělal špatně co jsem měl v ten okamžik udělat a jestli se vám takě něco podobného stalo nebo stává.

Vary/Sokolov/Kraslice necteno

14.10.2007 | Flash25 | chytej.cz | 2.549 zobrazení | 5 odpovědí

Hledám kolegu na ryby,z 90% vláčka.Možno vyjet i do zahraničí.Napiš­te,pokecáme,a můžem skočit i na pivko. Kraslice a okolí. Jinak v tomto tématu se můžem bavit o čemkoli.

Máte nějaké skušenosti s BLB? necteno

4.1.2009 | luk888 | Kaprařina | 2.045 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj chtěl bych se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s AK Black Label Baits nebo už se samotným boilies?

způsoby chytání rousnic a jak na ně?? necteno

10.4.2006 | Lukas | Ryby | 68.704 zobrazení | 134 odpovědí

Jakými způsoby chytáte rousnice? Nemyslím lov rousnic elektrikou a chytání po dešti v noci.Ale nejaký nový rychlý způsob chytání rousnic a dokonce například ve dne,ale tak si představte ze chcete jit na ryby nemate nic ale muzete mit zizaly ale jak je dostat ven z te dlouhe diry???Diky za kazdy namet.

Výroba boilies necteno

17.1.2012 | pítrson | Tipy & triky | 56.274 zobrazení | 110 odpovědí

Ahoj, potřeboval bych poradit s domácí výrobou boilies – jak začít a tak. Dík za rady, nějak začít musím.

Domácí oprava prutu necteno

27.5.2007 | bizkit | Tipy & triky | 24.045 zobrazení | 47 odpovědí

Potřebuju poradit s výměnou SIC očka na vlačáku. Jak očko sundat (mechanicky, chemicky aj.), jakým lepidlem lepit, lakem lakovat, popřípade kde sehnat nová očka (dodavatel, velkoprodejce). Prostě každá informace by bodla. Dik

Vláčka v dešti? necteno

23.9.2004 | jiris | Přívlač | 10.749 zobrazení | 21 odpovědí

Chtěl bych se Vás vláčecích společníků na chytej zeptat jaké máte úspěch s přívlači s lovem v děšti? Berou vám, když prší, před deštěm nebo po dešti? Jaké jsou vaše zkušenosti? thanx

Zakrmování na přehradě? necteno

10.6.2009 | Radim11 | Položená | 5.645 zobrazení | 11 odpovědí

Ahoj, plánuji na nastávající prázdniny 5 denní výpravu na Hrachuluskou přehradu (Západní Čechy). Mám několik důležitých dotazů.

1. Jakým množstvím a jak často zakrmovat? Zakrmuji šrotem (řepka, obilí, kukuřice, dochucovadlo a jako lepidlo používám mouku), ve tvaru tenisového míčku. zajímá mě jak se bude množství a intenzita zakrmování po dobu těch 5 dnů měnit. 2. Nahazování nástrahy a označení krmného místa? V místě kde budu chytat je velký skok do hloubky. Pokud si tedy loďkou zavezu krmení na dané místo, nevím jak si ho označit, protože pode mnou je v tu chvíli několik metrů hloubka. Potom se stane, že mám nástrahu nahozenou několik metrů od krmného místa a nemám šanci nic chytit. 3. Nástraha? Nevím zda mám chytat na nástrahu podobného složení návnady v krmítku a na krmném místě nebo na násrahu úplně odlišnou nebo jestli to je jedno. DĚKUJI MOC ZA VŠECHNY RADY! Petrův zdar:)

SHIMANO BAITRUNNER 4500B necteno

13.2.2006 | tomy | Navijáky | 4.624 zobrazení | 9 odpovědí

Chtěl jsem se zeptat jestli nemá někdo zkušenosti s tímto navijákem dík.

Hrozno ako nástraha necteno

30.9.2009 | LuboO | Položená | 3.082 zobrazení | 6 odpovědí

Zdarec, skúšal niekto niekedy niekde niečo chytit na bobulku hrozna? Teraz to je dosť aktuálne a dokonca je aj skvelý rok, čo sa týka cukru. Ja som to zatial neskúšal, skôr chytilo hrozna mňa, ale v tekutom stave, hlavne zo Sahary, kto pozná, ten vie… Inak, vdaka za postrehy a skúsenosti.

Pruty - DRAGON necteno

10.6.2005 | RASTOK | Pruty | 3.079 zobrazení | 6 odpovědí

Máte niekto skúsenosti ? Zaujímal by ma pomer cena – výkon

Je tam jedna ešte cenove dostupná séria – TEAM DRAGON – 2,95 – 14 až 35 g – cenove okolo 3500,–Sk

TEAM DRAGON

Co to je? necteno

2.7.2016 | LucieBohm | Ostatní ryby | 3.079 zobrazení | 6 odpovědí

Co to je?Dobrý den, dnes jsem v krabičce, kde byla dešťová voda, našla tohle zvíře.. Nejsem si jistá tím, co to je, takže mě napadlo, že sem napíšu. Má cca 3cm ocásek a tělo cca 1cm. Má malinké nožičky. Je průhledné, takže ty stříbrné pruhy jsou nejspíš nějaké vnitřnosti. Nejspíš je to pouze pulec, ale nikde jsem ho na internetu nenašla, tak prosím o odpověď..

(Přídávám znovu, jelikož mi nešel přidat obrázek)

Štěstí přeje připraveným - nebo je to fšechno naopak??? necteno

19.11.2004 | Tomash | Domácí revíry | 2.569 zobrazení | 5 odpovědí

Zajímají mě vaše zkušenosti a příběhy od vody, kdy jste ulovili rybu, kterou jste vůbec neměli v úmyslu lovit. tak já mám své nej ryby ulovené docela dost náhodně. Amura 82cm při lovu na candoše – ve tmě a na rybičku – férově za tlamu. A tu štiku jsem vytáhl při lovu okounů na woblera bez lanka. Dále ty známé příběhy. Pojď berou já ti to předvedu a pak táhá ryby jen pozvaný host-vetřelec. U lovu štik to platí na milion procent…

Lov na dírkách necteno

17.8.2005 | EDY-2 | Legislativa | 2.567 zobrazení | 5 odpovědí

nový téma at se to přešlí trochu stratí … jak se vám líbí lov na dirkách…

Evidence úlovků necteno

11.7.2006 | BigMike | Ryby | 2.567 zobrazení | 5 odpovědí

Nevím jestli v celém ČRS, ale u nás na jihu Čech se na příští rok připravuje omezení na jednu povolenku max. 50 ks ušlechtilých ryb! Zatím to není na tuty, ale myslím, že to projde! Ale zas pak bude…asi víte co následovat!

Nadzvedávat,či nenadzvedávat hlavu ryby nad vodu? necteno

11.2.2011 | Poldík | Vaše názory | 2.565 zobrazení | 5 odpovědí

Ani nevím kde jsem to prvně slyšel,že ryba se dvakrát či třikrát nadechne nad vodou a pak je zdolávání lehčí.No u menších my to fungovalo,ale u ryb kolem šesti a více kilo se my často stávalo,že se ryba vyřízla.Jaký je Váš názor?

spona na bezuzlove vazani kde sehnat necteno

17.5.2006 | sethy | Přívlač | 2.558 zobrazení | 5 odpovědí

Nevite kde sehnat tyto spony. mam s nema skvely zkusenosti ale letos je nemuzu nikde sehnat ani na netu. dodava to myslim firma lovy ale ani oni je letos nemaji. tak spis jestli nekdo nevite o kramku kde je maj treba jeste z lonska?

Jak na duhaky necteno

21.10.2006 | Krvinka | Ryby | 2.050 zobrazení | 4 odpovědi

Jistě jste už všichni všimli, že jsou v psruhovkách vysazení duháci. Jenže je proble v tom je vůbec chytit…namísto aby brali duháci tak mi berou mouchy potočáci (kteří jsou asi taky vysazeni, neboť někteří mají tak 5cm) a lipani…neporadí někdo nějakou mouchu která by chutnala duhákům a potočákům ne…jestli něco takového je…nebo alespoň eliminovat zaběry potočáku na minimum. Zkoušel jsem snad už vše, přes suchou, mokrou, goldy, nymfy a blešivce ale vysledek asi tak 50 potočáku, 5 lipanu a 0 duháku ;(