Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení
vranovska přehrada
14.3.2009 | hanz.333 | Ryby | 20.999 zobrazení | 38 odpovědí
posim o informace o te teto vodě jakekoliv nemužu serozhodnout kam na dovolenou mam tam jet do chaty jak tam jdou ryb dravci kapři sumci diky za odpovědi
Výstava rybaření BVV Brno, březen 2004
2.3.2004 | HaD | Výstavy | 5.532 zobrazení | 10 odpovědí
vše o této výstavě
Dírky v západních čechách
16.1.2006 | Láďa_vydra | Rybaření na dírkách | 4.428 zobrazení | 8 odpovědí
Poradí někdo kde se dá chytat na dírkách na Plzeňsku a Karlovarsku??
pruty na sumcea vhodná šňúra
9.9.2010 | ESOXBOY | Dravci | 2.762 zobrazení | 5 odpovědí
zdar kolegové máte někdo zkušenost s pruty wfm grizly nebo sportcarp p tomi sou to pruty do dvou tisek akorát že nevi pro kterej se rozhodnout tak prosim o radu nebo nějakou alternativu a eště co řikáte na sumcuvé šňúry sulfix
LRU feeder v Mlekojedech
6.7.2008 | farnas | Závody | 2.758 zobrazení | 5 odpovědí
LRU feeder v Mlekojedech -Lovosice pujdete se podivat
schimano
25.6.2006 | judas.d | Kaprařina | 4.449 zobrazení | 8 odpovědí
potřebuji poradit přemišlím nat koupí prutu líbí se my dva ato but hyperlop nebo catana máte někdo skušenosti stěmito pruti nemůžu se rozhodnout.
Kam na pražskou povolenku na dravé ryby?
1.9.2008 | Maradonak | Dravci | 3.893 zobrazení | 7 odpovědí
Ahoj, všechny vás zdravím. Už asi měsíc chodím na tůně na Vltavě poblíž Kralup. Za tu dobu jsem chytnul jen pár malých sumců a trůmenů. Tak se váš táži, kam si jít pořádně chytat dravce? Nejvíce mě láká nějaký rybník či přehrádka. Slapy mám taky ozkoušené, momentálně taky mrtvé. Děkuji za odpovědi…
Mivardi universum feeder 330 cm
3.12.2008 | Jak.novi | Feeder | 3.889 zobrazení | 7 odpovědí
Jaké máte zkušenosti s tímto prutem a jaké máte na něj úlovky? Díky za odpovědi!
Dobrý preparátor
26.5.2005 | Martin1 | Ryby | 3.338 zobrazení | 6 odpovědí
Poradí mi někdo kontakt na dobrého preparátora? Mám ty nejlepší zkušenosti s ing. Volenou z Plzně (používá velmi přirozené barvy), ale ten už bohužel nepreparuje. Díky
Dovolená
12.6.2006 | imperio | Ryby | 2.776 zobrazení | 5 odpovědí
Chtěl jsem se zeptat zda mi někdo může poradit nějaký slušný revír(může být i komerční) střední,jižní čechy.Menší rybník tak do 10ha, (kapr,amur,candát..). potřebuji,ale chatku aby byla co nejblíže u vody, dovolená s rodinou a mám malou dceru. Díky.
pražské revíry
18.10.2010 | deniiis | Domácí revíry | 2.773 zobrazení | 5 odpovědí
jaké máte zkušenosti s pražskými revíry myslím s kapry já jsem vyzkoušel spusta rybníků ale nikde sem neměl záběr a chtěl bych si ulovit nějakého velkého kapra ale přicházeli mi jenom maličcí ale na vltavě jsem ještě nebyl poradili by ste mi nějaké místo nebo revír kde bych si mohl chytit mého prvního kapra s víc než se 1,5kg
Morava 10A
2.4.2010 | velkypepa | Domácí revíry | 2.771 zobrazení | 5 odpovědí
Zdravím všechny místní z tohoto revíru. Moje otázka zní, jestli se dá k revíru Kanada dostat autem z Kněžpole nebo je tam někde zákaz vjezdu a musí se pěšky. Děkuji předem
Chytej.cz opět na na veletrhu Rybaření v Brně!
23.2.2006 | HaD | chytej.cz | 72.997 zobrazení | 131 odpovědí
Vážení přátelé, kamarádi, rybáři… Dovoluji si Vás po roce opět co nejsrdečněji pozvat k našemu stánku Chytej.cz na na veletrhu Rybaření 2006 v Brně, který se koná ve dnech 22.- 26. 3.2006. Bude zde tradičně internet pro návštěvníky veletrhu zdarma, milá obsluha a oproti loňsku i malé překvápko. Náš stánek naleznete vedle přednáškového centra… Přijďte se podívat, pokecat, odpočinout si – rád(i) Vás uvidím(e) a seznámím(e) se osobně s těmi, které ještě neznám(e)!
Změna majitele Chytej.cz
25.7.2018 | mikuláš | chytej.cz | 16.734 zobrazení | 30 odpovědí
Dobrý den, včera jsme uživatele webu informovali mailem o změně majitele webu chytej.cz. Někdo z vás možná tuto informaci nedostal a tak zakládám toto vlákno pro další dotazy a diskuzi…
Pan Havlíček se rozhodl po patnácti letech provozování webu věnovat naplno svému e-shopu www.Nastrahy.cz, činnosti pro ČRS. O prodeji jsme jednali delší dobu a někteří z vás jeho nabídku možná zaregistrovali.
Co je v plánu… V prvé řadě provozovat web dál (bezplatně), rozvíjet ho o další části, obsah a funkce. Zároveň si zaslouží úpravu designu tak, aby byl přívětivější na mobilech. Změna bude postupná a bude vyžadovat čas. Budu rád za Vaše názory a tipy, co zlepšit a podobně – do diskuze.
Ještě chci vyvrátit případné spekulace – já ani společnost nejsme napojeni na veřejně známé, oblíbené nebo neoblíbené rybáře;)
Děkuji za dosavadní a budoucí přízeň, Michal Vávra
Prut na kapra
2.3.2017 | KaprKopr | Pruty | 3.908 zobrazení | 7 odpovědí
Ahoj, minulý týden jsem byl poprvé rybařit. Moc mě to bavilo a sháním nějaký prut. Myslel jsem si, že koupím prut a půjdu rybařit, ale podle obrázků se pruty prodávají bez lanka. Jak mohu začít za dobrou cenu? Bude mi stačit na kapry tento prut? https://www.alza.cz/…d4042371.htm?… Jaké lanko k němu mám vybrat? Mám poukázky do alzy, proto jsem vybíral zde.
Lužnice
31.5.2005 | Čajda | Domácí revíry | 2.791 zobrazení | 5 odpovědí
Měl bych jet koncem června na týden do Chlumu u Třeboně,respektive do Hamru. Rád bych vyzkoušel vláčku na Lužnici okolo Majdaleny nebo okolí. Budu vděčný za každý typ nebo radu. Dík.
Bližší podmínky výkonu rybářského práva a jazyková úroveň
19.2.2005 | jake | Legislativa | 2.238 zobrazení | 4 odpovědi
Tak jsem si dnes ráno byl vyřídit papíry a obdržel jsem k nim brožurku s výše uvedeným názvem, nad nímž se nebudu raději pozastavovat, protože každý normální rybář si o tom myslí své . Stejně tak nebudu komentovat některé sporné a diskutabilní body, o nichž už se tady také mluvilo. Co je ovšem zarážející a do nebe volající, je jazyková úroveň tohoto dokumentu, který se v plné nahotě projeví zejména v bodě římská V. nullPři lovu v rybářském revíru se zakazuje: a následují body a) až q), kdy má tučně vytištěná věta logicky pokračovat a tím se dále rozvíjet, což ovšem splňují pouze první tři a poslední tři body. Při pozorném přečtení bodů d) až n) zjistíte, že věta nedává v celkovém kontextu absolutně žádný smysl a to z jednoho prostého důvodu chybí zde významové sloveso, případně podstatné jméno slovesné, kterým je zřejmě lov, lovení, chytání apod. Většina rybářů si jej zcela určitě domyslí. Nicméně ne nadarmo se říká, co je psáno, to je dáno, ale přečtu-li si např. bod i), tak čtu:Při lovu v rybářském revíru se zakazuje v plavebních komorách Takže jestliže budu chytat ryby v plavební komoře, tak mně v podstatě nikdo nic nemůže říct, protože tam není uvedeno, jestli jíst, pít, kouřit, souložit anebo zrovna lovit ryby. Co říci závěrem? Snad jen tolik, že když už si hlavy pomazané na MRS v Brně dali tu práci a vytvořili novou legislativu, mělo by to mít také nějakou štábní kulturu, má-li toto platit (jak předpokládám) několik let. Ono existuje totiž něco, jako jazyková korekce, kterou jsou lidé od fochu schopni a ochotni za menší peníz provést. A obávám se, že tato provedena nebyla a nebo byla provedena velmi nedokonale a amatérsky. Omlouvám se všem za epickou šíři, ale muselo to ven…
parmy na chrudimsku
7.10.2015 | tomas54 | Ostatní ryby | 2.235 zobrazení | 4 odpovědi
Ahoj, kam chodíte na parmy v okolí Chrudimi? A chytáte je na feeder nebo na přívlač?
Kolovratek na UL.
21.9.2005 | Lipo | Přívlač | 2.233 zobrazení | 4 odpovědi
Jaky pouzivate kolovratek na UL. Hlavne aby byl lehky a mel alespon 3loziska,dobry chod.
Rybářské hodinky
3.11.2010 | Klon | Vaše názory | 17.984 zobrazení | 32 odpovědí
Zdravím Vás pánové.Chtěl bych se zeptat na názor jestli myslíte že funguje doopravdy rybolov podle ukazatele na hodinkách..hodinky se řídí fází měsíce a podle toho Vám ukazují kdy je nejlépe jít na ryby…Má někdo zkušenosti???Já jsem si takové hodinky pořídil,ale nebudu zde psát názor abych neovlivnoval.....Všem Děkuji…Budu hlavně rád za názory samotných uživatelů..
