Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Hledám kolegu necteno

18.3.2013 | jery | Kaprařina | 3.242 zobrazení | 6 odpovědí

Hledám koleguAhoj, hledám kolegu na společný rybolov. Jsem z Ostravy – Vratimov. Většinou přeferuji lov na položenou.

Nevěděl jsem co dřív!! necteno

12.9.2004 | rarach | Lososovité ryby | 3.240 zobrazení | 6 odpovědí

V pátek jsem po týdnu stěhování a zabydlování vyrazil s mušákem prohnat lipánky, ale měl jsem trochu problém. Jako nadšený houbař jsem po chvíli nasbíral podél vody plný muš. košík hub. Bylo jich tam neúrekom, takže jsem se ani moc nesoustředil, přesto jsem 5 kousků nakonec dostal , ale měl jsem velký problém co dřív jestli houbařit nebo chytat? Podotýkám, že houby ani ryby nejím, přesto jsem v neoprenech pobíhal po lese. Taky se Vám stalo, že jste nevěděli co dřív!!!!!

Hmyzáci (i ostatní), prosím poraďte! necteno

5.2.2005 | Tomash | Ryby | 2.703 zobrazení | 5 odpovědí

4all : Tuto sezónu si chci pořídit vláčecí pomůcky sbirulino&rugby a chtěl bych s nimi vodit jen streamery na stojáku i na řekách. Můžete mi dát nějakou radu, nebo cenný tip, jakou barvu streamera zvolit na okiše, štiku, bolena, tlouště. atd. A hlavně, jak je mám se sbirem vodit? Předem díky za rady. Tom*

stika necteno

3.5.2005 | peter | Dravci | 2.700 zobrazení | 5 odpovědí

co je nej. na stiky

! Rybářky ! necteno

26.2.2006 | koloseum | chytej.cz | 2.698 zobrazení | 5 odpovědí

Ahoj! By mne zaujimalo zda tu jsou přitomny i nejaké ty rybářky , mno ja mam aj kámosky ktere se tomu vjenujou a myslim si ,ze je to fajn ze to bavi i nezna pohlavi a tak sem zvedavi ci tu taky nejake jsou :-) dik za ozvání :-)

Opuštená Místa necteno

26.11.2008 | Mega-Fish | Ryby | 2.697 zobrazení | 5 odpovědí

Zdravím lidi neznáte jenaké zapomenutá místa třebas u porostřed lese. Jestlibyste nejaký místo znali a chtelibyste se pochlubit :D Tak jsme dejte odkaz z mapy.cz Díky přeji Pěkné zážitky u Vody. Petrův Zdar

Nástraha pod háčkem necteno

7.8.2006 | sramas | Ryby | 2.165 zobrazení | 4 odpovědi

Zdravim, jak nastražim nástrahu (hlavně kukuřice) pod háček? Musí být návazec z pletenky nebo může být i z vlasce? Háček s lopatkou nebo s očkem? Díky

Jak vychladit sud necteno

4.6.2013 | Josk1 | Tipy & triky | 14.110 zobrazení | 26 odpovědí | upravit

Dobrý podvečer, u vody bych si to zpříjemnil točeným. Jo, nabízí se ho hodit do vody. Ale máte nějaké tipy na to, jak vychladit sud u v létě? To Sázava zrovna sedmý schod není. Dobrý tak na předchlazení. Něco co by vystačilo bez elektriky nebo jen do autozapalovače. Sudy kupuju KEGy dvacetilitrové.

Pro všechny milovníky pstruhů a muškaření necteno

19.4.2011 | Hanys H. | Muškaření | 13.619 zobrazení | 25 odpovědí

Omlouvám se, pokud to tady na foru už je, jestli ne, koukněte a žasněte:)

http://veevr.com/videos/QmW03CMn

Slapy a rybařina necteno

17.8.2014 | Šína | Domácí revíry | 7.598 zobrazení | 14 odpovědí

Ahoj kolegové chtěl bych se pozeptat jak vám to letos jde na Slapech.Já se musím přiznat že lotos to je špatné.

Vysazování ryb Jížní Čechy necteno

10.4.2009 | Vojda13 | Domácí revíry | 5.983 zobrazení | 11 odpovědí

Forum o vysazování ryb v různých revírech jihočeského kraje… zapište: Revír,Kdy,Kolik Ryb a Druh ryb děkuji.. aspoň budem vědět kam na ryby:-D.. www.vojdafish.estranky.cz

Co candáti a plandavky? necteno

7.9.2004 | Holajz2 | Dravci | 5.428 zobrazení | 10 odpovědí

Dlouho už brousím po tomhle foru a jak pročítám, dravci se chytají všude a na všechno. Ale zkoušel někdo chytat candaty na plandavky. Může mi někdo poradit?

Délka prutu na dírky. necteno

4.12.2005 | Gagi | Rybaření na dírkách | 4.882 zobrazení | 9 odpovědí

Právě se pokouším vyrobit prut na dírky a nevím jak mám udělat dlouhou ,,chytací" část. Jaké máte vy, kupované nebo táké věříte svým zlatým ručičkám.

Pomoc výběrem prutu a navijáku na UL přívlač necteno

4.8.2015 | Alum | Pruty | 4.353 zobrazení | 8 odpovědí

Chtěl bych pomocis výběrem. Rozhoduji se mezi http://www.rsp-fishing.cz/…-2-13m-4-12g a http://www.velka-ryba.cz/…m-2-15g.html .A teď navijáky. NA tyhle jsem koukal já:ABU GARCIA Cardinal 103i FD , Dragon GUIDE FD820i , Team Dragon FD720iX , DRAGON Viper FD820i , DRAGON Enigma FD520i , ABU GARCIA Orra S 10S.Jinak je to na užší řeku, spíše mělčí, hloubka okolo 40–60 cm.Někde hlubší tůňky.Jsou tam hlavně pstruzi a okouni.Děkuji

shimano spheros fa necteno

16.3.2005 | anal | Navijáky | 3.806 zobrazení | 7 odpovědí

celkom sa pozdava navijak SPHEROS FA 6000,chcel by som ho pouzit na tazku privlac ake s nim mate skusenosti?

Plzeňský rybář necteno

8.3.2006 | Láďa_vydra | Výstavy | 3.263 zobrazení | 6 odpovědí

Jde někdo na výstavu Plzeňský rybář? Výstava se koná v Plzni na Slovanech v hale Lokomotivy v sobotu 11.3.2006 od 9 do 15 hod.

Polička - muška na P2 necteno

21.9.2005 | kreuz | Muškaření | 3.261 zobrazení | 6 odpovědí

Tenhle rok jsem si chtěl zkusit taky chytání duháků na rybníku, takže jsem se rozhodl pro RS Vysočina, že to teda zkusím tam. Poprvé jsem tam byl ještě s kamarádem, kterej ale chytá spíš kapráky, takže na horní nádrž jsem šel sám. Krásně jsem si zachytal, fakt to byla krása, duháci maj při obracení do hloubky fakt sílu. Bylo to super.

Potom jsem ale chtěl vzít na duháky otce. To bylo tak někdy ke konci srpna. Přijeli jsme teda brzo ráno, po ránu jakš takž nějakou aktivitu vidět bylo, ale tak po 10. hodině už nic. Táta nechytl nic, já jen jednu rybu. Kdyby ostatní rybáři, kterých tam bylo tehdy asi 10 chytali a my ne, řeknu si: „Dobře, jsme neschopný, neumíme to.“ Jenže nikdo nechytal nic, nikdo nechytl od 7 hodin ráno až do večerních hodin VŮBEC NIC, ani jednu rybu. Říkám si, asi špatné počasí či co.

Nakonec jsem ale na RS Vysočina nezanevřel a vydal jsem se na duháky ještě jednou, minulou sobotu Celá situace se ovšem opakovala. Ze 7-mi muškařů nechytl NIKDO OPĚT VŮBEC NIC. A to od 6-ti hodin ráno (ještě byla tma) až do 2 hodin odpoledne. Potom jsem už opravdu vzdal a jel domů.

Myslím, že při takovém počtu rybářů (někteří jistě o hodně zkušenější než já, to je jasné), snad můžu víceméně vyloučit chybnou mouchu, resp. luru, na kterou se tam hodně chytá. A tak by mě zajímalo, má-li někdo opačné zkušenosti. Tentokrát už se totiž začínám k Poličce otáčet s jakousi „nedůvěrou“.

Rybí cár necteno

26.12.2005 | Mlady_Rybar | Přívlač | 2.716 zobrazení | 5 odpovědí

Ahoj, Nevíte, zda by šlo chytat na cár z kapra? Jde mi o to, zda by se dal použít jako nástraha na mníka? Nebo je lepší kousek plotičky nebo hrouzka?

přívlač v JČ necteno

8.6.2007 | ??? | Přívlač | 2.174 zobrazení | 4 odpovědi | upravit

poraďte mi prosím někdo kde bych si mohl zavláčet v jižních Čechách, nejlepé okolí Jindřichova Hradce nebo Pelhřimova, ještě nikdy jsem nechytil okouna nad 30cm a tak bych si nějakého chtěl zdolat díky

zápis do povolenky necteno

4.5.2012 | efifwe | Legislativa | 20.723 zobrazení | 38 odpovědí | upravit

dobrý den chtěl bych se zeptat jak byste do povolenky MRS-pstruhové vody zapsali třeba 6 tloušťů. jestli se píše jenom jednou název ryby a kusy jestli se píšou dohromady a kila? chci si udělat povolenky a potřeboval bych to vědět