Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Tungstenové hlavičky necteno

14.10.2006 | bubu | Muškaření | 3.161 zobrazení | 6 odpovědí

Jsou pro Vás tungsteny opravdu nepostradatel­né,nebo si vystačíte s obyč.goldhe­dama.Nachytají více, nebo je jejich účinnost trochu přeceňována.

značka zebco necteno

19.5.2005 | Zcuter | Domácí revíry | 3.160 zobrazení | 6 odpovědí

chlapi co si myslíte o této značce?????šmejd nebo nnenahraditelná????

Vlasec Spro(SproTec) necteno

19.12.2008 | nemecky.0vcak | Ryby | 3.159 zobrazení | 6 odpovědí

Chci se zeptat jestli nemáte zkušenosti s tímmto vlascem..popř­.internetovou stránku..

Spro Triple XXX Catfish 2,4m 150-300g necteno

26.3.2006 | speed2 | Pruty | 2.638 zobrazení | 5 odpovědí

Chtěl bych se vás zeptat jestli máte zkušenosti s tímhle prutem případně bych chtěl vědět jakej by jste mi doporučily díky moc

Podzim ano či ne? necteno

11.10.2013 | Kloudič | Tipy & triky | 2.636 zobrazení | 5 odpovědí | upravit

Chtěl jsem se poptat, jaké máte zkušenosti z chytáním na podzim, popřípadě teď v polovině října. Chystám se, že bych zašel na dravce, ovšem láká mi i starý, dobrý kapr. Jsem toho názoru, že to bude fungovat podobně jako na jaře, kapři se ve větších vodách budou držet spíše u břehu kde je voda ještě teplá, a budou se vyhýbat větším hloubkám…Souhla­síte, nebo máte jiný názor?

Přívlač pro začátečníky necteno

24.3.2006 | cudis | Přívlač | 2.108 zobrazení | 4 odpovědi

všichni kdo chtěj pokecat o přívlači jsou výtáni :)

Oprava laku na prutu necteno

14.7.2012 | Olík13 | Pruty | 9.513 zobrazení | 18 odpovědí

Petrův zdar. Prosím o radu, jak postupovat při opravě laku na prutu – kaprařské děličce 3,9, na které se mi (nevím přesně jak) objevily hlubší rýhy na laku. Jde mi zejména o sofistikované doporučení typu laku, který je nejvhodnější zvolit. Děkuji za Vaše odpovědi, Olík13

potvory necteno

4.4.2004 | Chose | Ryby | 3.696 zobrazení | 7 odpovědí

Mam par kapriku v rybnice a po zime maji vsichni na sobe male pruhledne pijavky a po tele krvave fleky od nich. nevite nekdo jak se tech potvor da hromadne zbavit?

Má někdo skušenost s Okumou Aveon AE Série necteno

25.1.2008 | kajik123 | Přívlač | 2.651 zobrazení | 5 odpovědí

Hodí se na přívlač?

Vláčka na Sázavě poblíž Prahy necteno

23.7.2012 | Tomeš | Dravci | 2.647 zobrazení | 5 odpovědí

Zdravím Vás všechny příznivce sportovního rybolovu. Především pak přívlače. Poradí mi někdo z Vás kam vyrazit na Sázavu poblíž Prahy na vláčku?

Foťák necteno

6.12.2004 | Chose | Ostatní nádobíčko | 55.918 zobrazení | 105 odpovědí

Chci si koupit digi foťák k focení úlovků atp. jakou značku a typ používáte Vy? který se vám osvědčil?

Výbava pro začínajícího rybáře necteno

21.12.2010 | Jirkasss | Pruty | 17.016 zobrazení | 32 odpovědí | upravit

Zdravím všechny rybáře! Je mi 14let a za nedlouho začnu chodit do rybářského kroužku a udělám si svůj první rybářský lístek. Rybaření mě chytlo asi před rokem a v létě jsem byl se známým rybářem párkrát na rybách. Jsem z Jížní Moravy a v okolí mého bydliště je pár odstavených ramen, rybníků, pískoven a samozřejmě řeka Morava. Chytat bych chtěl spíše na kratší vzdálenosti (do 30metrů), ale nechtěl bych se specializovat jen třeba na kapry ale chtěl bych chytat více druhů ryb (kapr, lín, cejn…). A tomu bych chtěl přizpůsobit i výběr prutu. Také se chci zeptat zda jsou i pruty kterými bych mohl pres léto chytat výše vypsané ryby a na podzim a v zimě třeba nějaké dravce (štiky,okouny). Tedy nějaké pruty univerzální.
A dále se chci zeptat jaký naviják. Chtěl bych naviják levný, ale dostatečně kvalitní. Ve velikostech a dalších údajech o navijácích se nevyznám a proto vás prosím o pomoc s výběrem. Celkem bych se chtěl vejít do max 3000,– avšak byl bych rád kdyby to bylo i mnohem méně, protože si myslím že na začátek mé rybářské „kariéry“ vystačím s levnější výbavou. Předem děkuji za rady! Petrův ZDAR!

Jaké krmení pužíváte při chytání kaprů feedrem? necteno

19.3.2004 | Chose | Feeder | 6.900 zobrazení | 13 odpovědí

Ja nejcasteji kukuricny srot,řepku,kukuřici a male kousky brambor. chytam na kukuřici a brambory.

zimní přívlač necteno

25.11.2008 | wenaX | Ryby | 6.383 zobrazení | 12 odpovědí

poradte mi jak v zime na štiku jestly kopyto nebo woblera co je nejlepsi a jak to vodit?

chytání na soukromých revírech v jižních čechách necteno

29.1.2011 | lukyno123456 | Domácí revíry | 5.321 zobrazení | 10 odpovědí

mám tip na super soukromý revír.osádka-kapr 4–17kg.velcí amuři,pár velkých sumců,kaprů velké množstvý

feedr prut na kapry necteno

28.5.2007 | ??? | Kaprařina | 4.799 zobrazení | 9 odpovědí | upravit

mohl bych použít feedrový prut na lov kaprů?

Kam na Siveny necteno

23.4.2007 | Shadowhunter | Lososovité ryby | 4.245 zobrazení | 8 odpovědí

Zdravim pani muskari, neporadil by mi nekdo kde by se dal chytit siven na severni morave? Ac se snazim sebevic nemuzu o sivena zavadit a tak rad bych ho chtel pokorit nebot jsem sivena jeste nechytil. Chytam stale jen potocaky, sem tam duhaka a nebo lipana ale siven zadny ;( Predem dekuji za kazde info ktere povede k chyceni me zatim nepokorene ryby.

Váš nej. rybník,řeka,jezero. necteno

14.6.2005 | Wobler | Domácí revíry | 3.725 zobrazení | 7 odpovědí

Napište váš nejoblíbenější rybník v Čechách,a v jakem kraji lezi

Fotky ryb necteno

24.2.2005 | Forest | Ryby | 3.198 zobrazení | 6 odpovědí

Chtěl bych Vás touto cestou požádat o adresu, kde se dají stáhnout fotky našich ryb, nebo o zaslání Vašich fotek v co nejlepší kvalitě(velikosti), jen ryby bez rybáře. Shromažďuji fotky našich ryb jako pomůcku do rybářského kroužku, ty kreslené obrázky jsou nedostačující. Hodlám z nich udělat fotky, a proto potřebuji, aby fotky byli co nejlepší. Díky moc.

Zahájení pstruhové sezóny 08 a vše kolem... necteno

15.4.2008 | R3F13X | Lososovité ryby | 3.197 zobrazení | 6 odpovědí

Čau,chtěl by jsem zavést diskuzní téma k začátku sezóny a klidně se i podělit o první výpravy, tipy na nástrahy a revíry a nebo se jen podělit o úlovky tečkovaných predátorů a jiné pěkné fotky ze zahájeni Vaší sezóny…