Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Nikon Coolpix L120 necteno

15.9.2011 | Noodling | Ostatní nádobíčko | 75.212 zobrazení | 146 odpovědí

Jaké máte zkušenosti s tímto fotoaparátem? Jaký máte názor na kvalitu pořízených fotek?

Vybavení pro začátečníka necteno

23.8.2011 | Vitek. | Pruty | 11.352 zobrazení | 22 odpovědí

Ahoj měl bych na vás dotaz. Chystám se začít rybařit. Jako dárek jsem dostal prut: Shimano Forcemaster TE 8000 330 a naviják :Shimano Nexave 3000 SRB

http://www.tropicliberec.cz/…-te-8000-330

http://www.tropicliberec.cz/…e-3000s-rb-2

Chtěl bych se zeptat co si o této sestavě myslíte a jestli ji tak mám nechat nebo nějak upravit. Stejně budu chytat na 2 pruty, tak jestli se k tomuto nářadí hodí spíše něco jiného. Ze začátku mám v plánu chodit hlavně na kapry na položenou,ale časem bych si určitě chtěl osvojit i jiné techniky a lov jiných ryb. Moc děkuji za rady

poloha prutu necteno

31.5.2005 | weird | Feeder | 3.095 zobrazení | 6 odpovědí

Z feederem chytám jen chvilku,tak by mě zajímalo,jestli má poloha prutu ve vydličkách,vliv na záběry. Prut ve vodorovné poloze:vlasec jde při dně,nebo většinou na řece,špička kolmo vzhůru a tudíž vlasec jde šikměji od nástrahy a podle mého ho ryby musí více vnímat,což by bylo asi nežádoucí. Je to tak, nebo se pletu??

Vltava 33 necteno

21.4.2006 | Petas | Ryby | 3.095 zobrazení | 6 odpovědí

Pánové nemáte někdo zkušenodti s revírem 421 081, na podzim tem jedu na týden, tak se ptám už teď jaká je tam přívlač.

České rekordy necteno

9.11.2008 | okoun27 | Ryby | 3.092 zobrazení | 6 odpovědí

rád bych se dozvěděl jaké jsou české rekordy u ryb tak když někdo bude vědět rekord třeba u štiky tak to jsem napište díky všem (pište jakýkoliv rekord u ryby …je jedno u které)

Hrozno ako nástraha necteno

30.9.2009 | LuboO | Položená | 3.087 zobrazení | 6 odpovědí

Zdarec, skúšal niekto niekedy niekde niečo chytit na bobulku hrozna? Teraz to je dosť aktuálne a dokonca je aj skvelý rok, čo sa týka cukru. Ja som to zatial neskúšal, skôr chytilo hrozna mňa, ale v tekutom stave, hlavne zo Sahary, kto pozná, ten vie… Inak, vdaka za postrehy a skúsenosti.

Sumci v Ústeckém kraji. necteno

11.10.2005 | Rduz | Sumcařina | 2.575 zobrazení | 5 odpovědí

Jaké máte zkušenosti s lovem Sumců v Ústeckém kraji? Chystáme zde sumce čtvrtým rokem a to především na jedné lokalitě a já osobně bych už rád nalezl i nějakou novou. Poraďte prosím.

Jak na duhaky necteno

21.10.2006 | Krvinka | Ryby | 2.057 zobrazení | 4 odpovědi

Jistě jste už všichni všimli, že jsou v psruhovkách vysazení duháci. Jenže je proble v tom je vůbec chytit…namísto aby brali duháci tak mi berou mouchy potočáci (kteří jsou asi taky vysazeni, neboť někteří mají tak 5cm) a lipani…neporadí někdo nějakou mouchu která by chutnala duhákům a potočákům ne…jestli něco takového je…nebo alespoň eliminovat zaběry potočáku na minimum. Zkoušel jsem snad už vše, přes suchou, mokrou, goldy, nymfy a blešivce ale vysledek asi tak 50 potočáku, 5 lipanu a 0 duháku ;(

Potkání blbce necteno

2.5.2012 | Mr. Vydra | Vaše názory | 36.882 zobrazení | 71 odpovědí

Včera jsem byl na rybách (Labe) trošku poškádlit ryby, sedl jsem si a chytal asi tak 7 hodin pak přijel chlap v autě stáhl okýnko a začal na mě řvát že si na tomto místě už měsíc krmí Boilim, vedle mě bylo všude asi 5 metrů místa, tak si řikám blbec jeden ten mě nena..re takže jsem mu jenom odpověděl že už tam 7 hodin chytám tak aby šel jinam. Nevím proč si nesedl vedle mě nebo se nezeptal jestli bych se nemohl trošku posunout ale to ne začal na mě hned řvát a tak se chci zeptat zda má někdo podobné zkušenosti a jak je vyřešil a kolik je ještě na světě blbců

Mivardi genesis spin 240MH 24-55g necteno

18.3.2011 | bimbo | Pruty | 16.065 zobrazení | 31 odpovědí

Zdar, máte někdo zkušenosti s tímto klacíkem? Hledal jsem něco na „těžší“ woblerovou přivláč, tak jsem šáhl na BVV po genesis. Teď si lámu hlavu, zda jsem nevybral špatně.

Jakou návnadu teď na kapra? necteno

18.8.2010 | nessi | Bílá ryba | 7.243 zobrazení | 14 odpovědí

Poprosim vas o tip na navnadu na kapry. U nas v mistnim rybniku jsem chodil na rybacku vetsinou s naparenym rohlikem ovonenym pudinkem, nebo s kolinkama se strouhankou. Posledni vikend jim ale nejak vubec nechutnalo – temer bez zaberu. Zkusil jsem kousek chleba (kurka + stridek) a take zadna slava. Nevim jestli tyto navnady nejsou lepsi jen na teplejsi pocasi. Poradite prosim jakou navnadu pouzit?? Dekuji.

Rybaření v kalné vodě necteno

27.6.2005 | Vydrus | Domácí revíry | 5.714 zobrazení | 11 odpovědí

Vím, že i ve vodě, která je jako kakao se často skrývá překvapivý úlovek. Jak ale ryby přilákat, aby se na záběr nečekalo hodinu i déle. Máte někdo zkušenosti a osvědčený recept? Díky!

Pruty Shakespeare necteno

7.5.2008 | JirkaCV | Pruty | 5.696 zobrazení | 11 odpovědí

Dobrý den. Našel jsem na webu zajímavé akce. Zajímá mě, jaká je kvalita prutů a navijáků Shakespeare. Cena za feeder 3,6m s navijákem 699 Kč je ale dost podezřelá. Máte s tím někdo zkušenost?

Ryby ve Vodňanech (Blanice) necteno

5.11.2008 | Vojda13 | Domácí revíry | 5.183 zobrazení | 10 odpovědí

Jak se lovi v reviru Vodnany (Blanice)

Jak na sumce s rybkou necteno

10.4.2006 | antony | Sumcařina | 4.672 zobrazení | 9 odpovědí

Za dva měsíce pujdem na sumíka a tady,kromě Sumec na vláčku,je totální klid.Teď k problému:Sumce chytám(mimo jiné) na klasickou bójku-činka,s tím,že kmenová šňůra vede přes kotvící olůvko nahoru k bojce.To je pro mě zatím jediná možnost,jak dostat bójku trošku dál od břehu přes dva pruty-tam,kde se nesmí zavážet.Takto mám úspěšnost záseku tak 1 ze 4 záběrů a při hloubce víc,jak 4m je to ještě bídnější.Poraď­te,jak to řešíte vy,mě se zdá,že bójka-činka je asi to nejhorší řešení.

Sumec/nástraha hlava. necteno

12.7.2005 | Goyer | Sumcařina | 4.138 zobrazení | 8 odpovědí

Chci se zeptat, nějako jsem si to tady přečetl, že problém u rousnic a jejich okusování, řešíte hlavou cejna či kapra. Takže má otázka zní, mám hlavu z 50tky kapra. kam píchnout hák, popřípadě háky a styl asi jen průběžné olovo a prut píhnout pevěn do držáku a brzdu tak „standartně“ utaženou.

Amuři na Balatonu necteno

19.12.2005 | mlacina | Rybaření v zahraničí | 3.635 zobrazení | 7 odpovědí

Zdravím všechny. Máte někdo zkušenosti s lovem amura na Balatonu?Veškeré informace o nástrahách, návnadách a všeho kolem včetně ceny povolenek, ubytování a padobných nezbytných věcech. Dík

Kde najdu návody necteno

9.6.2004 | Orion | Ryby | 3.114 zobrazení | 6 odpovědí

Jsem amater a rad bych zjistil jak se uvazuje návnada vedle háčku. Nezná někdo stránky kde jsou takové informace (obrázky) ??? Dík [addsig]

Muškařská LANKA ANEB LANKA NA UL-VLACKU necteno

11.11.2005 | Lipo | Muškaření | 2.589 zobrazení | 5 odpovědí

Už delší dobu shanim muskarska lanka. Jednou jsem o nich cetl ale ne a ne je sehnnat. Taky bych se chtel zeptat v jakych tloustkach se vyrabi a jestli jsou tenci nez lanka privlacova.

rychlospojka necteno

28.2.2011 | recek | Ostatní nádobíčko | 2.589 zobrazení | 5 odpovědí

Dobrý den chtěl bych jse zeptat jestli toto nekdo pouziva a jake ma te s timto skusentosti jestli vam v tom ten vlaces drzi.http://www­.spoma.eu/rybar­ske-potreby-ostatni/1207-Rychlospojky.html